Şimdi Ara

6.79 Update (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
5.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna gelen en köklü değişiklik bu galiba , oyunu belli bir ara için bırakanlar kesin okusun döndüklerinde şaşırmasınlar
  • Blink her heroda serbest olmuş ya la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

6.79 Update

Movement Speed'e dikkat.

reddit'ten alıntı.

/>
  • bu nedir ya şaka gibi

oyun elimizden gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Batridara çektikleri ayar ibretlik wispin artık stunu kalmamış bu da çok büyük bi olay. Bir de stormun stunu ve plnin lancei dodgelanabiliyor olmuş bu gerekiyodu gerçekten. Genel olarak biraz abartı değişiklikler var gibi.

Nasil dodgelanacak, shadiw walk yada meldle faan mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Batridara çektikleri ayar ibretlik wispin artık stunu kalmamış bu da çok büyük bi olay. Bir de stormun stunu ve plnin lancei dodgelanabiliyor olmuş bu gerekiyodu gerçekten. Genel olarak biraz abartı değişiklikler var gibi.

Nasil dodgelanacak, shadiw walk yada meldle faan mi

blink ve leap vb. ile dodge lanabiliyor. muhtemelen sw ve diger invislerle de dodgelanir

• -Pull camplarının küçük kamplara çevirilmesi supportlar için oldukça kötü olmuş.Ayrıca çoğu jungler herolar için de oldukça kötü bir haber.
    -Abaddon'un nerf yemesine çok çok sevindim açıkçası.
    -Alchemist için yolu sonu burasıymış diyebiliriz sanırım.Çok ağır nerf yemiş.Bat+io da nasiplenmiş.
    -Enigma+aghanim çok iyi gözüküyor.

Daha söylenebilecek çok şey var ama genel olarak patchin yararlı olacağını düşünüyorum.Tabi vs,pudge blink,rikinin permanent invisi ve bs'nin akılalmaz buffı haricinde.

Edit:Ha bi de linkenin değiştirilmesine ne gerek vardı ki arkadaş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dişi Dökülen Nijeryalı -- 18 Ekim 2013; 0:12:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dişi Dökülen Nijeryalı

-Pull camplarının küçük kamplara çevirilmesi supportlar için oldukça kötü olmuş.Ayrıca çoğu jungler herolar için de oldukça kötü bir haber.
    -Abaddon'un nerf yemesine çok çok sevindim açıkçası.
    -Alchemist için yolu sonu burasıymış diyebiliriz sanırım.Çok ağır nerf yemiş.Bat+io da nasiplenmiş.
    -Enigma+aghanim çok iyi gözüküyor.

Daha söylenebilecek çok şey var ama genel olarak patchin yararlı olacağını düşünüyorum.Tabi vs,pudge blink,rikinin permanent invisi ve bs'nin akılalmaz buffı haricinde.

Edit:Ha bi de linkenin değiştirilmesine ne gerek vardı ki arkadaş?

Linken değiştirilmedi ki sadece takım arkadaşlarına da verebiliyorsun istiyorsan.
  • Hmm Türkçe ne zaman gelir
  • Enigma yeni meta, abad degismez diyorum.trolle nerf goremedim o da metadadir.od metada kalir gibi yine

• Bu update ne zaman gelecek ?
  • copy pasterino yapamadığın spoilerlar için link vereyim
    http://dev.dota2.com/showthread.php?t=109826
  • yeni hero çıkartacaklarına bunlarla mı uğraşıyolar

kurulu düzeni bozmaktan başka bişi yaptıkları yok
  • oyunu berbat ederler bu gelirse

volvo ne yeto bir şirketsin sen ya
  • DeathWarrior kullanıcısına yanıt
    kurulu düzen derken? ayrıca yeni hero demek sadece işin kod kısmıyla bitmiyor. techies modları vs dolu yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eostre

Bu update ne zaman gelecek ?

5 günü geçmez.
  • Oyunun complex kısmı bitmiş artık.Jungling resmen öldü,carryi lane e bırak sen junglea gir oda bitti.Small camp mantıklı tabi , pull tamamen yetenek isteyen bir iş oldu.Bloodseeker %100 ban picke doğru yola çıktı denebilir.Bottle crow nerfi yerinde diye düşünüyorum.Stack öldü zannediyorum doğru anladıysam.Patchte oyuncular adına büyük hatalar var elbet fakat competitive game'e yönelik yapılmış olduğu gerçek.

Görünen o ki gpm sorun olmaktan çıkıcak artık xpleri kovalamaya başlayacağız.Bu da zannediyorum ki magina,darkterror gibi heroları daha ön plana çıkarıcak.Oyunlar daha erken bitecek.Venge blink ile disruptor agh ile beraber meta olmaya aday.İnvoker mid geri döndü diyebiliriz.Ayrıca artık her oyunda tranquill görmeye hazır olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prоwler

kurulu düzen derken? ayrıca yeni hero demek sadece işin kod kısmıyla bitmiyor. techies modları vs dolu yoksa.

laf olsun diye mi attın bu mesajı yoksa anlatmak istediğin bir şey mi var
  • DeathWarrior kullanıcısına yanıt
    cevap verme şekline bakılırsa sen baya şey anlatacaksın. dinliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prоwler

cevap verme şekline bakılırsa sen baya şey anlatacaksın. dinliyorum.

neyi anlatayım yahu cevap yazmışsın ama ne anlatmak istediğini anlamadım, sadece kod kısmıyla filan ne alaka
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.