Şimdi Ara

5110g cep tel.baglanamiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 adet cihaz bulunmaktadir ve cihazlar apartmandadir,1 ve 3.kat.Pc lerin baglanma ve net problemi yok fakat cep tel.leri nete cikamiyor.Baglanmada problem yok sorun nete cikamamak.Surumler gunceldir.Cihazlar 1 ay calisti daha sonra boylw bir sorun meydana geldi.Bilen varmidir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: efe7822

2 adet cihaz bulunmaktadir ve cihazlar apartmandadir,1 ve 3.kat.Pc lerin baglanma ve net problemi yok fakat cep tel.leri nete cikamiyor.Baglanmada problem yok sorun nete cikamamak.Surumler gunceldir.Cihazlar 1 ay calisti daha sonra boylw bir sorun meydana geldi.Bilen varmidir acaba

şifreleme türünü değişerek bir deneme yapın
  • sorun devam ediyor denendi
  • quote:

sorun devam ediyor denendi

5110g üstünde dhpc açıkmı
  • evet.Zaten yaklaşık 1 ay sorunsuz kullandım ancak şimdi bu sorunu yapmaya başladı ikiside
  • quote:

evet.Zaten yaklaşık 1 ay sorunsuz kullandım ancak şimdi bu sorunu yapmaya başladı ikiside

birde kapatıp deneyin dhpc yi

5110g üstünde varsayılan ağ geçidi ve birinci dns kaynak modem ip olsun bu arada bağlantı sorunu yaşayan cihazlara dns de verebilirsiniz
  •  5110g cep tel.baglanamiyor

dhcp kapatıp denedim aynı değişmiyor nalet olası kafayı yiyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe7822 -- 30 Ocak 2014; 22:05:13 >
  • Değerli Müşterimiz;

CEP telefonlarının bağlanması için WPA-PSK , AES seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir.TL-WA5110G cihazında hangi mode kullanıyor sunuz?

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Ap olarak kullanıyorum.

Sorunu 5110 lara dns verdikten sonra rebootlayarak çözdüm.Çok teşekkür ederim dostum umarum tekrar bozulmaz .İzleyip göreceğiz,ayrıyetten wpa2 şifreli cihazlar
  • quote:

Ap olarak kullanıyorum.

Sorunu 5110 lara dns verdikten sonra rebootlayarak çözdüm.Çok teşekkür ederim dostum umarum tekrar bozulmaz .İzleyip göreceğiz,ayrıyetten wpa2 şifreli cihazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.