Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

45 LT akvaryum için bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Balıkçılık ve Akvaryum >> 45 LT akvaryum için bilgi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    636 Mesaj
    Merhaba, 45 litrelik 55*45*25 civarinda akvaryumum var. 8 adet lepistes, 16 tane de karides bulunuyor. Bitki olarakta zeytin bitkisi ve tilki kuyrugu cami var.

Bu durumda 3W Led aydinlatma yeterli midir? Kaç saat açik kalmalidir?

İç filtre 7/24 saat calisması gerekiyor mu?

İsiticiyi kaç derece yapmaliyim? Ne kadar çalışmasi gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0FLu61 -- 21 Kasım 2019; 12:40:43 >

|
    |

• Yüzbaşı
    636 Mesaj
    Birde stringy moss aldım. CO2 versem. Gelisim acisindan hizlandirabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: 0FLu61

Birde stringy moss aldım. CO2 versem. Gelisim acisindan hizlandirabilir miyim?
    Stringy Moss sahibiyim.CO2 tüpü mutlaka kullan. Farkını anlayacaksın. 1 ay olmuş sorunu soralı. Kullanmışsındır umarım. Bu ürünü almıştım beni baya götürmüştü.Günde 2 saat açsan yeter.https://www.petshopum.com/jbl-proflora-u95-co2-karbondioksit-tupu-95-gr.-tek-kullanimlik

Mayalı sisteme geçtim. Gerçekten baya etkili oluyor. şuan kullanmayı bıraktım. Mayalı sistem basınçla akvaryuma seker+maya karıştı. Ama nasıl olduysa içindeki Co2 üreten baktariler akvaryumun içinde de faliyetlerini devam ettirdi. 1 hafta da gözle görülür. Bir farkla uzadılar.

Şuan kavaryumu bu şekilde ;

|
    |
    ahmetmy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Maşallah akvaryum gerçekten güzel gözüküyor. Yavru aldınız mı?

Teşekkürler. "Yavru aldınız mı" cümlesini anlamadın. Lepistesler için mi soruyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    breakaleg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.