Şimdi Ara

4222 den ODTÜ Ceng için mezuna kalınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
5.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıralamam 4222. istediğim bölüm Ceng. Özel üni istemiyorum. Bu şartlarda Hacettepe kalıyor geriye.
    Sizce ODTÜ Ceng için 4222 den mezuna bırakılır mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Up

• Etiketlediğim kişiyi tanımıyorsan onunla konuşmanı tavsiye edebilirim

• watchoutnigga W kullanıcısına yanıt
    Yüksek bir derece yaptığını biliyorum sadece

• Hocam eğer ki yıl içinde çalışmada bir sıkıntı yaşamadıysan ve sınav anı heyecanı gibi bir sıkıntın yoksa kal kimseyi dinleme ilk 100 bile yaparsın. Umarım kalırsan başarırsın.

• yahya7818 kullanıcısına yanıt
    Onda 4kdan kalıp ilk 100 yapmıştı

• Bence kalma boşcer

• Bilimsel bir iş yapmayacaksan kalınmaz gerek yok sıralaman gayet güzel. Yemin ederim şu sıralama bende olsa tek tercih İYTE bilgisayar yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jenkem -- 30 Temmuz 2021; 14:24:40 >
  • Denemeciyim D kullanıcısına yanıt
    Hocam sınav dönemim çok da iyi geçmedi aslında övünmek gibi algılamayın ama sınava da çok çalıştığım söylenemez, 4 yıl boyunca az da olsa düzenli çalıştım ve ekmeğini yedim. Mezuna kalırsam öyle aman aman çalışabileceğimi düşünmüyorum.

• jenkem kullanıcısına yanıt
    Neden Hacettepe YTÜ değil de İYTE

• https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=149978884 Burada biraz yazdım. Kriterleri sağladığını düşünüyorsan bir sene dene şansını bir şey kaybetmezsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Hocam bu işte düşüneceğiniz tek şey çalışıp çalışamamak üstünüzde baskı hissetmenize gerek yok potansiyeliniz zaten ortada duygusal değil mantıklı düşünmeye odaklanın kalsam yapabilir miyimden ziyade kalsam çalışabilir miyimi düşünün.

• jhaer_ys kullanıcısına yanıt
    BOSS geldi

• Kişisel tercihim, 18 yıldır i*tanbulda yaşıyorum nezih bir semte yaşamama rağmen sevmiyorum burayı. İYTE nin konumu hoşuma gidiyor bilgisayar müh seçmeli dersleri çok güzel sektörel güzel dersler var. Üniversitenin içinde teknopark var git part-time çalış. Üniarda sürekli devlet ünileri arasında en yukarda oluyor. Her şey sıralama değil. Dediğim gibi bilimsel bir iş yapmıyacaksan kalınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jenkem -- 30 Temmuz 2021; 14:38:27 >
  • Neden ozel universite veya itu ceng istemedigini belirtirsen daha yardimci olabiliriz.

• jhaer_ys kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an dışarda arkadaş ortamındayım akşam bu mesajı ve tavsiye konunuzu sindire sindire okuyacağım. Ama çok büyük cesaret gerektiriyor.

Teşekkür ederim.

• -FoundeR- kullanıcısına yanıt
    Özel üni ortamdan dolayı ve sıralama , öğrenci başarı durumları gibi konulardan dolayı istemiyorum

İTÜ ye sıralamam yetmiyor ki keşke yetse de İTÜ ye gitsem hocam

• Kumar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nphexy N kullanıcısına yanıt
    Çok büyük hem de

Aldığın risk çok büyük ama başarılı olunca getirisi çok daha büyük oluyor. İyi eğlenceler dostum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.