Şimdi Ara

4k Tv'de Playstation 4 Oynamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, 4k Tv'si olup da bu tv de ps4 oynayan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilir mi acaba? 4k ekranda 1080p oyun oynarken sıkıntı yaşadınız mı hiç?

• Ben oynuyorum,uncharted4 ve Pes2016 oynadım.Oyun modu açıkken online peste,oyunun kendinden kaynaklı sorunların dışında herhangi bir sorun yoktu.Uncharted 4 ,zaten en üst düzey grafikli oyun,adeta film tadındaydı.Sonuç olarak tamamen 4k destekli bir konsol olmadıktan sonra ,normal ps4 için 1080p tv yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Ben oynuyorum,uncharted4 ve Pes2016 oynadım.Oyun modu açıkken online peste,oyunun kendinden kaynaklı sorunların dışında herhangi bir sorun yoktu.Uncharted 4 ,zaten en üst düzey grafikli oyun,adeta film tadındaydı.Sonuç olarak tamamen 4k destekli bir konsol olmadıktan sonra ,normal ps4 için 1080p tv yeterli.

1080p tv'nin yeterli olacağı konusunda haklısınız tabii ki, fakat yeni sıfırdan tv alırken 4k almak geleceğe dönelik daha mantıklı gibi geldi bana. Ps4 neo ile de anladığım kadarıyla 4k film ve stream özelliği gelecek imiş. Peki hangi tv'yi kullandığınızı da sorabilir miyim? Bir de pes veya fifa oynamam ama, ne gibi sorunlarla karşılaştınız?
  • Benim lg uf7787 uhd TV im var . Memlekette de vestel fhd led var . Ikisi arasındaki fark çok belirgindi. Teknik konulardan pek anlamıyorum ama kendi tvimde renkler grafikler çok daha canlıydı . Bence yeni TV alacaksanız 4k TV alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeiaSolo

Benim lg uf7787 uhd TV im var . Memlekette de vestel fhd led var . Ikisi arasındaki fark çok belirgindi. Teknik konulardan pek anlamıyorum ama kendi tvimde renkler grafikler çok daha canlıydı . Bence yeni TV alacaksanız 4k TV alın
    Kullanıyoruz bir sıkıntı yok.
  • Hiç bir sıkıntı yok gayet rahat arkana yaslanıp keyifini çıkar
  • Tabi ki yeni tv alanlar,imkanları varsa ,yeni teknoloji bir 4k tv alsınlar çünkü tv teknolojisi artık o yöne doğru gidiyor.Pes oynarken tv kaynaklı bir sorun yaşamadım.Hatta,görüntü ,önceki 1080p tvime göre gayet iyiydi.Samsung 55JU 6070 modeli bir tv kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 12 Ağustos 2016; 17:35:00 >
  • quote:

Tabi ki yeni tv alanlar,imkanları varsa ,yeni teknoloji bir 4k tv alsınlar çünkü tv teknolojisi artık o yöne doğru gidiyor.Pes oynarken tv kaynaklı bir sorun yaşamadım.Hatta,görüntü ,önceki 1080p tvime göre gayet iyiydi.Samsung 55JU 6070 modeli bir tv kullanıyorum.
    oynuyorum , kuzende oynuyor hic problem yok rahat ol hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

oynuyorum , kuzende oynuyor hic problem yok rahat ol hocam

Alıntıları Göster
    Herkese yorumlar için teşekkürler. Araştırmalarım sonucu "PHILIPS 49PUS6401/12" model TV'nin uygun olduğunu gördüm 27-29ms gibi bir input lag'a sahip olduğundan dolayı. Daha iyi alternatifleri var mıdır 3000 bandını geçmeyecek şekilde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi welmour -- 12 Ağustos 2016; 18:18:05 >
  • quote:

Tabi ki yeni tv alanlar,imkanları varsa ,yeni teknoloji bir 4k tv alsınlar çünkü tv teknolojisi artık o yöne doğru gidiyor.Pes oynarken tv kaynaklı bir sorun yaşamadım.Hatta,görüntü ,önceki 1080p tvime göre gayet iyiydi.Samsung 55JU 6070 modeli bir tv kullanıyorum.

Hocam 6070 tvnizin input lag değeri nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

quote:

Hocam 6070 tvnizin input lag değeri nedir

Online oyunlarda ,oyun moduna aldığım için tepki süresi sorun olmuyor.Online oyunları normal modda oynarsan,gecikmeler olabilir.Tvnin tepki süresiyle ilgili ,gerek satış sitelerinde ,gerekse tv broşüründe bir bilgi yok.
  • Vatan dan felan almaya çalışırsan sana full HD leri satmaya çalışırlar sıkıntı çıkarıyor felan diye ama yalan. Ben ilk çıktığında almıştım 4k tv lg nin hiç bir sıkıntı yaşamadım kuzende de var 4k o da sıkıntı yaşamadı. Görüntu olarak daha bir canli oluyor okadar pek bir fark yok ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenesli

Vatan dan felan almaya çalışırsan sana full HD leri satmaya çalışırlar sıkıntı çıkarıyor felan diye ama yalan. Ben ilk çıktığında almıştım 4k tv lg nin hiç bir sıkıntı yaşamadım kuzende de var 4k o da sıkıntı yaşamadı. Görüntu olarak daha bir canli oluyor okadar pek bir fark yok ama
    Sıkıntı yaşamadım.Hatta daha iyi sonuç aldım bile diyebilirim.TV 1080p'yi 4k'ya upscaling ettiği için görüntüdeki aa eksikliği, kırılmalar daha aza indirgeniyor. Bu da daha temiz bir görüntü vermesine sebep oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: welmour

Selamlar arkadaşlar, 4k Tv'si olup da bu tv de ps4 oynayan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilir mi acaba? 4k ekranda 1080p oyun oynarken sıkıntı yaşadınız mı hiç?

İsterse TV 4000K olsun oyun 1080p bu yüzden 4K gereksiz şimdilik. PS4 Neo için bilemem ya da iyi bir sisteme sahipsen al sen bilirsin
  • sagropa kullanıcısına yanıt
    şimdi televizyon alacak adama bu saatten sonra 4k gereksiz demek saçma olmaz mı hocam sonucta bu devamlı alınan bir şey degıl almısken iyisini almak gerek ve ileriye dönüş bir tv almalı alacak arkadaş bugun usa başta olmak uzere cogu ulkede tvler artık 4k arkadasımızda tv alıyor malum 4k almalı ama alacak arkadas oncelıkle ufak bır butcelı 4k tv hayalıde kurma cunkı harbı 4k olan tvler bıraz fıyatı yuksek ılerde 4k tam yayına oturacak ulke olarak tv kanalları gecmese bıle nettekı fılmler olsun dızıler vıdeolar yavas yavas 4k gectı onun ıcın almısken tam al hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: welmour

Herkese yorumlar için teşekkürler. Araştırmalarım sonucu "PHILIPS 49PUS6401/12" model TV'nin uygun olduğunu gördüm 27-29ms gibi bir input lag'a sahip olduğundan dolayı. Daha iyi alternatifleri var mıdır 3000 bandını geçmeyecek şekilde?

Konu vardi tv oneriyorlardi
  • Sıkıntı olmaz 4k tv de yazılımsal olarak görüntü daha iyi çıkabilir. 4k upscale destekli bir Avr ye ps ı bağlayıp denemek lazım aslında. Bende strdn1070 Avr varda tv 55w955b 4k değil fhd. Ama renklerin koyuluk canlılık oranı avr ile az daha artıyor sanki yada bana öyle geliyor. 4k iyi bi tv şart hem gündelik hem gelecek ps lar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

şimdi televizyon alacak adama bu saatten sonra 4k gereksiz demek saçma olmaz mı hocam sonucta bu devamlı alınan bir şey degıl almısken iyisini almak gerek ve ileriye dönüş bir tv almalı alacak arkadaş bugun usa başta olmak uzere cogu ulkede tvler artık 4k arkadasımızda tv alıyor malum 4k almalı ama alacak arkadas oncelıkle ufak bır butcelı 4k tv hayalıde kurma cunkı harbı 4k olan tvler bıraz fıyatı yuksek ılerde 4k tam yayına oturacak ulke olarak tv kanalları gecmese bıle nettekı fılmler olsun dızıler vıdeolar yavas yavas 4k gectı onun ıcın almısken tam al hocam

Tabi ki de bu saatten sonra 1080p yi almaya gerek yok. Ama 1080p hala güncel durumda. Benim söylediğim oyunlarla ilgili pc oyuncusuysan yüksek bir donanım lazım, Şuan fiyatlarnı bilmiyorum 4k tvlerin. Kafa karıştırmak istemem.
  • 4k televizyonda oyun dışında hd kanallar nasıl? Ve bluray film izleyen oldumu? Yani çözünürlük kaybı oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

4k televizyonda oyun dışında hd kanallar nasıl? Ve bluray film izleyen oldumu? Yani çözünürlük kaybı oluyor mu?

4k'ya upscaling yapıldığı için görüntü kesinlikle daha iyi oluyor. Uyduda kaliteli HD kanallar, bluray filmler ,1080p mkv remuxlar gayet iyi görünüyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.