Şimdi Ara

5000 Dust ile 3 legendary kart oluşturacağım sizce neyi seçmeliyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bencede raggy akar. yanına dragon destesi oynuyorsan ysera iyidir.
    yakın zamanda bende ragnaros, slyvanas ve nzoth craftladım.. hala 3k dust var
  • tosunpasa kullanıcısına yanıt
    Slyvannas tammda nzot biraz sıkıntılı bu aralar turn 10u göremiyo çoğu kişi görenlerde ya otk yiyor yada jadeleri karşısında görüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Slyvannas tammda nzot biraz sıkıntılı bu aralar turn 10u göremiyo çoğu kişi görenlerde ya otk yiyor yada jadeleri karşısında görüyor

orası öyle ama yinede çok agır oluyor indiğnde. hep imreniyordum oynamasam bile onu koleksiyonda görmek hoş ü

bu arada arkadaşa öneri olarak ysera yazmısım aslında malygos demek istedim zaten yserası var.
  • Rag iyidir herkes alan kartlarına güveniyor alan temizkeyene ragı göm 8 damage kafaya indirsin özellikle warlocklara
  • Ragnaros, Sylvanas bu ikisi mümkünse olsun destelerinde.
    Ayrıca Legendary kartları Dustlamanı hiç tavsiye etmem. Hele Adventure'lara hiç dokunma. Yakında 1-1 dustlanacak.
  • n3k kullanıcısına yanıt
    kaynak verebilir misiniz ? 1-1 dustlama konusunda.
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Kaynak olarak Hearthpwn da okumuştum. Forumlarında Blizz çalışanı olup bilgi sızdıran çok kişi var.

Blackrock ve Grand Tournament ikisi de Wild'a geçecek. Dust value'leri 1-1 olacak.
  • n3k kullanıcısına yanıt
    Naxx wild a geçerken böyle bir şey olmamıştı sanmıyorum böyle bir şey olacağını. Resmi bir kaynaktan açıklama gelmedikçe.

• İmkanı yok keşke öyle bişi olsa
  • Panda ile gelen kartin battlecry calisiyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKYFALL

Zamaninda Bloodmage vardi bende ama patlattim gitti iyi mi yaptim kotu mu yaptim bilmiyorum.
    Genel olarak rakiplerde bu karti cok cok nadir goruyorum cok yaygin kullaniliyor mu?

Ne yapmışsın hocam bloodmage dustlanır mıydı be...

• 1-1 dustlanırsa blizzard büyük para kaybeder zaten ne var ki old godsun kilit kartları çoğu kişide var gelen dustlarla msog bedavaya gelmiş gibi olur

• Yeni metada; ragnaros, patches, bloodmage thalnos.
  • 1-Ragnaros the Firelord
    2-Aya Blackpaw
    3-Kazakus

-Ayrıca Cairne Bloodhoof ve N'Zoth, the Corruptor deathrattle deckler için lazım olur.
  • Ek ilaveleri degerlendirecegim arkadaslar tesekkurler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.