Şimdi Ara

5.1 Ses Sistemi Alıcam Kararsızım, - PHİLİPS SPA2600 mü LOGİTECH X530 - 540 MU????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
9.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 10 gündür araştırıyorum, x540 kullanıcıları ürünlerinden memnun gibi gözüküyor tabiki Logitech göründüğü üzere fazla ses çıkartır, ancak Philips'in SPA2600 modelini tartışan bi topic göremedim yardımcı olursanız sevinirim özellikle SPA2600 modelinin - lerini merak ediyorum.(Benim için çok fazla ses önemli değil sadece kaliteli bass ve tiz alabilmem.) TEŞEKKÜRLER...

ALMAK İSTEDİĞİM SET
     5.1 Ses Sistemi Alıcam Kararsızım, - PHİLİPS SPA2600 mü  LOGİTECH X530 - 540 MU????

2. RAKİP :))
     5.1 Ses Sistemi Alıcam Kararsızım, - PHİLİPS SPA2600 mü  LOGİTECH X530 - 540 MU????

• Yorumlarınız bu kadar değerlimi yaa
  • Dostum ben uzuun süre araştırdım 2+1 kullanıyor idim dün vatan bilgisayardan 5+1 Logitech x540 aldım süper ötesi sesi yarıdan fazla açamıyorum acayip bass ve tizz ses alıyorum komşular şikayet alıyorum hiç yanılma x540 al derim kaçırma
  • hocam ikisi arasında logitech derim philipsin bu tarz işe yarayacak modeli spa9300dür
  • Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar şuan fikrimde benimde Logitech var
  • listenizdekiler arasında X540 en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR
    Dostum ben uzuun süre araştırdım 2+1 kullanıyor idim dün vatan bilgisayardan 5+1 Logitech x540 aldım süper ötesi sesi yarıdan fazla açamıyorum acayip bass ve tizz ses alıyorum komşular şikayet alıyorum hiç yanılma x540 al derim kaçırma

O modelin fiyatı ne kadar?
  • o Philipsin aynısından bende var. Şiddetle uyarıyorum sakın almayın...!

Ben yandım başkası yanmasın Logitech alda hangi modelini alırsan al diyorum...
  • Teşekkürler Can91 bende kararımı verdim Logitech alıcam.
  • Bi sorum daha olucak bu seti aldıktan sonra kullanabileceğim en uygun ses kartı hangisidir? Benim anakart yani onboard ses kartı epey bi eski.Birde kart konusunda uygun bişey önerirseniz sevinirim.
  • Logitech x-540 sahibiyim gerçekten mükemmel bir deneyim.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gqhsoon

quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR
    Dostum ben uzuun süre araştırdım 2+1 kullanıyor idim dün vatan bilgisayardan 5+1 Logitech x540 aldım süper ötesi sesi yarıdan fazla açamıyorum acayip bass ve tizz ses alıyorum komşular şikayet alıyorum hiç yanılma x540 al derim kaçırma

O modelin fiyatı ne kadar?

158 lira
  • arkadaşlar hoparlörden pek anlamam bende x530 yada x540 alıcam benim için çok tiz olması gerekmiyor.sadece bas ve mid iyi olsun sesi sonlasamda boğma yapmasın net berrak bi ses olsun istiyorum ayrıca bu hoparlörlere hangi ses kartını tavsiye edersiniz ?

ekleme:ses kartıda çok abartı birşey olmasa iyi olur arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samican -- 24 Kasım 2009; 12:05:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samican

arkadaşlar hoparlörden pek anlamam bende x530 yada x540 alıcam benim için çok tiz olması gerekmiyor.sadece bas ve mid iyi olsun sesi sonlasamda boğma yapmasın net berrak bi ses olsun istiyorum ayrıca bu hoparlörlere hangi ses kartını tavsiye edersiniz ?

ekleme:ses kartıda çok abartı birşey olmasa iyi olur arkadaşlar

Son sesde temiz ses istiyosan x540 ben yeni aldım son sese gelemiyorum geçen geldim ne bogulma var ne bişey
    Ses karti için ise gerek yok anakartin 5.1 destekliyosa gerek yok tak dewam

• 139 liralık x530 mu 181liralık x540 mı. matrix özelliği için 42 lira fazladan vermeye değermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarboy

hocam ikisi arasında logitech derim philipsin bu tarz işe yarayacak modeli spa9300dür

evet bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebani

139 liralık x530 mu 181liralık x540 mı. matrix özelliği için 42 lira fazladan vermeye değermi

Artı kumanda...
  • x530 alınırmı bu saatten sonra x540 varken pişman olursunuz sonra diim ben
  • x540 sipariş ettim vatandan inşallah bayramdan önce gelirde 4 gün boşa beklemeyiz.
  • Z5500 AL gitsin canavar gibi bassa bas sese ses pişman olmazsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.