Şimdi Ara

60 bin liraya arac tercihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • piyasa malum, ciktikca cikiyor, bu saatten sonra inecegi de yok. Daha fazla artisi goze almadigim icin yakin bir zamanda arac almak istiyorum. Seceneklerimin disinda farkli arac tercihleri de olabilir. Onceligim hb, yakit olarak benzin&lpg ya da dizel, km kismi karisik tabii.

Modeller; fiat punto, ford fieasta, opel corsa, opel astra h kasa, citroen c4. Tavsiye ve onerilerinize acigim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Temiz bakımlı bir 1.3 multijet punto

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane 3 hb 1.5, dci

• 60 a megane 3 dci alırsan ustayla akraba olursun
  • Evet megan 3 bu fiyata imkansiz

• eski punto sahibi olarak önermem. city arızası başa bela. bir sürü kronik arızası da mevcut.

fiesta kullanmadım ama nasıl acaba ? bir araştırın derim.

hele dizel punto bakımsız ise çok masraf açıyor. ön takım da bir hayli nazlı.
  • Bende 1.5 sene 15 bin km dir hali hazırda punto dizel kullanıcısı olarak önerdim. Arkadaşın listesinde bana göre sorunsuz 2 araba var fiesta ve punto. Dizel tercih eden birisi olarak fiestanın temiz dizelini bu paraya bulacağını sanmadıgım için punto önerdim.
    Benim kullandığım punto pop 2012 1.3 dizel ilk sahibinden servis bakımlı şu an 93 binde. Hiç bir problem yok sadece yağ filtre bakımı yapıldı aldığımdan beri
  • En iyisi dolar al

• Seceneklerimi, punto ve corsa ustune yogunlastirmis durumdayim, fiesta biraz zor gibi gozukuyor. Punto icin secenek cok gibi, corsada da makyajli kasada secenek iyi gozukuyor.

• kortekes kullanıcısına yanıt
    Ulkemizde ikinci el piyasasinin dolardan bi farki, surekli yukseliste, hic deger kaybi yok adeta :d ikinci el bi urunun surekli deger kazandigi cok ulke var midir orasini bilemiyorum.

• 3 ay önceine reno symbol 2009-2012 model bakıyordum dizel benzinli fark etmez 30-40 bin tl bulabiliyordum fiyat şimdi 45-60 bin tl arası olmuş. Albea bakim dedim 40 bin üstü düzgün arabada.
  • i20 alabilirsiniz. 1.2 bENZİNLİ
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Son limitim 60, honda biraz tuzlu maalesef

• Q6600 Q kullanıcısına yanıt
    Bi corsa buldum pazartesi bakmaya gidecegim 55bine zor oldu, piyasada saglam arac bulmak cok zor. Olani da asiri pahali

• qwertyaxe kullanıcısına yanıt
    Fiyat araligima denk gelen i20 lerin cogu hasarli ya da kmsi yuksek, modeli yuksek araclar oldugu icin kalanlarda biraz curuk cikiyor.

• Doğrudur belki de benim aldığım araç bakimsizdi

• 2 sene önce süper seçenekler vardı o fiyata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik Cruze öneririm

• En guclu aday corsa d kasa, bir kac tane bulundu, 55.000 bandinda cok yipranmamis var, hafta ici gorusulup sonuclandiracak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.