DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
500 TL Taksitle 0 Km Toyota Kampanyası
30
Cevap
0
Favori
44.365
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> 500 TL Taksitle 0 Km Toyota Kampanyası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1736 Mesaj
      03 Temmuz 2010 13:43:53 Konu Sahibi
      Toyota, düşük peşinat ve 500 lira taksitleri içeren ödeme planıyla Türkiye pazarında kendi rekorunu kırmak istiyor

Faizlerin düşmesiyle birlikte Türk otomotiv piyasasında ‘balon’ ödemeye dayanan bir ödeme planı daha devreye girdi. Ford Otosan’ın Kuga modeline ‘Ford Option’ ödeme sistemini uygulamaya başlamasının ardından, Toyota da düşük peşinat ve düşük aylık taksitleri içeren bir ödeme planını başlattı. Toyota’nın uygulamasında, söz gelimi Toyota Yaris modeli için 5 bin lira peşinat ve aylık 500 lira taksit alınıyor. Vade 47 ay olarak uygulanırken, 48. taksitte 2 bin 535 lira balon ödeme bulunuyor. Uygulamayla ilgili bilgi veren Toyota Pazarlama CEO’su Ali Rıza Bozkurt, bu ödeme planının da yardımıyla bu yıl 32 bin adetlik satış yapmayı hedeflediklerini söyledi. Bozkurt, 20 yıl boyunca Toyota Türkiye’nin yapmış olduğu satıştan daha yüksek bir satışla yılı kapatıp, bir anlamda Toyota Türkiye tarihinde rekor kırmak üzere hedeflerini revize ettiklerini ifade etti.

Versiyon farkı 50-100 lira

Toyota modellerinde aylık yüzde 0.79 faiz uygulanırken, dosya masrafı alınmayacak. Müşteri aylık 50 TL fark ile otomatik vites, aylık 100 TL fark ile dizel versiyon, 50-100 TL fark ile bir üst versiyon tercihi yapabilecek.

http://finans.samanyolu...itle-sifir-otomobil.html

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      682 Mesaj
      05 Temmuz 2010 14:23:01
      Bu konu niçin hiç bir yerde duyulmuyor.

Acaba yalan haber mi?

|
      |

• Android Beta Kullanıcısı
      3179 Mesaj
      05 Temmuz 2010 14:39:31
      quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz54

Bu konu niçin hiç bir yerde duyulmuyor.

Acaba yalan haber mi?

birçok haber sitesinde var hatta bende yararlanmayı düşünüyorum araştıracagım

|
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      05 Temmuz 2010 14:45:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Alıntıları Göster

birçok haber sitesinde var hatta bende yararlanmayı düşünüyorum araştıracagım

bende 3 gün önce gazetede okumuştumhaber kesinlikle doğrudur...zaten ford da bunu ilk yapan firmalardan biri...

|
      |

• Yarbay
      2826 Mesaj
      05 Temmuz 2010 15:30:13
      yarise 36bin mi vermiş olacağım böyle bişeye kalksam.Satarken de etse etse 15bine gider taksiti bittiğinde.4 yıl sıfır yarise biniyorum diye 20bin haybeye ödeyeceğim.

Kendi düşüncelerim sadece yazılı düşündüm

|
      |

• Yüzbaşı
      592 Mesaj
      05 Temmuz 2010 15:41:55
      quote:

Orijinalden alıntı: ototube
      yarise 36bin mi vermiş olacağım böyle bişeye kalksam.Satarken de etse etse 15bine gider taksiti bittiğinde.4 yıl sıfır yarise biniyorum diye 20bin haybeye ödeyeceğim.

Bence de dusuncelerinizde haklisiniz auris 36bin biyere kadar ama yaris icin degmez okadar fiyat, 30bin tlye ford focus almak daha mantikli :-)

|
      |
    • Binbaşı
      1534 Mesaj
      05 Temmuz 2010 17:10:57
      cazip gibi görünen bu tip kampanyalar orta halli pek çok insanın aklını çeliyor, "ayda 500 öderiz nolcak" denir,işte o denmemeli, hesabı kitabı çok çok iyi yapmadan, yan giderleri hesaba katmadan hemen zıplanmamalı.

|
      |

• Yarbay
      2785 Mesaj
      05 Temmuz 2010 17:13:48
      Tek kelimeyle süper hemen araştırmam lazım

Keşke diyebilsem ama a ve b segmenti araçlar için cazip değil gibi

|
      |

• Yüzbaşı
      677 Mesaj
      06 Temmuz 2010 18:26:45
      acaba her araç için var mı bu kampanya? yani dizel corolla alsak mesela??

|
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      06 Temmuz 2010 19:46:59
      quote:

Orijinalden alıntı: jet0n

acaba her araç için var mı bu kampanya? yani dizel corolla alsak mesela??

dizeller içinde geçerlidir...

|
      |

• Kurmay Yarbay
      1249 Mesaj
      06 Temmuz 2010 21:51:41
      güzel bir haber bu.araç değiştirme düşüncesi arifesi

|
      |

• Binbaşı
      1736 Mesaj
      06 Temmuz 2010 22:33:10 Konu Sahibi
      Toyota, sitesine yeni eklemiş:

Toyota'nı şimdi al, aralık'ta ödemeye başla!
      Toyota Yaris, Auris, Avensis veya Corolla modelleri şimdi inanılmaz fırsatlarla Toyota Plazalarda sizleri bekliyor. Siz de gelin bir Toyota Plaza'ya, 6.000 TL'ye varan indirimle %0,79 faizli ve ilk 4 ay ertelemeli kredi fırsatını kaçırmayın.
      http://www.toyota.com.t...meli-satis-kampanya.aspx

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      06 Temmuz 2010 23:06:28
      quote:

Orijinalden alıntı: ototube

36 bine giderim passat alırım diyesi geliyor insanın...hemi de dizel

|
      |

Nurnberg Mahkemelerindeki masum Almanları unutmadık...Bir gün gelecek protokollerinizi de sizi de yok edeceğiz...
    • Yarbay
      5211 Mesaj
      06 Temmuz 2010 23:27:34
      toyotalarda kapı koruma bantlarının olmadığını farkettiğimden beri çirkin görünmeye başladı gözüme. Diğer firmalarda da bu iş böyle mi? Kapı korumalara 240 lira alıyorlar mı acaba?

|
      |

• Binbaşı
      1736 Mesaj
      06 Temmuz 2010 23:52:45 Konu Sahibi
      Bu tür kampanyalar rekabeti kızıştıracaktır.

|
      |

• Binbaşı
      1736 Mesaj
      07 Temmuz 2010 19:55:59 Konu Sahibi
      Toyota Finans. Herkes Toyota alsın diye...
      Toyota Finans hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak finansal çözümler sunuyor, artık herkes kolayca Toyota sahibi oluyor.
      Tek Noktada Çözüm:Toyota Finans ile tüm işlemleriniz tek noktada; Toyota Plaza’da tamamlanır.
      Hızlı Kredi:Toyota Finans’ta kredi cevabı yaklaşık 30 dakika içinde alınır.
      Esnek Ödeme Seçenekleri:Toyota Finans’ta kişiye özel kredi çözümleri bulunur. Ödeme şartları müşterinin koşullarına göre oluşturulur.
      Uzun Vadeli: Toyota Finans’ta60 aya kadar vade seçenekleri sunulur.
      Düşük Taksitli: Toyota Finans’ın sunduğu balon ödeme seçeneklerinden faydalanarak, daha düşük peşinat ve taksit imkanından faydalanılır.
      Düşük Faizli: Toyota Finans her zaman piyasa koşullarına göre cazip faiz oranları sunar. Her zaman en uygun koşullar ile araç almak mümkün olur.
      %100’e Varan Kredi: Toyota Finans yeni otomobil alımında %100’e varan oranda kredi kullanma olanağı sunar.
      Finans Extra: Toyota Finans sayesinde otomobil ile birlikte, ek aksesuarlar, Toyota Kasko ve Garanti Extra gibi ürünleri de düşük faizle kredilendirilebilir.
      2.El Araç Kredisi: Toyota Finans’ta sadece “0” otomobiller için değil, 2. el otomobiller için de benzersiz kredi seçenekleri bulunur.
      Operasyonel Kiralama: Toyota Finans’ın sunduğu Toyota Kiralama, ticari işletmelerin uzun dönem kiralama ihtiyaçlarına tek bir otomobil için bile olsa cevap vermektedir.
      Özel Fiyatlı: Toyota Finans sayesinde dönemsel indirimlerden de faydalanarak, Toyotalara özel indirimlerle sahip olmak mümkündür.
      http://www.toyota.com.t...Local/toyota-finans.aspx

|
      |

• Yüzbaşı
      786 Mesaj
      07 Temmuz 2010 20:25:45
      500lira da az değilki bence cebinde para yoksa alma araba

|
      |

• Yarbay
      2311 Mesaj
      07 Temmuz 2010 20:52:24
      Bende basta heveslendım.Ama ıyı hesapladıgında hıc mantıklı deıl.Aşırı pahalıya gelıyor.500 tl dıyıp gecmeyın.O fıyat yarıs ıcın (1.0 motorlu terra ıcın)1.3 sol modelını alıyım desem 700 u bulur taksıtı(dizelı,otomatık vıtesı hıc hesaplamıyorum bıle) .ayda 100 tl kaskosunun taksıtı olur,200 de benzın alırsam ayda arabanın bana masrafı 1000 tl ye gelır.Borcu bıttıgınde satıyım desen 4 yılda % 40 zarar etmıs oluyorum.Sızcede dogru degıl mı?

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Temmuz 2010 21:48:34
      quote:

Orijinalden alıntı: TAVCI

Bende basta heveslendım.Ama ıyı hesapladıgında hıc mantıklı deıl.Aşırı pahalıya gelıyor.500 tl dıyıp gecmeyın.O fıyat yarıs ıcın (1.0 motorlu terra ıcın)1.3 sol modelını alıyım desem 700 u bulur taksıtı(dizelı,otomatık vıtesı hıc hesaplamıyorum bıle) .ayda 100 tl kaskosunun taksıtı olur,200 de benzın alırsam ayda arabanın bana masrafı 1000 tl ye gelır.Borcu bıttıgınde satıyım desen 4 yılda % 40 zarar etmıs oluyorum.Sızcede dogru degıl mı?

yaptığın kaba hesap doğru..

|
      |

Nurnberg Mahkemelerindeki masum Almanları unutmadık...Bir gün gelecek protokollerinizi de sizi de yok edeceğiz...
    • Yarbay
      6118 Mesaj
      08 Temmuz 2010 09:39:54
      [quoteBende basta heveslendım.Ama ıyı hesapladıgında hıc mantıklı deıl.Aşırı pahalıya gelıyor.500 tl dıyıp gecmeyın.O fıyat yarıs ıcın (1.0 motorlu terra ıcın)1.3 sol modelını alıyım desem 700 u bulur taksıtı(dizelı,otomatık vıtesı hıc hesaplamıyorum bıle) .ayda 100 tl kaskosunun taksıtı olur,200 de benzın alırsam ayda arabanın bana masrafı 1000 tl ye gelır.Borcu bıttıgınde satıyım desen 4 yılda % 40 zarar etmıs oluyorum.Sızcede dogru degıl mı?
      ]

Nakitiniz varsa gidip nakit alacaksınız o zaman
      Bu kampanya birçok kişiye uygun gelecektir.

Corolla için şartlar neymiş bir araştırayım. Elimizdeki 97 Corolla'yı da takasa verince cazip gelebilir belki.

|
      |

Siyah-beyaz devam.
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.