Şimdi Ara

60 Bin TL ile yapılacak işler- CİDDİ KONU- KARAR VERİLDİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
22
Favori
42.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Dayim gümrükte çalışıyor :)

Devleti mi dolandıracaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ApsinteX kullanıcısına yanıt
    Simdi hocam 60.000 lira cami masrafı
    1.000 liraya oranin temizligini yapan eleman masrafı olur. Imami da devlet veriyor zaten. Her hafta 2000 lira yardim toplasan ayda 8000 lira . Fazladan da aylik en fazla 500 lira masraf ciksa 8000-1500=6500. Aylık 6500 lira temiz para. 9 ayda cami parası çıkar. Sonra kar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viagara Şelalesi

quote:

Ben oyle bir sey demedim hocam, yardımı dokunacaksa bu islerde, dayim gümrükte calisiyor.

• Belesinternetkullanicisi B kullanıcısına yanıt
    hangi ilde o kadar bagis alan cami var, bizimkileri kafaya alayim bir evimizi satalim o paraya 2-3 tane cami yapalim, 60 bin tl ye cami yapilmaz orasi ayri konu sadece cami olacak alanin hafriyati 200 bin tl ye yakin para tutar hafriyatini gectim tapusu 400-500 betonu demiri carti curtu 300 bin daha tutar.

• quote:

quote:

quote:

Ben oyle bir sey demedim hocam, yardımı dokunacaksa bu islerde, dayim gümrükte calisiyor.

Benim mesajımla senin cevabının bir alakası yok ? Senin mesajından bu sonuca varılıyor.

• Iyi aksamlar hocam,

Benim nacizane tavsiyem suanlik dolara yatirmasi parasini. Akabinde bi 6 ay ekmek firininda ( firin , tezgah , kasa vs ) sirasiyla buralarda kendini gelistirsin daha sonra kendine devren bi firin alsin. Firin gercekten temiz oldugunuzu inandirdiginiz zaman hic bir zaman zarar etmeyecek bir isletme ( Belediyeler kategorize ediyor bilgidim kadariyla temizlik denetimine gore ). Bu arada firin da ekmek yapmasa bile ( ki yapamaz hic tecrubesi yoksa) sureci ogrenmesi acisinda soyluyorum. Kendi dukkanimi actim usta zaten iyi herseyi ona birakiyorum diye bi durum pek dogru degil. Ustalarin aylik fiyatlari orada ucuzdur sirasiyla isler yolunda gittikce cesidi arttirip musteri kitlenizide cogaltabilirsiniz. Tabi bunlari 60bine yapmak icin cok ugrasip kelepir bi mekan dusurmeniz lazim yoksa cok zor olur sizin acinizdan.

Allah gonlunuze gore versin, Hayirli Aksamlar
  • Instant Crush kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim seninde.. :)
  • Yasal yollardan getirmek zorundasin dediginiz icin onu yazdim, neyse konuyu baltalamayalim.

• Öğrencilerin çok oldugu yere burger king açsın tutar küçük ilçelerde.
  • quote:

Yasal yollardan getirmek zorundasin dediginiz icin onu yazdim, neyse konuyu baltalamayalim.

O mesajda tamamen garanti hizmeti sorunundan bahsediyorum tekrar okumanı öneririm.

• Hocam Playstation ve internet kafe ler o kadar cok tutuyor ki. Herhalde elimde o kadar para olsa ve is kuracak olsam ilk işim bu olurdu.
    Çünkü cidden aşırı para dönüyor.

• Dolar alıp satsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: copural

Iyi aksamlar hocam,

Benim nacizane tavsiyem suanlik dolara yatirmasi parasini. Akabinde bi 6 ay ekmek firininda ( firin , tezgah , kasa vs ) sirasiyla buralarda kendini gelistirsin daha sonra kendine devren bi firin alsin. Firin gercekten temiz oldugunuzu inandirdiginiz zaman hic bir zaman zarar etmeyecek bir isletme ( Belediyeler kategorize ediyor bilgidim kadariyla temizlik denetimine gore ). Bu arada firin da ekmek yapmasa bile ( ki yapamaz hic tecrubesi yoksa) sureci ogrenmesi acisinda soyluyorum. Kendi dukkanimi actim usta zaten iyi herseyi ona birakiyorum diye bi durum pek dogru degil. Ustalarin aylik fiyatlari orada ucuzdur sirasiyla isler yolunda gittikce cesidi arttirip musteri kitlenizide cogaltabilirsiniz. Tabi bunlari 60bine yapmak icin cok ugrasip kelepir bi mekan dusurmeniz lazim yoksa cok zor olur sizin acinizdan.

Allah gonlunuze gore versin, Hayirli Aksamlar

İyi akşamlar.. Öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederim.
    Ama daha önceki mesajlarımda dediğim gibi.. Başkları için zamanını harcamak istemiyor ve yine aynı mesajlarda yazan insan yapacağı işin ucundan, köseşinden biraz anlamalı mantığımla yola çıkarak. Sorun olacağını düşünüyorum. Bir türkler ekmek olduktan sonra soğan bulgurda yeriz. O yüzden diğer yerlerde pek olmasa da olur, durumunda ki ekmek bizim için öyle değil. Fakat dolar yatırımı, tecrübe birikimi, Birde biz dolara yatırcıkça ülke düzelmiyor herkes kendini düşünüyor ama; ben merkezcilik yapılarak durum hiç bir zaman iyiye gitmez. O yüzden kardeşim bu dalgalanmaları takip edip bildiği işe yoğunlaşacak..

Rabbım hepimizin gönlüne göre versin, emeğini hak ettirsin.

• Bende kadirliliğim..
    Osmaniye fıstığı satsın...

Şu dönemde en çok ne işi ön planda yada temel ihtiyaçlar...

1-kahve
    2-ekmek
    3-su
    4-telefon
    5-döner

Başka bişey olmaz bu ülkede....

Giyim sektörü 10 yıl önce bitmedi mi ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 5 Aralık 2016; 23:44:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

bu ne kadar insan la

Olduğu kadar, olmadığı kader yahu.. :)
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum sana.. Zaten bizim oraları biliyorsun.
    Orada da en çok iş yapanlar bunlar.. Fakat telefoncuların yarısı sahtekar. O yüzden bu algıyı değiştirmek istiyor kardeşim. Yalnız kelimelere dikkat ederseniyi olur. Konu güme gitmesin toprağım.. :) :)
  • 3d yazıcı alıp müşterinin istegi üzerine figür yada benzeri seyler yapıp satabilirsin
  • Hocam hep olanları saymışsınız. Burda asıl önemli olanlar değil olmayan işler onları bulup sormanız lazım gibime geliyor. Öyle olmalı ki hem tutacak hemde rakibi olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 5 Aralık 2016; 23:45:14 >
  • quote:

Kaliteli bir tostçu veya tantunici açsın kolay iş.

Aslında tantuni yapan tek bir yer orada.. Ve kaliteli tostçuda yok büfede falan işte.. :)
    Olabilecek bir iş değerlendirmeye almak lazım.. Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.