Şimdi Ara

50 Bin TL civarında ne alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
5.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, öncelikle beklentilerimi ve düşündüğüm arabaları yazayım,

Dizel olmalı ( Malum)
    1.6 ve daha düşük olmalı ( vergi)
    Sedan olmalı
    Sağlam ve güvenli olmalı

Düşündüğüm modeller;

Volvo S40 D2

Siz neler önerirsiniz?

şimdiden teşekkürler..

• ikinci el heralde s40 sıfır o paraya alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lexus

ikinci el heralde s40 sıfır o paraya alınmaz
    Dizelde ısrarcı değilseniz 2.el 1.4 TSI SUPERB ELEGANCE en iyi tercih olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

Dizelde ısrarcı değilseniz 2.el 1.4 TSI SUPERB ELEGANCE en iyi tercih olur.

Alıntıları Göster
    @ Ali Dogukan Dizelde ısrarcıyım bu saatden sonra enzincinin kızıyla evelenemem nede olsa :)

@lexus Sıfır bulunabilir zannedersem pek o kadar donanımlı olması gerekmez benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dursun

@ Ali Dogukan Dizelde ısrarcıyım bu saatden sonra enzincinin kızıyla evelenemem nede olsa :)

@lexus Sıfır bulunabilir zannedersem pek o kadar donanımlı olması gerekmez benim için

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-2008-model-46-000-kmde-passat-2-0-tdi-comfortline-46639122/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-volkswagen-passat-2-0-tdi-highline-emin-oto-da-46706187/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2007model-passat-2-0-tdi-highline-satilik-46036136/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-servis-bakimli-47963799/detay/

Ben olsam bunlardan birini seçerdim. Kriterlerinize uyan araç bulmak gerçekten zor.

• Uzun sureli kullanacaksaniz Mazda 3, Octavia guzel tercihler olur. Ama bunlar ikinci elde (dusundugunuz Volvo gibi) uzebilir. Yeni Jetta'nin Trendline'i var o fiyatlara ama, hem donanimi cok dusuk, hem piyasada yok deniyor.

Sifir arac almak icin cok kotu bir zaman. Bircok modelde kasa degisiyor, ve bahar zamlari da fiyatlari cok sisirmis durumda. Eylul'den sonra indirimler gelecektir. Bu arada biraz daha biriktirip az da olsa faiz kazancini da olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-2008-model-46-000-kmde-passat-2-0-tdi-comfortline-46639122/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-volkswagen-passat-2-0-tdi-highline-emin-oto-da-46706187/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2007model-passat-2-0-tdi-highline-satilik-46036136/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-servis-bakimli-47963799/detay/

Ben olsam bunlardan birini seçerdim. Kriterlerinize uyan araç bulmak gerçekten zor.

teşekkür ederim ama o kadar para verdikten sonra 2. el pek düşünmüyorum

Alıntıları Göster

• quote:

Nasıl 55 lik s40 i 50 ye alıyorsunuz ? Merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lexus

quote:

Nasıl 55 lik s40 i 50 ye alıyorsunuz ? Merak ettim

Alıntıları Göster
    D2'ler motor olarak çok cılız haberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

270 NM tork mu cılız
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestekar87

quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

270 NM tork mu cılız

Maalesef İmkan olduğu sürece D4 alınması taraftarıyım

• quote:

Merhaba, öncelikle beklentilerimi ve düşündüğüm arabaları yazayım,

Dizel olmalı ( Malum)
    Sedan olmalı
    Sağlam ve güvenli olmalı

Düşündüğüm modeller;

Volvo S40 D2

Siz neler önerirsiniz?

şimdiden teşekkürler..

hiç düşünme bence skoda octavia Elegance 1.6 TDI CR 105 HP 51.970 50.000 tl alırsın gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Merhaba, öncelikle beklentilerimi ve düşündüğüm arabaları yazayım,

Dizel olmalı ( Malum)
    Sedan olmalı
    Sağlam ve güvenli olmalı

Düşündüğüm modeller;

Volvo S40 D2

Siz neler önerirsiniz?

şimdiden teşekkürler..

hiç düşünme bence skoda octavia Elegance 1.6 TDI CR 105 HP 51.970 50.000 tl alırsın gibi
    D sınıfı dizel araç düşünürseniz ve bütçeniz uygunsa, 1.5 dCi Latitude yaklaşık 56.000 TL. Renoda pazarlık yapma şansı da var, üstelik 6-7 ay bekleme yok.

İncelenmeye değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

D sınıfı dizel araç düşünürseniz ve bütçeniz uygunsa, 1.5 dCi Latitude yaklaşık 56.000 TL. Renoda pazarlık yapma şansı da var, üstelik 6-7 ay bekleme yok.

İncelenmeye değer.

Alıntıları Göster
    Daha dün fiyat aldım Volvo'dan. 56 bin en düşük donanımlı S40 D2. Orta donanımlısı 62, en üst donanımlısı 69 bin tl. İndirim de maksimum 1000 tl yapıyorlar. 50 bine S40 hayal yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsipura

Daha dün fiyat aldım Volvo'dan. 56 bin en düşük donanımlı S40 D2. Orta donanımlısı 62, en üst donanımlısı 69 bin tl. İndirim de maksimum 1000 tl yapıyorlar. 50 bine S40 hayal yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkm

quote:

Alıntıları Göster
    hb isterseniz guiletta 1.6 jtd

• quote:

Orijinalden alıntı: dj appıah

Guiletta'ların da liste fiyatı 54.000 TL. Bayi indirimi yapar mı bilmiyorum ama. Konuyu açan arkadaş gibi bende 50 bin civarı dizel ve ya spor benzinli araba bakıyorum o yüzden araştırmış vaziyetteyim çoğunluğu. 50 bin civarı HB Toyota Auris var. Ama ben almam şahsen.
  • quote:

Guiletta'ların da liste fiyatı 54.000 TL. Bayi indirimi yapar mı bilmiyorum ama. Konuyu açan arkadaş gibi bende 50 bin civarı dizel veya spor benzinli araba bakıyorum o yüzden araştırmış vaziyetteyim çoğunluğu. 50 bin civarı HB Toyota Auris dizel var. Ama ben almam şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsipura -- 25 Nisan 2011; 21:15:53 >
  • quote:

quote:

Guiletta'ların da liste fiyatı 54.000 TL. Bayi indirimi yapar mı bilmiyorum ama. Konuyu açan arkadaş gibi bende 50 bin civarı dizel veya spor benzinli araba bakıyorum o yüzden araştırmış vaziyetteyim çoğunluğu. 50 bin civarı HB Toyota Auris dizel var. Ama ben almam şahsen.

Alıntıları Göster
    volvoların bayilere opsiyonlu gelme durumları var , isterseniz baz donanım gelir gayette 50 liraya alınır. skoda superb comfort 53 lira ancak 51e inen bayiler var. octavia elegance 51 lira 50 ye rahat alınır. tavsiyelerim
    1. iç hacim önemli degilse volvo s40
    2. tamdonanımlı geniş ve konforlu skoda octavia elegance
    3 d sınıfı eknomik dizel skoda superb.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.