Şimdi Ara

5 YILLIK İLİŞKİ VE AYRILIKTAN SONRAKİ SÜREÇ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
254
Cevap
13
Favori
50.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chalinder

Sizin için üzüldüm ama ben daha o aşk acısını bile yaşamadım.
    1.5 yıllık ilişkim var ve benim de kafam çok karışık. Mesajlarınızdan anladığım kadarıyla benle tıpatıp aynı bir yapınız var. Ben de çok duygusalım ve bir insana çok çabuk bağlanabiliyorum. Kendimden inanılmaz ödün verdim ilişkimde , hep alttan aldım ama çok acı çektim. Hala da çekiyorum. İlişkim bitmedi ama bitmek bilmeyen kavgalar beni bitirdi , tükenmişlik hissediyorum kendimde. Onu çok seviyorum , onun ağlamasına dayanamıyorum ama dediğim gibi tükendiğimi hissediyorum. Bu çok kötü bir şey..
    Hayatta bence en ciddi kararlar ilişki kararları. İnsanı yeri geliyor mutlu ediyor ama yeri geliyor ordan oraya savurup tüketiyor insanı.
    Maalesef her güzel şeyin sonu var be dostum.. Yaşayarak atlatılıyor her şey.
    Umarım her şey yoluna girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Orijinalden alıntı: Hannover 96

o kiz gitsin baskasiyla yiyissin de gorelim bakalim ne kadar rahatsin

İçimi döktüm ama bu sanki çok hoş bir yorum olmadı hocam.

Hannover'a kafayı takma sen hocam, geçenlerde kendisinden hoşlanan bir kızı nasıl kullandığıyla(cinsel minsel) ilgili bir konu açmıştı hatırlıyorsanız.
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    Ya sevgilinin ayarladığı bir kızsa ? Sana güvenmekte güçlük çekene biride olabilir(sevgilin). Bence bunları da düşün
  • gazla gitsin o seni evde üzülüyor zannetsin
  • Seni geri istemesi seni mutlu edicekse bence bi yerden açık vermelisin ama belli olmamalı yoksa yine sen uğraşmış durumuna düşersin
    (bu yorumumu çok ciddiye almiyabilirsin bi tecrübem falan yok daha ilk ilişkimi yaşıyorum ama son olmasını da isterim empati yapmayı denedim)
  • quote:

Şimdi kız başkası ile evli ve sana şunu söyleyim. Okey oynarken kızın kocası ile ortak oynuyorum yeri gelince, kıza ise bize geldiğinde bir hosgeldin bile demiyorum niye biliyor musun, çoksa şeyimde yani. Otursun kendisi derdini sürsün
  • Yahu olan olmuş ayrılmışsın iyi de ne gereği var sonradan mesaj atarak nasıl oldun toparlayabildin mi diye sormanın! Küfretse daha iyi olurdu. Bence bu egodan kendini beğenmişlikten başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Şimdi kız başkası ile evli ve sana şunu söyleyim. Okey oynarken kızın kocası ile ortak oynuyorum yeri gelince, kıza ise bize geldiğinde bir hosgeldin bile demiyorum niye biliyor musun, çoksa şeyimde yani. Otursun kendisi derdini sürsün

Alıntıları Göster
    Yazılanların çoğunu okudum iyiki şu son 7-8 yılımı online oyunda geçirmişim .Ben bir kaç günlük başlamadan biten bi ilişkiyle şuan kahrolmuş durumdayım sizin yaşadıklarınızı yaşasam ne yapardım bilmiyorum , Allah sabır versin kardeş.
  • Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    Evet her güzel şeyin bir sonu var dostum. Nadiren de olsa mutlu olanlar da var sana tavsiyem biraz gaddar ol acımasızlaş ben bunu başarabildim son zamanlarda emin ol sen de yapacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nalimali

Ya sevgilinin ayarladığı bir kızsa ? Sana güvenmekte güçlük çekene biride olabilir(sevgilin). Bence bunları da düşün

Nasıl anlamadım dediğinizi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

Yahu olan olmuş ayrılmışsın iyi de ne gereği var sonradan mesaj atarak nasıl oldun toparlayabildin mi diye sormanın! Küfretse daha iyi olurdu. Bence bu egodan kendini beğenmişlikten başka bir şey değil.

Size katılmamak elde değil. Bugün özledim diye mesaj atmış. Cevap vermedim. Fazla bencilce birsey bu saçmalık.
  • Chalinder kullanıcısına yanıt
    Allah yaşatmasın kardeşim. Gerçekten insanı yoruyor. Olgunlaştırdığı durumlar da var ama uzun süreli ilişkilerin yıkımı daha büyük oluyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsar

Yazılanların çoğunu okudum iyiki şu son 7-8 yılımı online oyunda geçirmişim .Ben bir kaç günlük başlamadan biten bi ilişkiyle şuan kahrolmuş durumdayım sizin yaşadıklarınızı yaşasam ne yapardım bilmiyorum , Allah sabır versin kardeş.

Teşekkür ediyorum. Atlatıyor insan bir şekilde ama yaralarını sarmak uzun sürüyor.
  • Bu musun sen onu unutamicak misin hayatinin geri kalanında artik o yok tek basinasin bunu unutma
  • Kendini spora ver kesinlikle ben öyle yaptım, bir zaman sonra kendini spora vermenin ekmeğini yersin, kendine zarar vermemiş olman da seni ayrıca mutlu eder ilerde
  • Ayni durumdayiz sanirim, benimki 5 yil gibi fazla surmedi tabi ama gercekten sevdin mi bir yil da olsa on yil da olsa acitiyor ve gecmiyor...

Ben de anlamsizca tekrar barisip o mutlulugu tekrar yasasak diyorum ama oyle dalmis giderken neden ayrildigimiz, onun yaptiklari aklima geliyor, o zaman "Orada dur" diyorsun hakikaten. Cok koyuyor ama yapacak bir sey yok.

Benim biteli 6 ay oldu ama halen unutamiyorum, ara sira acip bakiyorum fotograflara mutluluk keder bir arada gidiyor... Ustelik sizsiz de mutlu mesut hayata devam ettigini gorunce iyice perisan oluyorsunuz. Tamam siz de bir sekilde devam ediyorsunuz ama "Acaba o da benin gibi hatirlayip huzunleniyor mu?" sorusundan kurtulamiyorsunuz...

Aman diyim arkadaslar, her seyi inceden dusunun... Karar alirken dikkat edin, hepsinden ote de o insani secerken cok dikkatli olun. Yazik etmeyin kendinize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Bu musun sen onu unutamicak misin hayatinin geri kalanında artik o yok tek basinasin bunu unutma

O zaman Sagopa Kajmer'in de dediği gibi tek başınalığın yolcusu tek olur diyoruz
  • _Sniper kullanıcısına yanıt
    Spor yapmak iyi bir fikir ben de yakında başlamayı düşünüyorum. Kafa dağıtmak için güzel olur hem de daha bir dinç hissederim diye düşünmekteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Bu musun sen onu unutamicak misin hayatinin geri kalanında artik o yok tek basinasin bunu unutma

O zaman Sagopa Kajmer'in de dediği gibi tek başınalığın yolcusu tek olur diyoruz

Aynen oyle ben kendimi boyle avutuyorum bu ara yoksa
    aklima geliyo
  • 8 yıldır uzaktan yürüttüğüm ilişkim var. Artık evlilik zamanına geldik. Kız arkadaşım tarafından her şey ok beni çok seviyor. Ama ben ?

Benim yıllar yılı zevk ve görüşlerim değişti. Artık tam anlamıyla karşımda görmek istediğim kız profilini kafamda oluşturdum ve kız arkadaşım buna uymuyor.
    Allah kahretmesin ki dış görünüşe çok önem veriyorum elimde değil.

Zaten yılda 1-2 kere görüştüğüm kız arkadaşımla ilgili işim gücüm takıntı üretmek oldu. Orada burada görüyorum çiftleri. Kız bi giysi giymiş çok yakışmış ama bizimki böyle elbiseleri giymekten hoşlanmıyor.Neden diyorum neden ? Ya da giyimi, tipi, yürüyüşü, yüzü işte hayatımın kızı diyebileceğim kızları görüyorum. İçten içe kendiimi yiyip bitiriyorum.

Çoğu başka kızı alışveriş merkezinde iş yerinde vs. görüyorum tam aklımdaki kız profiline uyuyorsa kalbim atmaya başlıyor.

30'a kaç kaldı ama hala 18'li yaşındaki kızlara ilgi duymaya devam ediyorum. Kız arkadaşım da benden 1 yaş büyük...

Ayrılmayı da düşünemiyorum çünkü alıştım. Onu başkasıyla düşünemiyorum. Kaldı ki ayrılamam kız 8 yıldır benle, ah alırım.

Saçım beyazladı resmen. Tek istediğim bir şey olsa da kız arkadaşıma aşık olsam başka hiçbir kız ilgimi çekmese.

Ölmek istiyorum artık ciddi ciddi. Hastaneye gidince önemli bi hastalığım çıksın da tez zamanda gideyim diyorum.

Ayrılsam ayrılamam, böyle de ne olacak..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.