Şimdi Ara

* 500T - Tuzla Şifa Mah. / Topkapı C.Bağ (Ana Konu) Efsane :) * (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
14
Favori
60.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajım burada dursun. Yarın okur , güleriz. Allah ağlatmasın.
  • hala devam ediyor mu bu hat ya
  • nasıl bir hatmış bu böyle. :D
  • Ve Yazın kavurucu sıckalarında; 500 t de yaşam bambaşka olur..Hele de şimdilerde orta ve arka kapıdan binip İstanbul kartını uzatmayanlar veya kartını uzatıp bir daha kartı gelmeyenler çıktı
    Veya 50 binişlik kartını gönderdikten çook sonra kartının geri geldiğinde 1 biniş hakkı kalmış olarak geri geldiğini anlatanlar ortaya çıktı..

Ve sonra araçtan indiğinizde bir süre yürüyemiyorsunuz..öylece kalıyorsunuz indiğiniz durakta beyniniz ayaklara yürüme komutu versede ayak o an için geçici felç yaşadığı için komuta tepki vermiyor
    Ve ...ve...
  • Ankara seyahati gibi neredeyse..
  • Bu tür konuları diyorum işte ya artık hiç açılmaz oldu. Tekrar okudum o resimleri gördükçe yarıldım here o yan yatmış izmir otobüsü nedir ya resmen 30 derece açıyla eğik duruyor
  • Dün akşam bir bindim, orta taraftayım yanıma bir eleman geldi şişman hafiften, bir kokuyor ama nasıl kokuyor yani öyle böyle bir koku değil tarifi imkansız. Çıkamadım da orta kapıda merdivenlerde sıkıştım kavacıktan kozyatağına kadar geberdim . . .
  • 500 T'den daha uzun güzergaha sahip başka bir otobüs yok sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro_dacoma

500 T'den daha uzun güzergaha sahip başka bir otobüs yok sanırım ?

bildiğim kadarı ile şu an için yok
  • Hayatımızın büyük bölümünü bu otobüste geçiriyoruz. Geçenlerde gördüğüm bir olay da bu otobüsün kutsallığına inandırttı beni. Her sabah Şifa mahallesinden otobüse binip Cevizlibağ'a kadar beraber giden bir kadın bir erkek bir süre sonra artık her gün birbirlerini gördüklerinden tanışıyorlar. Konular, kaynaşmalar ilerliyor ve tanışıyorlar iyice. 2 yıllık otobüs arkadaşlığının ardından evlenmeye karar vermişler. Şimdi Mutlu mesut yaşıyorlar ama çocuklarının böyle bir çile çekmelerini istemiyorlar.
  • İstanbula gidersem birgün kesin bincem
  • Ölmeden yapılacak 100 şey...500T'ye binmek.

Buna rağmen binmedim ama bincem.
  • Bende hergun edirnekapidan binip kucukyalida iniyorum, ayni sekilde geri donuyorum. Iki duraktanda bos geciyor otobus, genelde yer buluyorum, takiyorum kulakligi tamamdir
  • Eskisi kadar kötû degil 500Tler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

quote:

Orijinalden alıntı: pro_dacoma

500 T'den daha uzun güzergaha sahip başka bir otobüs yok sanırım ?

bildiğim kadarı ile şu an için yok

500es var. tuzladan esenler'e.
  • Şu hatta yeni otobüs vermiyorlar ya tam bangladeş
  • beyler son zamanlarda binen varmı 500 t merak etdim
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.