Şimdi Ara

40 günde kaç kilo verilebilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
15.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40 gün içerisinde ne kadar verilir gunluk 1 saate yakın egzersizle bana egzersiz ve beslenme onerir misiniz ? 5-8 kilo verebilirsem yağdan çok iyi olur

• UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-77479BCDA

UP
    Aç kalarak 15 bile verirsin, irade, hırs, inat, sabır, motivasyon vs hepsi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Aç kalarak 15 bile verirsin, irade, hırs, inat, sabır, motivasyon vs hepsi lazım

kat kat geri alırsa ?
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Sık yiyince veriliyo diye biliyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: doness

Sık yemek nedir yav sık yemekten kastın salatalık,elma,kuru üzüm vs ye vücuda birden yüklenmediğin için kilo verdirebilir.

Kilo vermek aç kalmaktan geçer arkadaşlar spor da yapacaksın tabiki fakat açlık olmadan kilo milo verilmiyor çile çekeceksin biraz tabiki yiyeceksin fakat günde max 1-2 dilim kepek ekmeği, salata, haşlanmış yumurta, az biraz zeytin peynir, haşlanmış tavuk, balık yiyeceksin (hepsini aynı gün değil tabi :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-77479BCDA

http://gencvefit.com/ burayı bir incele istersen.ek olarak istediğin kadar aç kal, az ye.spor veya bilimum koşu yürüyüş yapmadan istediğin miktarda kilo veremezsin.aç kalarak vücudundan fazlalığı atarsın en fazla 3-5 kilo, sonrasında durur.günlük düzenli beslenme, kardiyo (yürüyüş, koşu, bazı spor hareketleri) ile istediğin kiloya ulaşabileceğini düşünüyorum.
  • Sporsuz iyi olmaz. Yürüyüş ve koşuyla ve yediklerine dikkat ederek çok daha fazlasını verebilirsin.

Program çok basit; kahvaltını güzel yapmalısın, fazla çekinmene gerek yok. Öğle yemeğine kadar meyve, sebze türevi yemek istersen biraz ye, istemezsen su işe geçir. Öğle yemeğinde beyaz et veya kırmızı et ye ancak yanında ekmek tüketme, az tüket. Akşam yemeği de sebze yemeği olsun. Öğün aralarında su içebilirsin, illa bir şeyler yemen gerekmez ama protein ve diğer maddeler eksilmemeli vücudundan. İstediğin saate göre koşunı ayarla, vücudun en verimli olduğu saat 16:00 civarıydı sanırsam, uyku düzenine de bağlı, düzensiz uyku kilo almana katkı sağlar. Tatlıyı azalt, porsiyonlarını azaltsan yeter. Su tüketimi çok önemli, 2,5-3 litre içmelisin en az. Koşmak ve yürüyüş yeterli olacaktır. Bir bölgene odaklanmak istiyorsan örneğin göbek çeşitli mekik hareketleri ile hızlandırabilirsin.

• Yani verilebilecek kilo 8 olur mu 40 günde ekmeğide kesersem spora ağırlık verirsem ?
  • quote:

Yani verilebilecek kilo 8 olur mu 40 günde ekmeğide kesersem spora ağırlık verirsem ?

rahat olur
  • Her sabah haşlanmış yumurta iyi olur mu ?
  • quote:

quote:

Sık yemek nedir yav sık yemekten kastın salatalık,elma,kuru üzüm vs ye vücuda birden yüklenmediğin için kilo verdirebilir.

Kilo vermek aç kalmaktan geçer arkadaşlar spor da yapacaksın tabiki fakat açlık olmadan kilo milo verilmiyor çile çekeceksin biraz tabiki yiyeceksin fakat günde max 1-2 dilim kepek ekmeği, salata, haşlanmış yumurta, az biraz zeytin peynir, haşlanmış tavuk, balık yiyeceksin (hepsini aynı gün değil tabi :))

Sık ama az yemek.

Ne zaman bir şey yeseniz metabolizma hızlanır. O yüzden sık yemek yemenin kilo vermeye faydası vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

quote:

quote:

Sık ama az yemek.

Ne zaman bir şey yeseniz metabolizma hızlanır. O yüzden sık yemek yemenin kilo vermeye faydası vardır.

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_95530230/tm.htm

40 günde 40 egzersiz yaparak 40 kilo verebilrsin.

• quote:

quote:

quote:

Sık ama az yemek.

Alıntıları Göster
    az Aç kalıp hiç spor yapmasan 10 kilo verirsin. Ama alman söz konusu. Bende bu durum var mesela. Sürekli yediğime dikkat ederim ekmeği çok kaçırmam kaçırırsam (eğer tokluk hissi hisseder isem) anında spor yapıyorum ki yarın sabah aynı kiloda uyanayım. Yani sürekli kontrol edersen pek zararı olamz.

• quote:

quote:

quote:

Sık ama az yemek.

onu demek istedim pek anlaşılır olmadı, sıkı yani az aralıklarla atıştırmalık kuru üzüm,elma ne bileyim az biraz ceviz,badem vs gibi az aralıklarla atıştırırsan metabolizmayı hızlandırır diye ben de duymuştum.

• Ohan kullanıcısına yanıt
    Peki her sabah haşlanmış yumurta nasıl olur ?
  • quote:

Her sabah haşlanmış yumurta iyi olur mu ?

Haşlanmış yumurta protein kaynağı + tok da tutar, kahvaltıda 1 numaralı yiyecek :D
  • quote:

40 gün içerisinde ne kadar verilir gunluk 1 saate yakın egzersizle bana egzersiz ve beslenme onerir misiniz ? 5-8 kilo verebilirsem yağdan çok iyi olur

Kafanda ki tüm diyetleri sil hepsi fasa fiso.

Bir gününü böyle geçir:

Sabah saat 9 gibi kalkar kalmaz 1 dilim yağlı peynir ye ve kalk git 1-2 saat yürüyüş yap
    Eve geldiğinde yoğurt yumurta yani proteinli yiyeceklerden ye ekmek ve şeker kesinlikle yeme
    Akşam üzeri de kalk 1-2 saat hafif tempoda koş
    Ve günde en az 4 L su iç su soğuk olmasın ve bir anda içme örnek sabah kalktığında 1 L öğlen 1 L akşama doğru 1 L gece de 1 L iç.

Dediklerimi yaparsan eğer 40 günde 10 KG rahat gider (Hırsına bağlı olarak 15 KG bile verebilirsin önemli olan ekmek ve şeker almaman ve protein içerikli yiyecekler yemen sabah kalk 1 tane yağlı peynir dilimi ye öğlen 2 yumurta ekmeksiz-tuzsuz akşam da bulabilirsen tavuk veya et ye balıkta olur)

Edit: Günde max 10 tane sebze veya meyve ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7AAC33DBF -- 3 Ağustos 2014; 22:23:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7AAC33DBF

quote:

40 gün içerisinde ne kadar verilir gunluk 1 saate yakın egzersizle bana egzersiz ve beslenme onerir misiniz ? 5-8 kilo verebilirsem yağdan çok iyi olur

Kafanda ki tüm diyetleri sil hepsi fasa fiso.

Bir gününü böyle geçir:

Sabah saat 9 gibi kalkar kalmaz 1 dilim yağlı peynir ye ve kalk git 1-2 saat yürüyüş yap
    Eve geldiğinde yoğurt yumurta yani proteinli yiyeceklerden ye ekmek ve şeker kesinlikle yeme
    Akşam üzeri de kalk 1-2 saat hafif tempoda koş
    Ve günde en az 4 L su iç su soğuk olmasın ve bir anda içme örnek sabah kalktığında 1 L öğlen 1 L akşama doğru 1 L gece de 1 L iç.

Dediklerimi yaparsan eğer 40 günde 10 KG rahat gider (Hırsına bağlı olarak 15 KG bile verebilirsin önemli olan ekmek ve şeker almaman ve protein içerikli yiyecekler yemen sabah kalk 1 tane yağlı peynir dilimi ye öğlen 2 yumurta ekmeksiz-tuzsuz akşam da bulabilirsen tavuk veya et ye balıkta olur)

Edit: Günde max 10 tane sebze veya meyve ye
    günde 1200 kal alsan
    sporla 3bn harcasan

1800x40)/7000 10 kg max verebşlşrsşn

• quote:

Orijinalden alıntı: yec44

günde 1200 kal alsan
    sporla 3bn harcasan

1800x40)/7000 10 kg max verebşlşrsşn

bu nasıl bir hesaplama yahu? biraz bilgili olun. 1 saat yürüyüş-koşu 400 kalori falan harcar. 3k kalori harcamak ne demek.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.