Şimdi Ara

60 Bin Km'de Motor Yakan Land Rover Discovery (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
9.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Şehmus Can

Mesela 60 bin değil, mesela bu ücretin alınmaması gerektiği, çünkü müşteriden kaynaklı bir durum olmaması.

Kıskançsınız çekemiyorsunuz milletin zenginliğini anladıkta bari ulu orta belli etmeyin.

F10 kasa 2016 BMW arabaya sahibim, arabamın parça fiyatları bir hayli uçuk farkındayım ama bindiğim arabanın da farkındayım. Arabamın farlarıyla bindiğin aracın fiyatı aynı muhtemelen. Öyle sallayıp tutmakla olmuyor bu işler. Hadi koçum

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Benim tanıdığımın garantisi bitmiş 730 dizel ine sandık motoru ücretsiz takmışlardı, ama o motor sorunlu bir seriymiş, kosifler diye hatırlıyorum.olay 10 yıllık
  • en1gma kullanıcısına yanıt

Başka araba bakıyoruz zaten tamir işlemini biter bitmez satacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youngeagle86 kullanıcısına yanıt

Ilan linkini burada paylasirsaniz sevinirim.

• quote:

Hocam ücreti ödeyip sonra dava açsa nasıl olur?

Üründeki sorun kanıtlı ve kronikse dava iş görür,yoksa boşa çaba

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Başka araba bakıyoruz zaten tamir işlemini biter bitmez satacağız.

dizel suv alacaksanız bilindik motorlardan şaşmayın 1.6 tdci 2.0tdi gibi

Veya toyota gibi malının arkasında 10 yıl duran markalardan alışveriş yapın

Her seferinde ellerinden böyle ucuz kurtulamazsınız

Ben rav4 kullandım geçenlerde çok beğendim şehir içinde resmen yakmıyor uzunda hepsi ekonomik zaten 5 yıldan sonra extra garanti uzatımi şansı var

• straptezlo S kullanıcısına yanıt

Esas sen hadi,bindiğim arabayı farınla alman benim açımdan önemsiz çünkü ben EZİK ve Aşağılık Kompleksi olan birisi değilim.

"Bize hava atarken iyiydi" bu cümleyi kuran sen değilmiydin?

Bunu söyleyen insan açıkça Kıskançtır.Yazdığım şeylere arabandan bahsederek cevap vermen ve beni maddi durumun ile küçümsemen ise aile terbiyesi almadığının,sonradan görme olduğunun göstergesi.

Kardeşim benim ya durumuna çok üzüldüm tam 4 yaşında bi arabaya biniyorsun. 4 yaşındaki arabayla burada hava atamazsın

Neyse bu günlerde gelir geçer dert etme, üzülme yani sıfır bile değildi araban 2.el kazalı bi araba ucuza denk getirip almıştın babanın emekli maaşıyla.

Belki bakarsın bi miras falan gelir yükseltirsin modeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Falkenim hey masallah 6 yilda 3 jeep ne demek ? Peki alip satinca zarar etmiyor mu ? Sifir aldigin bir urunu kullanip eskitince deger kaybi oluyor. Tasinmaz mulk degil ki eskiyince deger kasansin.

Kendisi odtu elektrik elektonik mezunu olup enerji bakanliginda yuksek muhendis mi ?

adamın tekstil fabrikası var büyük şirketlere üretim yapıyor.parasal olarak rahat bi adam.

sıfır alıyor.2-3 sene bınıyor borusana takasa verıp sıfır alıyor.uzerıne bır mıktar para koyar. şirkete fatura edildiği için kaybı yok zaten 60 Bin Km'de Motor Yakan Land Rover Discovery 

range fanboyu adam.parası neyse verir bineriz diyor.60 Bin Km'de Motor Yakan Land Rover Discovery 

• quote:

Esas sen hadi,bindiğim arabayı farınla alman benim açımdan önemsiz çünkü ben EZİK ve Aşağılık Kompleksi olan birisi değilim.

"Bize hava atarken iyiydi" bu cümleyi kuran sen değilmiydin?

Bunu söyleyen insan açıkça Kıskançtır.Yazdığım şeylere arabandan bahsederek cevap vermen ve beni maddi durumun ile küçümsemen ise aile terbiyesi almadığının,sonradan görme olduğunun göstergesi.

Kıskançsınız çekemiyorsunuz milletin zenginliğini anladıkta bari ulu orta belli etmeyin.

Diyem birisinin 180 derece dönüşü

Uza

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Kardeşim benim ya durumuna çok üzüldüm tam 4 yaşında bi arabaya biniyorsun. 4 yaşındaki arabayla burada hava atamazsın

Neyse bu günlerde gelir geçer dert etme, üzülme yani sıfır bile değildi araban 2.el kazalı bi araba ucuza denk getirip almıştın babanın emekli maaşıyla.

Belki bakarsın bi miras falan gelir yükseltirsin modeli
    Kardeşim iyi misin, bi doktora görün istersen

Yok ben iyiyim, sen doktora de ki benim 2016 model BEEMWE arabam var hava atıyorum ama tam olmuyor nedeni ne diye sor

• ugur.k U kullanıcısına yanıt

Ugur sevdim cidden sevdim seni turbolinea yi yakindan taniyorsun sanirim 60 Bin Km'de Motor Yakan Land Rover Discovery 

Passat bmw merso seytan ucgeni derim havami atarim ezerim onume geleni. Ben kurmay albayim koskoca tugayin basiyim sen benim kim oldugumu biliyor musun ?

Benim akademik alanda ust duzey basarilarim var elon muskla uzaktan akrabayim. Maasla calismam ben para kovalamam para beni kovalasin.

Senin yasin kadar arabam oldu dotumu.bmw den asagisina koymadim egom tavan ama cebimde bos degil hani.

Bennnn apple dan asagi telefon kullanmam, villada otururum, cocuk yapip ureyip issizlik rejiminin grafigini yukseltirim, hanimda pasaat bende bmw var mi bana yan bakan ?

500 bine hangi araba alayim ? Avrupaya gezmeye gidecem para mog cunku...

Sonuc : Buradakilerle boyle konusacaksin kiskanmam ben kardesim burjuva sinifinin dili bu. Sosyalist ve komunist bir ideolojiyi benimseyen bir adamim ben arabam 1.2 2009 symbol ustelik LPG li patlamiyor + motoru yakmiyor. Bunlarin havasi kime klavye delikanlisi yabancilari 60 Bin Km'de Motor Yakan Land Rover Discovery  anekdot: isim verilmeden ironi yapilmistir. Yergiyi sana yapmadim genel 60 Bin Km'de Motor Yakan Land Rover Discovery 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 11 Ocak 2021; 14:6:36 >

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

Sayın hocam, aramızda gerçekten psikolojik problemleri olanlar var.Saygılarımla.

• Şehmus Can Ş kullanıcısına yanıt

Sehmusum kimin psikolojisi iyi ki ? Disaridaki gercek reel dunyada herkesin yuzunde bir maske var, sahtelikler uzerine kurulu Turkiye duzeni. Tuzu kuru burjuva kesimi anlamaz, maria antoinette cok unlu bir sozu var. Ekmek bulamiyorlarsa pasta yesinler sozu...ozetliyor donemimizi. Burada herkes gercek kisiligiyle konusabilme ozgurlugu var cunku nicknameler arkasina siginiyoruz.

60 Bin Km'de Motor Yakan Land Rover Discovery

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/karsta-gorevli-tegmen-ulu-intihar-mektubu-birakip-yasamina-son-verdi-1769880

Bir subayi yetistirmek kolay degil, harcamasi kolaydir.

https://www.gazeteruzgarli.com/ankarada-bir-ogretmen-intihar-etti/

https://www.milliyet.com.tr/gundem/beykozda-atmlere-saldirdi-cekic-ile-tek-tek-kirdi-6374236

Boyle uzar gidér liste. Psikolojim iyi diyen insandan korkacaksin cunku ya yalan soyluyordur ya da kralligindan disari cikmiyordur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.