Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
97
Favori
1.448.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle düşünmeyin bunların belli algoritması var ve çok esnek davranıp çoğu kişiye verecekler ve bununla da ovunecekler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek çalışıyorum evde. Kamu personeliyim Mevcut bi kredim var duzenli ödüyorum bakalım bana cıkıcak mı verecekler mi bu zamana kadar karalisteye vs de hiç dusmedim.

• Bu mesaj geldi Vakıfbank'tan kredi ile ilgili mesaja tıklayınca mobile attı sonucu öğrenemedim .

• quote:

Orijinalden alıntı: Taktaktikitikitak

Arkadaşlar peki bu 3 ay kredi erteleme muhabbeti nedir ? Tamam mevcut kredimizi 3 ay erteliyor ama üzerine vade farkı koyuyor mu ? Yoksa normal ödediğimiz taksitle 3 ay sonra ödemeye devam mı ediyoruz ? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
    Örneğin bu ay ödeme yapmanız lazım 1000 TL
    Bankaya başvurup 3 ay kredinizi erteliyorsunuz erteleme faizi de alıyorlar örneğin abimin 25 bin TL ihtiyaç kredisi için 1300 TL erteleme parası istediler kabul etmedik ben ödüyorum

• 'Kredi kullandırılması uygun olarak değerlendirilen müşterilerin'

Bu cümle bazı şeyleri açıklıyor sanırım, biz kanuni takibe girmiş olanların ve sicili bozuk olanların bu krediden onay alacağını pek sanmıyorum. Zaten hali hazırda belirlenmiş bir tutar var totalde kredi miktarı 150 bin kişiye yetecek kadar olup 500 bin kişi başvurur ise sicili kötü olup puanı düşük olanlara BAY BAY çeker kredisi olacka her halde.

Keşke başta adam gibi şartları sıralasalardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 2 Nisan 2020; 11:13:36 >
  • başvuru yaptım cevap ne zaman gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

başvuru yaptım cevap ne zaman gelir ?
    Tahminim Yarın veya haftaya. Çok başvuru var banka kriterlerine göre sistem otomatik olarak değerlendirmiyor ise ki öyle olsaydı direkt sonuç gelirdi uzun sürer gibi .
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler
  • Bende başvurdum , Vakıfbank'tan SMS le yalnız bu tutarı vs sonra mi belirleyeceğiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: CrimsonTLC

Nerde gordunuz bir kanit var mi?

Alıntıları Göster
    yanlış anlamışım özür dilerim hocalarımm
  • yunus14533 kullanıcısına yanıt
    İnşallah dediğiniz gibi olur

• Arkadaşlar iş bankasından kredi öteleme yapan varmı aranızda, bugün kredi ödemesi var 27 Mart'ta mesaj geldi, Talebiniz alınmıştır yeni ödeme planınız tarafınıza iletilecek onayınız durumunda işlem gerçekleşecek diye, ama hala bi hareket yok.
    Aranızda iş bankası kredisi öteleyen olupta geri dönüş alan oldu mu?

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Bu haberden anlayacağımız üzere Sigortası olmayanalarda yararlanabilecek.
  • ahaberde öyle yazmışlar ama pek inanamadım ben hala dedigimde ısrarcıyım sicili bozuk olanlara vermeyecekler bence keşke verseler de biz de yararlansak umarım yanılan ben olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

İnşallah verirler sigortası olamayanada dün akşam halk banka başvurdum internet üzerinden ama hala ses yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Ziraat bankasının kredi başvuru bölümde öyle demiyor ama. Alttaki yazıyı gören yok

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kampanyalar/bireysel-temel-ihtiyac-destek-kredisi
    Kredi talepleri Bireysel İhtiyaç Destek Kredisi kriterlerine göre değerlendirilecektir.

• onur1301 kullanıcısına yanıt
    Ben keyfimden değil rahatsız olduğum için çalışamıyorum uzun süredir, bakalım sonuçlanır 3-5 Gün içinde göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Ziraat bankasının kredi başvuru bölümde öyle demiyor ama. Alttaki yazıyı gören yok

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kampanyalar/bireysel-temel-ihtiyac-destek-kredisi
    Kredi talepleri Bireysel İhtiyaç Destek Kredisi kriterlerine göre değerlendirilecektir.

Alıntıları Göster

Bu yazıyı bir çoğumuz atladı sanırım. Sigortası olmayanlar,Puanı düşük olanlar-Kara listede olanlar ELVEDA DİYİN ŞİMDİDEN. Yazıyı gördükten sonra ben ELVEDA dedim. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 2 Nisan 2020; 11:55:22 >

• arkadaşlar şuan sadece başvurular alınıyor, sistem altyapısı oluşturulma aşamasında olduğundan dolayı kullandırımlar en geç haftaya olacak diye tahmin ediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Arkadaşlar iş bankasından kredi öteleme yapan varmı aranızda, bugün kredi ödemesi var 27 Mart'ta mesaj geldi, Talebiniz alınmıştır yeni ödeme planınız tarafınıza iletilecek onayınız durumunda işlem gerçekleşecek diye, ama hala bi hareket yok.
    Aranızda iş bankası kredisi öteleyen olupta geri dönüş alan oldu mu?
    Mobil şubeden kredi taksit tablosunu kontrol edin.

Bende Ziraat'ten erteleme istemiştim.
    1 hafta cevap gelmedi. Dedim herhalde daha bakıyorlar.
    Aaa bi girdim ziraat mobile ödeme tablosuna baktım ertelemişler.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.