Şimdi Ara

6-7 SENELİK ORTALAMA ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ MAAŞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
71
Cevap
1
Favori
5.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50k civarını mezunların kaçta kaçı kazanıyordur sizce?

o sırada forum: senin kazanamayacağın kesin ag

• Bazi insanlar hayatta çok sanslidir. Her seyileri yerindedir basarilari, tipi, dogdugu bugudugu ortam, yasadigi aile, kurdugu iliskiler.
    Bazı insanlar ne şanslı ne şanssızdır. Kimi yanları güzel kimi yanları kötüdür. Dünyadaki insanlarin büyük çoğunluğu bu sınıftadır.
    Bazıları ise şanssızdır. Hiçbir elle tutulacak güzel özellikleri yoktur. Kimse onun hayatını yaşamak istemez, ona imrenmez. Sanki lanetli doğmuşlardır, ilk saniyelerinden beri her şeyleri sorunludur. İşte sen de onlardan birisin. Geleceğe yönelik umutlanma boşuna daha da üzülürsün. Ortada güzel bir maaş varsa o maaş asla dönüp dolaşıp sana gelmez.
  • up
  • Baslarken 15-20 olsa
    30 falandir herhalde
  • yüzde 30 çok yüksek gibi geldi. bizim okulda bu tecrübe için ortalama 35-40 deniliyor. yüzde 40’ı alsa yüzde 15’i bizim okul içindir. bizim okul bütün eemlerden belki bir tık yüksektir. yüzde 10 gibi. var mı tanıdığın sektörde?
  • ben maasi yazdim yuzdeyi degil

• o sırada forum

• 30 da değildir abartma.
    6-7 sene için çok ortalama
  • kactir ?

• 30 çok ortalama, herkese yakın alıyordur. herkes değil ama yüzde 60i alıyordur işini yapan 30 yaşına kadar.
    35-40 arası azalıyor. tr’de mal olmayan her mühendis 25-30k en azından alıyordur 30 yaşında. temel mühendislikleri diyorum, temel mühendislikleri..

mühendislik kimine göre çok kötü kimine göre çok iyi. kamu mühendisi maaşı da 20k falan.. aşırı az diye protesto ediyorlar, özelde bu maaş 30k diyedir tahmin ediyorum.

çok iğrenç ve geniş bir alan mühendislik.

40-50k arasında sıkışmıştır ortalama üstü iyi mühendisler için. öyle de, bundan sonrası artık yönetici falan oluyor.
  • yok
  • aselsan havelsan gibi yerlerde yönetici olanlar peki kaç alıyor?

• yöneticinin seviyesine göre değişir

• 6-7 senelik için aselsanda 65-70k kanka minumum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FEC8BB1EA -- 27 Nisan 2023; 21:13:26 >
  • Nphexy N kullanıcısına yanıt

o seviyeleri hiç bilmiyorum. nasıl oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FEC8BB1EA

6-7 senelik için aselsanda 65-70k kanka minumum.

bi de minimum yani. maksimum kaç alıyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FED76F1B8 -- 27 Nisan 2023; 21:17:7 >
  • yaw abart
  • Kuzenim 9 senelik ee ci. Net 19k alıyor + 2k gibi de yan hak var.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.