Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
98
Favori
1.448.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon bankacılığı var. Arayacak müşteri hizmetlerini,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Başvuru öncesi herhangi bir şubeden vadesiz hesap, Banka kartı, internet bankacılığı başvurusu yapmanız gerek. Sonra internet bankacılığından başvuru yapacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

Ne teminatım var nede çok zenginim maaşım 3000 TL civarında daha önce çekmiş olduğum ihtiyaç kredilerini geç ödediğim için kredi notum 500 civarına düştü buna rağmen hem kredi hemde yüksek miktarlı kredi kartı alabildim bunun tek nedeni yukarıda yazdığım gibi bankanın verdiği borcu alabileceğini bilmeseydi kendinizden bu kadar emin konuşmanız çok saçma ben kendim çektiğim halde siz çıkmış çekemezsiniz diyorsunuz gerçekten gülüyorum
    Vakıfbank maaş müşterisimisiniz?
    2019 kasım ayının kaçında çektiniz krediyi ?

• Forum ahalisi iyi geceler.
    Krediler için öncelikle talepler toplanacak ve sonrasında topluca değerlendirme yapılıp uygunluk olup olmadığı sms’leri müşterilere gönderilecek.
    Uygunsanız ve başvurduğunuz bankada hesabınız + internet bankacılığınız var ise oradan onay vererek kredinin hesabınıza yatmasını sağlayacaksınız. ( hesabı bulunmayanlar şubelerden hesap açtıracak )
    Her bankadan başvuru yapayım belki hepsi ayrı ayrı verir fikrinde olan varsa hiç denemesin. 3 banka ortak talepleri toplayıp zaten ortak değerlendirip mükerrer başvuruları silecek.
    Kgf desteği bankaların kredi politikası dışında, Kgf nin kendi belirlediği standartlara uygun olanları kapsayacak. Yani puanı 0 olan veya memzuç kayıt yemiş vatandaşlar bu olanaktan yararlanamayacak.
    Bir kişinin herhangi bir kredi ürününe ( kmh, kredi kartı veya kredi ) başvuru yapıp red sonuç alması Kkb üzerinde tutulan puanını düşürür.
    7 yıllık Bankacı ve şuanda kamu bankası personeli olarak sorularınızı mümkün olduğunca yanıtlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_kilic -- 2 Nisan 2020; 1:15:39 >
  • caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Üstümde ev kredisi, 2 bireysel kredi birde alışveriş kredisi var. Hiçbirinin ödeme performansında sorun yok, Ta ki bu olaylar başlayana kadar. Muhtemelen önümüzdeki dönemler sekteye uğramaya başlayacağım. Bukadar fazla kredimden ötürü red yemem mümkün mü hocam net olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natsukaw.S -- 2 Nisan 2020; 1:20:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Üstümde ev kredisi, 2 bireysel kredi birde alışveriş kredisi var. Hiçbirinin ödeme performansında sorun yok, Ta ki bu olaylar başlayana kadar. Muhtemelen önümüzdeki dönemler sekteye uğramaya başlayacağım. Bukadar fazla kredimden ötürü red yemem mümkün mü hocam net olarak?
    Bu soru için iki cevap var.
    1) Hem ev kredisi hemde yanında 3 Tüketici kredisi var ise gelir/ taksit oranınız dolu olabilir bundan red gelebilir. + hane halkı geliri burada önemli. Toplam haneye giren gelirin 5000₺ üstü olmaması gerekiyor.
    2) Kgf şartları içerisinde iseniz krediniz onaylanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Forum ahalisi iyi geceler.
    Krediler için öncelikle talepler toplanacak ve sonrasında topluca değerlendirme yapılıp uygunluk olup olmadığı sms’leri müşterilere gönderilecek.
    Uygunsanız ve başvurduğunuz bankada hesabınız + internet bankacılığınız var ise oradan onay vererek kredinin hesabınıza yatmasını sağlayacaksınız. ( hesabı bulunmayanlar şubelerden hesap açtıracak )
    Her bankadan başvuru yapayım belki hepsi ayrı ayrı verir fikrinde olan varsa hiç denemesin. 3 banka ortak talepleri toplayıp zaten ortak değerlendirip mükerrer başvuruları silecek.
    Kgf desteği bankaların kredi politikası dışında, Kgf nin kendi belirlediği standartlara uygun olanları kapsayacak. Yani puanı 0 olan veya memzuç kayıt yemiş vatandaşlar bu olanaktan yararlanamayacak.
    Bir kişinin herhangi bir kredi ürününe ( kmh, kredi kartı veya kredi ) başvuru yapıp red sonuç alması Kkb üzerinde tutulan puanını düşürür.
    7 yıllık Bankacı ve şuanda kamu bankası personeli olarak sorularınızı mümkün olduğunca yanıtlayabilirim.
    Hocam bende sabahtan beri sicili bozuk olanlara vermezler dedim ancak verecek gibiler, şirkette bi arkadaşımın eşi bi banka şubesinde müdür yardımcısı bildiri gitmiş bankalara, kredilerin çoğu verilecekmiş. Tabi benimki sadece duyum

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Forum ahalisi iyi geceler.
    Kredi puanı 1300 olan, ziraatten 4 yıldır kredi kartı kullanan biri sigortası yoksa bu kredinin çıkma olasılığı nedir? Normal tüketici kredisi başvurusunda sistem onaylıyor ancak şube maaş bordrosu istiyor. Bu kredi de sizce ne olur?

Hocam 5000 tl brut mu net mi

Merhaba iyi geceler.

1.5 Yıldır sigortam yok. Ama bu süreçte teb bankasından kredi kullandım 3-4 Defa ve puanım 950 1000 Civarı.

Hane halkı geliri 1900 sadece pederin emekli maaşı var. Ben kendi adıma başvurdum ve sigortam yok. Bana onaylanır mı.
    Saol hocam hayırlısı bekleyelim bakalım.

• Halkbank vakıfta red yada onay alan yok mu

• cono01 kullanıcısına yanıt
    Bende hic ret veya onay alani duymadim ziraatten kullandim,basvuru takip vs filan da yok mobilden veya web den bekliyoruz

• baaburcan kullanıcısına yanıt
    Ziraat mobil uygulamadan

Menü - Başvurular - Başvuru Takip yolu ile kredi başvuru durumunu takip edebiliyosunuz

• 16txs1963 kullanıcısına yanıt
    Hocam basvurular kismina gelince kart takip seyler yaziyor kredi basvuru goremedim

• baaburcan kullanıcısına yanıt
    Bende ki bu şekilde hocam. Başvuru takibe de tıklayınca kredinin değerlendirme sürecinde olduğu yazıyor
    5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafam Kasınıyor -- 2 Nisan 2020; 11:23:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafam Kasınıyor

Nerde gordunuz bir kanit var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha kimseye olumlu olumsuz dönüş olmadı.....
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.