Şimdi Ara

* 500T - Tuzla Şifa Mah. / Topkapı C.Bağ (Ana Konu) Efsane :) * (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
14
Favori
60.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • metrobüs icat olduğu için artık eskisi kadar binilmiyor 500t ye eskiden otobüstekilerle akraba oluyorduk ön kapı açılmaz arkadan binilir arkadan inilir

arka kapıyı zorlayıp kıran hayvan gördüm
    o otobüste insanlık namına cam açın lan yazın ortasında o camlar açılmazdı

1 yıl boyunca çektim
  • Sene 2002 falan daha metrobusu bırak köprüde paralı geçiş var birde cevizlibağ Kadıköy 127 şöförleri kapıyı açıp acele edip niye geride durmuyon diyen yolcuya uçan tekme atanları olurdu cevizlibağ durağın da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuzla istikametine giderken edirnekapı suriçi durağından geçiyor mu? Ben surdışında bekliyorum otobüsü, eğer suriçinden geçiyorsa daha uygun olur :)

• Fatihe girer gibi yapıyor ve ılk u dönüşünden dönüyor yani surlara gırıyor ve cıkıyor sur ıcı oluyormu bılmıyorum daha sonra mezarlıgın onunde duruyor ve halıce cıkıyor

http://www.qeveze.com/500t-halk-otobusleri/
  • Arkadaşlar Ayvansaray durağından geçiyor olarak görünüyor ama bana güzergahı tuhaf geldi o yüzden sorayım dedim. Eminönü'den 99/99A gibi bir otobüse binip ayvansaray da inip 500T'ye binmek istiyorum. İETT'nin sitesinde istediğim duraktan geçiyor olarak görünüyor. Doğru mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Arkadaşlar Ayvansaray durağından geçiyor olarak görünüyor ama bana güzergahı tuhaf geldi o yüzden sorayım dedim. Eminönü'den 99/99A gibi bir otobüse binip ayvansaray da inip 500T'ye binmek istiyorum. İETT'nin sitesinde istediğim duraktan geçiyor olarak görünüyor. Doğru mu acaba?

ayvansaraydan geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escossie

quote:

Arkadaşlar Ayvansaray durağından geçiyor olarak görünüyor ama bana güzergahı tuhaf geldi o yüzden sorayım dedim. Eminönü'den 99/99A gibi bir otobüse binip ayvansaray da inip 500T'ye binmek istiyorum. İETT'nin sitesinde istediğim duraktan geçiyor olarak görünüyor. Doğru mu acaba?

ayvansaraydan geçiyor

Hocam şuradan mı geçiyor? Zira arkadaşa sordum E5 üzerine yürümen lazım dedi.
     * 500T - Tuzla Şifa Mah. / Topkapı C.Bağ (Ana Konu) Efsane :) *

• Rizörvıd, okurum bi ara
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Escossie

quote:

ayvansaraydan geçiyor

Hocam şuradan mı geçiyor? Zira arkadaşa sordum E5 üzerine yürümen lazım dedi.
     * 500T - Tuzla Şifa Mah. / Topkapı C.Bağ (Ana Konu) Efsane :) *

ayvansaray durağı var haliç köprüsüne gelmeden ordan geçiyor

• Yani otoyol üzerinde var değil mi hocam?
  • Beyler örgütlensek gelen olur mu toplu binelim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadecefatih

Beyler örgütlensek gelen olur mu toplu binelim ?

Aslında hocam yapsak farklı birşeyler çıkar ortaya :) Toplu bir şekilde 500T çıkarması yapsak DH grubu olarak fotolar videolar paylaşsak çok güzel olur . . .
  • ulan tuzlaya gidip gelirken ömrümü yedi be hele iş çıkış saatı abo
  • 500T den yazıyorum, küçükyalıdan bindim, istikamet edirnakapı. Camlarıda açtık, güneşsiz tarafta oturuyorum, püfür püfür gidiyoruz maşallah

• en uzun hat 522st sultanbeyli mecidiyeköydür siz 500 t çekilmez demeyin binin okadar saat en uzun hat 500 t miymiş
    gidişi dönüi:340 dk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auto CAD

quote:

Orijinalden alıntı: sadecefatih

Beyler örgütlensek gelen olur mu toplu binelim ?

Aslında hocam yapsak farklı birşeyler çıkar ortaya :) Toplu bir şekilde 500T çıkarması yapsak DH grubu olarak fotolar videolar paylaşsak çok güzel olur . . .

Aynen bi konuşalım

• vay be bizim 500t 'nin lafı yapılmış neyse (bu arada ben özel halk otobüscüyüm)
    bir arkadaş yazmış şimdi şunu söyleyim istanbulun en uzun hattı ve 500t de çalışanlar:
    500es,16k,130.130a.16a 21u 133kt(tk dı kt oldu) 19z e10 (özulaş şirketi ile ortak yani 500tde 4 otobüs çalışıyo)
    500l 133p 130ş dönüşümlü çalışıyor mesela şöyle 1 gün 500t 1 gün 19z ona benzer aklınız takılan sormak istediğiniz görüş ve düşüncelerinizi bildirebilirsiniz
  • https://www.facebook.com/pages/500t-tuzlatopkap%C4%B1-fan-club/568493123196503 500t fan club 500t resimleri kaptanalrın resimleri
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.