Şimdi Ara

500 TL Taksitle 0 Km Toyota Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
44.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence kampanya gerçekten güzel.Diğer arabalarda ödemeyi faize yaparken bunda araba için yapıyorsunuz nerdeyse.
    Örneğin,
    Hyundai Getz gibi bir araba bugün 25.700, toyotadaki gibi 5milyarını peşin verdiğinizi düşnelim 20.700 oluyor. Bir bankadan kredi çekseniz(şu anda Teb en düşük faizle veriyor - 0.97-) 48 aya bölündüğünde 540 TL ödersiniz. Yaris'in otomatik vitesini 550 TL taksitle almak varken Getz almak saçma olur diye düşünüyorum şahsen.
    Ancak tabii cebinizde 35-40 milyar nakit paranız olup kredi-aylık taksit derdi olmadan alacaksanız orası size kalmış bir şey.
    Dediğim gibi ben beğendim bu kampanyayı.
  • Sıfır araba her durumda değer kaybediyor zaten, faiz oranları oldukça güzel düz mantıkla yaklaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vocador

quote:

Orijinalden alıntı: TAVCI

Bende basta heveslendım.Ama ıyı hesapladıgında hıc mantıklı deıl.Aşırı pahalıya gelıyor.500 tl dıyıp gecmeyın.O fıyat yarıs ıcın (1.0 motorlu terra ıcın)1.3 sol modelını alıyım desem 700 u bulur taksıtı(dizelı,otomatık vıtesı hıc hesaplamıyorum bıle) .ayda 100 tl kaskosunun taksıtı olur,200 de benzın alırsam ayda arabanın bana masrafı 1000 tl ye gelır.Borcu bıttıgınde satıyım desen 4 yılda % 40 zarar etmıs oluyorum.Sızcede dogru degıl mı?

yaptığın kaba hesap doğru..

peşin parası olmayıp düzenli geliri olan için düşünülebilir aslında..

• arkadaşlar bişey kafama takıldı.biz 5 değilde 15 bin peşinat verdik diyelim yine gerisine 0.79 faiz uygulanıyormu?
    bide makyajsız kasa 1.6 corollanın 37 gibi liste fiyatı var.15 peşin verirsek ne kadar öderiz aylık?
    teşkkrler
  • arkadaşlar aman dikkat.. ben de gazete ilanını görünce hemen arabamı sattım. toyota bayiine gittim. 1,6 elegant düz vites benzinliyi 43.000 e aldım..bu kampanya kapsamında 20000 tl kredi talebim oldu..ancak taksitlerin 0.79 faiz oranına göre fazla olduğunu anlayınca satış görevlisine taksit tutarlarının fazla olduğunu söyledim.. o da bana bankanın 4 aylık faizi de aldığını..yani değişen bişey olmadığını söyledi.fazladan 650-700 faiz girdi...vazgeçecektim ama lanet olsun hem arabamı satmıştım hem de çok istekli olduğundan vazgeçmedim..lafın kısası bu kampanyada diğerleri gibi aldatmaca..
  • tam anlayamadım 20.000 tl krediye kaç taksitte ne ayda ne kadar ödüyorsunuz yani?

bir de hangi modelin elegant'ı?yeni corolla'nınki zaten listede de 45 milyar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemk_ -- 10 Temmuz 2010; 0:27:28 >
  • arkadaşlar ben agustosta teslim alacagımdan 2011 model olacak..liste fiyatı 44.900 bana 43.000 e bıraktılar..
  • İki milyar inmis iste daha ne istiyorsun. Diyecegim ama ankarada elimdeki brosurde 41500 yaziyor senin araba icin. Bende yil sonunda benim yarisi takasta vetip auris veya corolla alacagim. 0,79 faiz hic bir banka vermiyor. Bence bu kampanta tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kujo -- 11 Temmuz 2010; 1:38:19 >
  • arkadalar dün denizlide toyota bayisine gittim.corolla versoya baktım.gayet güzel bi aile aracı.0,79 faiz oranı uyguladıklarını söyledi arkadaş.43750 tl fiyatı 42.500 çekti ama sıkı bir pazarlıkla 41000-40000 arasında alınabilir. 25000 tl kredi için 48 aylık ödeme planında 644 tl aylık taksit ve dosya masrafı alınmıyor.Internetten bankanın faiz oranlarında hesaplama yaptım aynı para ve 48 ay için 731 tl aylık ödeme çıkıyor.dosya masrafı da cabası.48 aya vurduğunuzda 5000 tl gibi bi fark var.şu an almak için gayet uygun bence.arkadaş toyotanın arap bi işadamı tarafından alındığını ve bankasız kredi verdiklerini söyledi.3 dk dadikada kredi hazır yani banka yok:)ama ben nissan qashqai ile verso arasında kalmı durumdayım siz ne dersiniz pek bi fiyat farkı yok...
  • Qashqai iyidir. Kampanyalar da iyidir.
    İşlerin kızışması tüketiciye olumlu döner.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.