Şimdi Ara

%45 RAPOR HAKKINDA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba; benim bi sorum var, ben bundan yaklaşık 5 sene önce bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde 24 gün yattım, bana organik olmayan psikotik bozukluk teşhisi koydular, o günden beri de devamlı olarak kontrole gidip gelirim hastaneye. tabii ki ondan öncesinde de psikiyatrilerde geçti senelerce ömrüm. neredeyse kullanmadığım psikiyatrik ilaç kalmadı. neyse konuma döneyim; en son gittiğim kontrolde doktor bana %45 rapor alabileceğimi söyledi ama ben kararsız kaldım. sizce bu raporu almalı mıyım almamalı mıyım? alırsam ne gibi avantaj ve dezavantajları olur? bu raporu alırsam işe girme şansım nedir? bu arada şu anda da iş arıyorum...

• engelli raporundan bahsediyorsun herhalde, devletten maaş alırsın engelli ayrıcalıklarından faydalanırsın

işe girersen belli bir geliri geçersen maaş vermezler

• evet engelli raporundan bahsediyorum. cevabı biraz daha açabilecek birini arıyorum...

• işe girebilir miyim onu soruyorum biraz da...

• işverene kalmış orası artık şahsi görüşümü soracak olursan raporlu olman işe girmeni zorlaştırabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 25 Ekim 2020; 14:42:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.