Şimdi Ara

%50 - %80 İNDİRİMLİ KARGO KODU TANIMLANIR. YURTİÇİ, PTT VE SÜRAT KARGO (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
139
Cevap
58
Favori
44.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesinlikle tavsiye ederim cok yardımcı oldu

• Merhaba bu kişiden kod istedim ve kendisinide aradım konuştuk.kendisine bazı sorular sordum ama verdiği cevaplari ortada yordunuz diyerek cevaplıyor bu kişiden alacak kişiler bir daha düşünsün.
    %50 - %80 İNDİRİMLİ KARGO KODU TANIMLANIR. YURTİÇİ, PTT VE SÜRAT KARGO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna para kazandıracağınıza 3 kuruş fazla verin kargoya daha iyi.

• arkadaş hızlıca yardımcı olmustu ben memnun kalmıstım lazım olsa tekrar iletişime geçerdim .

• Bundan kargo kodu almak istedim whatsapp'tan geç cevap yazıyor ve 2-3 şey sorunca "beni çok yoruyorsun "deyip tersliyor. Buna para kazandıracağınıza 3-5 lira fazla verin daha iyi. Zaten ucuz da vermiyor

• Vatandaş cevap vermiyor, başka kargo kodu satan var mı ?

• Buna para kazandıracağıma 100 lira daha veririm daha iyi. Ömrü hayatımda binlerce alış-veriş yaptım bu kadar ticaret ahlakından uzak birini görmedim. İban atınca kaç lira yollayayım diye sordum yollamayın iptal dedi şaka gibi ya

• mesajda yazan konularda yarım saat soru soran, istenen bilgileri vermeyen arkadaşlara yardımcı olamıyorum. Bu da benim şahsi düşüncemdir. Amacım 3-5 kuruş para kazanmak olmayıp tamamen yardım amaçlıdır. Kusura bakmayın da kime yardım edip etmeyeceğime ben karar vereyim.

Sizin vaktiniz kadar benim zamanımda kıymetlidir.

• Bugün kendisinden kargo kodu aldım, hızlı geri dönüş ve sorunsuz bir alışveriş oldu.

• 26.08.2022 Tarihinde 1 Adet Yurtiçi Kargo Satın aldım Sabah 08.30 da Görüşebildik. 09.30 da Kodu verdi.

14.40 da Sorunsuz bir şekilde Kargoyu Yurtiçine teslim ettim.

Listede Yazdığı gibi 4 Desilik Kargom 28.14 TL tuttu . 10 TL de Hizmet - Kod Bedeli olarak "erdemirci" ye gönderdim 38.14 TL'ye 4 Desi Kargomu göndermiş oldum.

Normalde İndirimli şekilde yurtiçi kargo dan kendim göndersem Şube teslim 61TL - Adres teslim 76 TL tutuyordu.

Kod adres de herhangi bir sorun problem olmadı.

İlgi alakası için teşekkür eder hayırlı satışlar dilerim..

• Güncel mi

• %50 - %80 İNDİRİMLİ KARGO KODU TANIMLANIR. YURTİÇİ, PTT VE SÜRAT KARGO
  • Sayın hocamla kaç kere alışveriş yaptık, hatırımda kalmadı ama; güvenilirliği, hızlılığı, her şartta yardımcı olması takdire şayan… Allah işini gücünü rast getirsin inşallah. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. 👍🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • merhaba kargo kodu varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 23 Şubat 2023; 10:9:20 >
  • İnsan gibi cevap vermiyor, konuşamıyor. Kargonun desi kilosunu soruyor cevaplıyorum yorma beni musait degilim diyip engelliyor. Olumlu yorumlara kanıp yazmayın, kimseye tavsiye etmem muhatap olmayın bu kişi ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabulous699 -- 25 Şubat 2023; 11:52:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aktifse pm atin lutfen

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.