Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
98
Favori
1.448.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumaya kadar belli olur yarin ufaktan donusler baslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

Hocam bende sabahtan beri sicili bozuk olanlara vermezler dedim ancak verecek gibiler, şirkette bi arkadaşımın eşi bi banka şubesinde müdür yardımcısı bildiri gitmiş bankalara, kredilerin çoğu verilecekmiş. Tabi benimki sadece duyum

Alıntıları Göster
    Böyle bir tebliğ gelmedi. Borcunu ödeyemeyecek profili olana çıkmayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKINGS

Kredi puanı 1300 olan, ziraatten 4 yıldır kredi kartı kullanan biri sigortası yoksa bu kredinin çıkma olasılığı nedir? Normal tüketici kredisi başvurusunda sistem onaylıyor ancak şube maaş bordrosu istiyor. Bu kredi de sizce ne olur?

Alıntıları Göster
    Son 6 ay içerisinde işini kaybetmiş olanlara kredinin verileceği yazıyor Tebliğde. 6 aydan uzun süredir sgk kaydı yok ise çıkacağını düşünmüyorum. Kredibilitede üç ana başlık vardır. Sgk hizmet dökümü, maaş bordrosu ve kkb puanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: baaburcan

Hocam 5000 tl brut mu net mi
    Net 5000₺

• Diğer masraflar dan bahsedilmemiş sigorta vb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Merhaba iyi geceler.

1.5 Yıldır sigortam yok. Ama bu süreçte teb bankasından kredi kullandım 3-4 Defa ve puanım 950 1000 Civarı.

Hane halkı geliri 1900 sadece pederin emekli maaşı var. Ben kendi adıma başvurdum ve sigortam yok. Bana onaylanır mı.
    Merhaba,

Özel bankalar kredi verirken daha esnek olabilmektedir.
    Bu kredinin detayında sgk ile ilgili tek belirtilen son 6 ay içerisinde işini kaybetmiş olanlar maddesi.
    Kgf hane gelirinde babanızın maaşını ipotek alırsa( kefalet) onaylanır, yoksa onaylanmayacaktır.
    Kgf nin şart olarak bankalara ne sunduğu bizlerle paylaşılmadı bu yüzden net cevaplar veremiyorum. Bu detayı öğrendiğimde yine yazıyor olurum

• Hala dönüş gelmedi halkbanktan. Sigorta yok puan iyide olsa sanırım red gelecek.

• Dünden beri ses yok.
  • caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Hocam puanım 1560 2 kredim var ödediğim sigortam yok. Dün akşam halk banka başvurdum internet üzerinden sence verme ihtimalleri varmı.

Hocam aynı haneden sadece 1 kişiye mi verirler? Ailemle kalıyorum ama onların harcamaları ayrı benim ayrı.

• ziraatten başvurduk ama mobilde başvuruda kredi sorgulma gibi bir yer yok ben de sms olarak bilgi vericeklermiş beklemedeyiz sonuçlansada önümüze baksak gerçi red yeme olasılıgım yüksek pek ümidim yok
  • Arkadaşlar ufaktan konuyla alakalı birşey soracağım. Ücretsiz findeks puanımı ogrenebilecegim bir platform varmı acaba

• greenman G kullanıcısına yanıt
    halkbankası internet şubesi.
  • sörms kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim findeks mobil uygulamasida 3 gün ücretsiz bilgi veriyormuş oradan öğrendim şimdi.

Sıkıntıda bu daha bankalarda hiç bir şey bilmeden başvuru almaya başladı ama şartlar martlar bilen yok damatkırmızıbayraktan haber bekliyolar heral.

• quote:

Orijinalden alıntı: cono01

Sıkıntıda bu daha bankalarda hiç bir şey bilmeden başvuru almaya başladı ama şartlar martlar bilen yok damatkırmızıbayraktan haber bekliyolar heral.
    Dün akşam halk banka başvurdum internet üzerinden ama hala ses yok. Sigortam yok diye sanırım vermeyecekler sözde a haberden bir video paylaştılar herkese verebilecek deniyordu sunucu şart aranmaksızın.

• Maaşımı elden alıyorum. Ama asgari ücret sigortalıyım. Sorun olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadasc11

Maaşımı elden alıyorum. Ama asgari ücret sigortalıyım. Sorun olur mu?
    Banka sistemde maaş yattığını görmeyeceğinden sorun olur gibi.
  • Arkadaşlar bir haber sitesinde yazan yazı şöyle,

Mevcut kredi kuralları uygulanmayacak, ödeme gücü kontrolü yapılmayacak. Salgın nedeniyle para kazanamayan simitçi, toplu taşıma çalışanı gibi şu anda işi olmayanlar da yararlanacak. Devlet vatandaşa kefil olurken, kredi kullandırırken beyan esas olacak.

KİMLER YARARLANAMIYACAK

Açık takip kaydı bulunan, açık karşılıksız çeki olan, açık protestolu senedi bulunanlar hanehalkı/eşlerden biri kredi kullanmışsa diğeri kullanmayacak. Hazine destekli Kredi Garanti Fonu kefaletli kredi eşit taksitlerle ödenecek.

Vatandaşa kullandırılan bu kredilerin dönmemesi durumunda yüzde 85'ini Fon ödeyecek. Bankalar talepleri topladıktan sonra uygun olarak değerlendirilenleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırılacak.

• antizero kullanıcısına yanıt
    Ziraat bankası genel müdüründen
    Dün a haberde söyledi.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.