Şimdi Ara

5000 Dust ile 3 legendary kart oluşturacağım sizce neyi seçmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biriktirdiğim 5000 Dust ile 3 farklı legendary oluşturacağım avantajlı olmak için sizce neyi seçmeliyim?
    Elimde bazı gereksiz legendary kartlar var avantajlı bir kart almak için onları patlatıp yeni bir legendary alabilirim.

Seçiminiz ne olurdu?

Mevcut olanlar

5000 Dust ile 3 legendary kart oluşturacağım sizce neyi seçmeliyim?

• RAGNAROS ????????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba SKYFALL;

İlk olarak Legendary kart craftlamak için craftlanmaz; Legendary kartlar tek başına hiçbir şey de ifade etmez ki şu an metada öyle her desteye girer, herkes craftlasın dediğimiz bir "Dr Boom" da yok.

Bu bağlamda oyuncunun sevdiği sınıflar, yöneldiği destelere göre bu sorunun tümden cevabı değişeceği gibi (oyuna deste bazında baktığımızda) 1.600 Dust'a (etkili bir desteyi tamamlamak adına) birden fazla Epic/Rare craftlamak, çoğu zaman bir Legendary craftlamaktan daha rasyoneldir.

Ortalama rank aralığınız kaç? Hangi destelerle oynuyorsunuz? Hangi sınıf/destelerle oynamak istiyorsunuz? Evvela bu cevaplara ihtiyacımız var.
  • ragnaros, cairne, nzoth.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    aynen öyle.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Genel olarak kartlarin hepsi olmasa da bir cogu elimde acik oldugu icin yeni bir deste yaratmak gibi bir fikrim yok.
    Yeni baslayan birisi icin bu soylediginiz gecerli olabilir.

Standart bir ilerleyis seklim yok
    Desteler tamamen kendi fikrime gore ayarli ve hemen hemen hepsi x2 olarak elimde mevcut bu durumda deste olarak sikinti olmadigi icin legendary kartlara yoneldim.

En cok kullandiklarim
    Warlock, Warrior, Priest, Mage

Rank olarak maksimum 16-17 sabah aksam basinda oturan biri degilim

Bu kismi eklemem gerekiyordu atlamisim

@Desert Rat
    Ragnaros secimi icin tesekkurler
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    TheRusher T kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler :)
  • Priest üvey evlat yine jade druid yap keyfine bak nerf yiyene kadar fandral ve black eye bu ikisini yap rank 5 garanti priest olarak kınıyorum blizzartı rank 10u zor görürüm yine reno priest ile pirateye dönüyorum bnde artık

• Kullanım alanının yaygınlığına göre Ragnaros Fire Lord, Bloodmage Thalnos ve Cairne'yi tavsiye edebilirim. Ama aklınızda belirli deckler varsa daha iyi tavsiyeler veririz.

• Tesekkurler
  • alex,kazakus yapardım ben olsam.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Bnm gibi ☺

• aschil kullanıcısına yanıt
    Aslinda en basindan beri aklimda olan kartlardan birisi alexstrasza
    Tesekkurler.
  • Bence elinde tek bulunan legendarylerin hiçbirini bozma sonuçta kart biriktirme oyunu bu, birgün o legendaryi destekleyecek kartlar çıkıp işine yarayabilir veya tavern brawl için gerekebilir olmadı belli bir heroic adventure bossu için zorunlu olabilir.
    Craftlamaya gelince classiclerden Bloodmage Thalnos ve Ragnaros önemli birçok destede yer buluyor. Birde Druid oynayacaksan Fandral zorunluluk gibi birşey. Ayrıca reno warlock yapabilirsin son hali için birtek Kazakus'a ihtiyacın var leg. olarak.
  • OsmanB. kullanıcısına yanıt
    Zamaninda Bloodmage vardi bende ama patlattim gitti iyi mi yaptim kotu mu yaptim bilmiyorum.
    Genel olarak rakiplerde bu karti cok cok nadir goruyorum cok yaygin kullaniliyor mu?
  • majordomo ve rend bozabilirsin.

• pri/mage/war demişsin kazakus 1. sırada olmalı şu an en iyi meta legendary diyebilirim, bu 3 class için kişisel duplicate legendaryleri var ve reno ile çok kullanışlı 2. olarak onları öneririm, 3. için ragnaros veya slyvanas öneririm, class legen almam dersen 2sinide al :)
  • Adventurelerden düşen kartları craftlama bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Priest üvey evlat yine jade druid yap keyfine bak nerf yiyene kadar fandral ve black eye bu ikisini yap rank 5 garanti priest olarak kınıyorum blizzartı rank 10u zor görürüm yine reno priest ile pirateye dönüyorum bnde artık

Usta ben jade druid ile rank alamıyorum bir tek panda legendary eksik o panda nın etkisi çok mu ??

• Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    O panda bndede yok işte asıl o etki ediyor hem battcry hem deatratei var bran ile combolarsan oyun alır zaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.