Şimdi Ara

5 YILLIK İLİŞKİ VE AYRILIKTAN SONRAKİ SÜREÇ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
13
Favori
51.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Linken's Sphere

Abi cok sıkıntı ya ben de 6 ay önce 1.5 yillik iliskim bitti az cok anliyorum seni, ilk bir ay cok kotuydu benim icin, istahtan kesilmistim 5-10 kilo verdim, uyku duzenim altust olmustu geceleri whatsappina bakardim cevrimici mi diye. Sonrasinda ayrildiktan 2.5 ay sonra filan bi kere mesaj atayim dedim normal arkadasi gibi konustu benle, sonra o mesaj atmaya basladi arada bir. Sonrasinda telefonda konusmaya basladik 1 saat 1.5 saat filan konusuyorduk oyle, sonra o da azalmaya basladi. En son iki hafta once mesaj atmisti cok ilgili konusmadim oyle gecti. Bu aksam saat 10da bi baktim telefon caliyor arayan o. Actim oyle 5 dk havadan sudan konustuk. Sonra ben konu acmayinca kapatalim mi dedi, olur iyi geceler dedim oyle kapattik. Buraya nerden geldim bilmiyorum ama ben de bu durumdayim napicam nolucak hic bilmiyorum. Hala kopek gibi seviyorum ama o ayrildi benden, beni geri istiyorsa o cabalamali o ilk adimi atmali tekrar diye dusunup soguk davraniyorum. Bu konuda alternatif tavsiye verebilecek varsa sevinirim. Konudan cok uzaklastim abi dedigim gibi ilk 1 ay kotu ama sonrasinda daha iyi gibi oluyosun. Yine de mesela en ufak seyde onu hatirlayip aglayadabiliyosun mesela radyoda calan bi parca, beraber sabahladigin sahil, ilk opustugun yer vs. Allah sabir versin cok zor bi donem seni bekliyor.

Seviyorsan boyle gurur yapma, erkek adam adim atar, at adimini ilerde keske deme bende o hatayi yillar evvel yaptim simdi evli baskasiyla bense kimseyi onu sevdigim gibi sevemiyorum bu sana ciddi bi uyari kardesim ilerde ahhlar vahhlar deyip bugunleri ararsin ama ati alan uskudari gecmis olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam 5 yıl dıle kolay benımkıde uzerınden 7 sene gectı evlendım oda evlı gecenlerde cocugu oldu :( hemde babamın calıstıgı hastahanede (komsumuzun kızydı) unutulmaz nerde nasıl olursan ol ya bı sarkınızı duyarsın dugumlenır bogazın ya gezdıgınız bı yerden gecersın dalar gıdersın ALLAH kımse sevdıgınden ayırmasın....

• Her şey tamam da hocam evlendikten sonra artık onları bitirmiş olman gerekmiyor mu? Yoksa hiçbir zaman evlendiğin kişiye yeteri kadar iyi davranamazsın. Evlendiğin kişiye de haksızlık olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8D8ACBB0 -- 8 Nisan 2015; 0:05:04 >
  • Elbette ama bı sekılde haber alıyo olmak unutsanda umursamasnda etkılıyo 5 yıl gecırdık esımı cok sevıyorum ancak bıten ılıskım mezhep ayrılıgından (alevı dıye) aıleler ıstemedı dusunuyorum belkıde genclık yıllarımı ozluyorum bekarlık sorumsuzluk ne bılım ustad boyle ıste:)

• Zor işler valla ya sende haklısın aslında. Ben platonik olduğum halde foto falan görünce günüm onla geçiyor. Sizinki çok daha zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8D8ACBB0 -- 8 Nisan 2015; 0:25:41 >
  • Aslında cokta zor deıl oda mutlu suan bende ama o kadar sey yasayıp el olmak yabancı olmak garıp gelıyo yolda yuzyuze bakmıyoruz zaman ıste su gıbı halen soner arıcanın BIZ sıırını dınler dalıp godım tavsıye ederım :) her satırı yasadıgımızı anlatıyo

• sırf bunun için bende çok korkuyorum
    ne zaman azcık mutlu olsam ya kötü biterse diye geliyor aklıma elbet gelip geçiyor ama yıpratıyor içiyorsun unutturmuyor uyuyorsun rüyana giriyor zor dostum

geçmiş olsun yıpramadan atlatırsın demicem yıpranırsın da umarım az yıpranırsın geçer gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Ne çok ayrılma konusu açılmiş la bugün

Ben uzun zaman önce ayrıldım sadece süreci paylaşmak biraz da dertleşmek için açtım konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deutsch Ali

quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Orijinalden alıntı: Deutsch Ali

Bende bir kizi karsiliksiz seviyorum.2 yil bitmek uzere sanirim.Insan unutmak icin mi sever kardes.Onlarda guzel bir ani

Yuregim aciyor dersiniz ya benimki fiziksel aciya donustu.

O anıları hatırlayarak hayata devam edersek bu sefer önümüze bakamayacağız. Geçmişe takılı kalacağız. Bu daha kötü değil mi dostum?

Ben işin açığı bu 2 yıllık süreçte karşıma onun yokluğunu aratmayacak bir kız göremedim.Bu bundan sonra çıkmayacağı anlamına gelmiyor fakat çıkmayacaksa da bekar ölürüm problem değil.

Yani eğer seviyorsan bence bırakma kızı çünkü ben kendimden örnek vereyim sana.2 yıldır bir merhaba mesajı çekmesi için nelerimi vermezdim ama olmuyor.Yani içinde bulunduğun durumun değerini anlayıp ona göre davranman lazım ...

Çok denedim her şeye sıfırdan başlamayı ama hak etmedi ona verdiğim şansları. Yoksa direk 5 seneyi çöpe atmadım çok uğraştım ama kıymetini bilemedi. Yeni yeni anlıyor sanırım çünkü çok mesaj atmaya başladı

• PetrovaFire kullanıcısına yanıt
    Öyle yaptım her şeyi oluruna bıraktım. İstesem de istemesem de bir şekilde akıp gidiyor hayat. Şu anda sadece zor olan uzun süreli yaşanmışlıklar ve alışkanlıklar. Onu da zamanla atlatacağıma inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

Ne kadar çok aşk acısı çeken, ilişkisini bitiren varmış üzüldüm zor çünkü. Benimde 3 yillik bir ilişkim var ayriliğin kenarindan döndük çogu kez, oluruna birakmadim savaştım şu an hala devam ediyoruz fakat gelecegimiz muamma açikcasi ne kadar daha savaşabilirim bilmiyorum.

Umarım ki sonunuz bize benzemez. Biz de birçok kez uçurumun kenarından döndük çok inatçı biriyim pes etmeden her seferinde düzelttim durumu. Aşk sevgi fedakarlıktır bir nevi bunu gerektirir. Ama öyle bir an geliyor ki tamam diyorsun buraya kadarmış işte o an her şey anlamsızlaşıp, değersizleşiyor gözünde. Dile kolay yıllarını veriyorsun ama o tıkanmışlık hissini bir kez yaşadıysan iflah olmuyorsun. İlişkiniz uzun ömürlü olur inşallah hocam

• efe.1905se kullanıcısına yanıt
    Korkarak yaşama sakın ilişkini benden sana tavsiye. Yoksa yaşadığın güzel anları da zehir edersin kendine. Bırak akışına çok geniş çaplı düşünme anı yaşa. Tabiki çok ciddi düşünmen gereken zamanlar olacak, ciddi adımlar atacaksın ama önce sindirerek yaşa gerisi zaten doğru kişiyi bulduysan geliyor merak etme dostum. Ben bir şekilde iyi kötü atlatıyorum. Yaralar sarılmak için varlar. Ben de sarıyorum çok şükür. Her şeyden ders çıkarıyorum artık.
  • 2 senelik ilişkim bitti 2 senedir ölü gibiyim

• chevanton kullanıcısına yanıt
    Neden ayrılmıştınız hocam merak ettim.
  • 3.5 senelik iliskim 2 ay once bitti. Su an baskasiyla imis. Bense onun hasretiyle kiz arkadaslarima 1 adim mesafe koyayim.

Ne dersin ki.

• Bu dönemlerde mantığınla hareket etmen lazım kalbin ile değil yoksa hep kötü olursun moral bakımından

ama geceleri onu düşünceksen al sana bir şarkı
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Kendisi Okul öncesi öğretmenliği yapıyor. Normalde karakter olarak çok kıskanç ve kız arkadaşlarıma tahammül edemeyen birisidir. Üzerimde baskı kurmaya çalışır devamlı. Kendisi yeni ortamına girdikten sonra müthiş derecede değişti. Asosyal olan kız arkadaşım iyice açıldı ve bana yapma dediği şeyleri kendi yapmaya başladı. Söz verdiği halde benden gizli sigara içmeler, erkek arkadaş edinmeler ve yine benden habersiz evine kahve içmeye gitmeler, dışarıda kafede buluşmalar ki ben oldukça anlayışlı bir insanım kesinlikle sorun etmem herşey dozajında olduğu sürece hocam. Ama bu son bir senedeki inanılmaz değişimi ve son 5-6 ayda vurdumduymaz tavırları günde iki üç mesaj ile üstünkörü konuşmalar derken ben sorgulamaya başladım. O da böyle iyiyiz benim açımdan problem yok diyince ben daha fazla uğraşmanın anlamsız olduğunu görmeye başladım.

Kendisi bir kız arkadaşımla buluşacağım zaman ortalığı yıkarken benden habersiz yaptıklarını sonradan öğreniyorum. Hani kısıtlasam kesinlikle haklı derim çok sıkboğaz ettiğimi düşünürüm ama ben bu kadar ılımlı davranırken, karakterinin 360 derece dönüş yapması beni çok yaraladı ve noktayı koydum. Şimdi çok ama çok pişman ama kesinlikle dönmeyi düşünmüyorum.

Ben ki onu ellerimle büyüttüm, karakterinin oturmasında çok emeğim var, ona zarar gelmesin diye neredeyse bütün arkadaşlarımı karşıma almışken o bana bunları yaptı. Sonuç olarak ayrıldık ama ben birçok arkadaş çevremden oldum sayesinde. Şu anki aklım olsa kesinlikle yapmazdım...

• just4techno kullanıcısına yanıt
    Ben geriye dönüp baktığım zaman iyi dayanmışım diyorum kendime. 27 yaşındayım 5 senelik ilişkim sonucunda aldatıldım 2 senelik başka bir ilişki ve daha sonra bu 5 senelik ilişki ve yine hüsran. Master yapacağım bu gidişle sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Kendisi Okul öncesi öğretmenliği yapıyor. Normalde karakter olarak çok kıskanç ve kız arkadaşlarıma tahammül edemeyen birisidir. Üzerimde baskı kurmaya çalışır devamlı. Kendisi yeni ortamına girdikten sonra müthiş derecede değişti. Asosyal olan kız arkadaşım iyice açıldı ve bana yapma dediği şeyleri kendi yapmaya başladı. Söz verdiği halde benden gizli sigara içmeler, erkek arkadaş edinmeler ve yine benden habersiz evine kahve içmeye gitmeler, dışarıda kafede buluşmalar ki ben oldukça anlayışlı bir insanım kesinlikle sorun etmem herşey dozajında olduğu sürece hocam. Ama bu son bir senedeki inanılmaz değişimi ve son 5-6 ayda vurdumduymaz tavırları günde iki üç mesaj ile üstünkörü konuşmalar derken ben sorgulamaya başladım. O da böyle iyiyiz benim açımdan problem yok diyince ben daha fazla uğraşmanın anlamsız olduğunu görmeye başladım.

Kendisi bir kız arkadaşımla buluşacağım zaman ortalığı yıkarken benden habersiz yaptıklarını sonradan öğreniyorum. Hani kısıtlasam kesinlikle haklı derim çok sıkboğaz ettiğimi düşünürüm ama ben bu kadar ılımlı davranırken, karakterinin 360 derece dönüş yapması beni çok yaraladı ve noktayı koydum. Şimdi çok ama çok pişman ama kesinlikle dönmeyi düşünmüyorum.

Ben ki onu ellerimle büyüttüm, karakterinin oturmasında çok emeğim var, ona zarar gelmesin diye neredeyse bütün arkadaşlarımı karşıma almışken o bana bunları yaptı. Sonuç olarak ayrıldık ama ben birçok arkadaş çevremden oldum sayesinde. Şu anki aklım olsa kesinlikle yapmazdım...

O zaman ayrılmanız hayırlı olmuş. Bunu söylemeyi gerçekten istemezdim ama anlattıklarınız her şeyi özetliyor hocam. Dile kolay tam 5 yıl, elbet çok yaralar bırakacak unutamayacaksınız uzun süre ama böylesi gerçekten daha iyi olmuş. Belki bir nebze rahatlatır bu düşünce sizi. Allah kolaylık versin.

• 2 ay çıktığım kız vardı.Bi ton problem yaşadım 2 ay boyunca , herşeye katlanmaya çalıştım.Onun yüzünden Aids fobisine yakalandım ayrıldıktan sonra 10 gün hem özlem olarak hemde fobi olarak psikolojim bozuldu ,hep gülen ben gittim korkunç bir insan geldi...Gittim kan verdim rahatlatmak için kendimi... Unutmaya çalışıyorum yaptığı saçmalıkları filan.

Şimdi çok daha iyiyim , ama uzun zaman başka bir kız ile ilişki vs düşünemeyecek durumdayım.Resmen şuan kadınlardan çekinir oldum.En kötüsü de eski sevgilisine döndü
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.