Şimdi Ara

5 TL KIRILMAZ CAM TOPTAN FİYAT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
8
Favori
3.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 lira kargo verdikten sonra ne anlamı kaldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 liraya temperli cam, vay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

vodafone smart 6 için kılıf ve temperli cam varmıdır ?

+1
  • Note Edge için kenarının eğimli tarafınıda kaplıyor ise almak isterim
  • Bu ilanda bile pok atmaya çalışanlar var, fiyat iyininde ötesinde, ihtiyacı olan kaçırmasın
  • Piyasayı az çok bilen biri olarak, Türkiye'deki büyük toptancılar genelde mağazalara bu tarz ürünleri maksimum 3,5 yada 4 dolar gibi bir fiyattan veriyor.

Piyasada çeşitli kaliteleri, çeşitli kalınlıkta yada köşeleri kesimli/kesimsiz olarak ayrılabiliyor. Fiyat ona göre daha aşağılara da inebiliyor.

Bu ilanda bile bir pürüz arayan, çamur atmaya çalışan troller olmuş haliyle. Fiyat gayet iyi. İhtiyacı olan düşünmeden alsın. Normal naylon ekran koruyucu jelatini 5 - 7,5 liraya çeken yerler var.
  • nasıl alıcaz anlamadım ki ? PM mi atıcaz ne yapıcaz
  • Harbiden satın alma linki yok ?

Bu arada , benim note 3 telefonumun ekranı kırıldı ama köşeden hatta bir kısmı gözüküyor anakartının ucu bunu üstüne yapıştırsak ne olur _ ?
  • bu cam koruma yuzunden iphone 6da ekran kirilmasi yasadim. Darbeyi emmekten ziyade direk ekrana veriyor. Ekran ustunde sert bir cisim oldugundan tam kose noktalara carpma olunca direk civi etkisi.

Fiyat cok iyi, esim 50tlye almisti 3-4 ay once...

• Referansi sağlam bi kaç üyeye önce cam gönderip ,sonra ücreti göndermesi imkanı sağlanacak.İnsanların tereddüt yaşamasını istemiyorum

• Alışverişi baltalamak istemem ama çiftini 3.5 dolara aldım kargosuz ebayden, İlkini Telefona taktım uzun süredir de sorunsuz kullanıyorum, ikincisi yedek duruyor.

http://www.ebay.com/itm/291395984937?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

5 TL TR piyasa şartlarında çok iyi ancak biraz sabrı ve tecrübesi olan zaten uzun zamandır o fiyatın altında temin ediyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

Alışverişi baltalamak istemem ama çiftini 3.5 dolara aldım kargosuz ebayden, İlkini Telefona taktım uzun süredir de sorunsuz kullanıyorum, ikincisi yedek duruyor.

http://www.ebay.com/itm/291395984937?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

5 TL TR piyasa şartlarında çok iyi ancak biraz sabrı ve tecrübesi olan zaten uzun zamandır o fiyatın altında temin ediyordu.

Sizin hesaba göre çifti 10.5 tl gibi tutuyor tabi kargo ücretsiz olması avantajıyla. Fiyat iyi,bişey demiyorum.Baltalanacak bır durum da yok,zaten 10 tl ye bile gidecek ürünü Donanimhaber üyelerinin faydalanmasını için bu ilanı açtım.

• Kargo olayına bir çözüm bulabilirseniz alışverişim olur, haberleşelim
    Kargonun üründen fazla para tuttuğu alışverişler pek cezbedici olmuyor ne yazık ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Kargo olayına bir çözüm bulabilirseniz alışverişim olur, haberleşelim
    Kargonun üründen fazla para tuttuğu alışverişler pek cezbedici olmuyor ne yazık ki...

Kargo olayını çözmeye çalışacağım

• ben 5tl 10tl sinde değilim kendini kanıtlamış çekiç ile vurunca dahi kırılmayan buff varken markası ismi cizmi olmayan dandik çin malı bi temperli camı telefona takmaya ne gerek var. madem kırılmaz cam istiyorsun çeşitli markalarda çeşitli testlerden geçmiş ürünler var. onlardan almak gerek. sonuçta bi ekran kaça değişiyor.
    ama ben açıkçası bu ve buna benzer ucuz ürünlerin kırılmaz adı verilip kırılacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

ben 5tl 10tl sinde değilim kendini kanıtlamış çekiç ile vurunca dahi kırılmayan buff varken markası ismi cizmi olmayan dandik çin malı bi temperli camı telefona takmaya ne gerek var. madem kırılmaz cam istiyorsun çeşitli markalarda çeşitli testlerden geçmiş ürünler var. onlardan almak gerek. sonuçta bi ekran kaça değişiyor.
    ama ben açıkçası bu ve buna benzer ucuz ürünlerin kırılmaz adı verilip kırılacağını düşünüyorum.

o dediğiniz marka kaç lira
    z1 için link verebilirmisiniz
  • Kargo olayı çözülürse veya azaltılabilirse bende sıradayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

ben 5tl 10tl sinde değilim kendini kanıtlamış çekiç ile vurunca dahi kırılmayan buff varken markası ismi cizmi olmayan dandik çin malı bi temperli camı telefona takmaya ne gerek var. madem kırılmaz cam istiyorsun çeşitli markalarda çeşitli testlerden geçmiş ürünler var. onlardan almak gerek. sonuçta bi ekran kaça değişiyor.

o dediğiniz marka kaç lira
    z1 için link verebilirmisiniz

mobildeyim.
    google'a "buff kırılmaz sony xperia z" yazın çıkar zaten.
    herşeyi devletten beklemeyin

• kırılmaz nedir ya.getir kırayim.hep satış stratejisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umdt

Donanım haber üyelerimize özel bir kampanya , yalnız açtığım diğer konu kilitlenmiş duruma açıklık getireyim

Konunuz niye kilitlenmiş acaba düşündünüz mü?

bölüm kurallarını okusanız zaten nedenini anlayacaksınız...

bu bölümde şahsi satış yapılmaz,

şahsi satış değilse bile konuda link yok, firma bilgileri yok, vs vs vs...

2.el bölümüne konu açınız....,
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.