Şimdi Ara

40-45bin₺'ye Alınacak araba kalmamış (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
7.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer motorun tasarımında kronik sorun yoksa olay tamamen arabanın ne kadar bakımlı olduğuna bakıyor. Benim araç s40 km ise 300 binde. Geçen bir tanıdık bindi arabaya. İnanmadı 300 binde olduğuna, gidişi falan sağlam çünkü. Bakımlı olduktan sonra 150-200 bin çok problem değil bence. Hele atmosferik araçlar için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbiden denk geldi ne alınır o fiyata? suzuki swift bakıyordum, gecen sen 32-35 bin lira isteyenler aynı arabaya 52-55 istiyor şaka gibi.
  • O fiyata araba çokta senin almaya niyetin yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

aveo var daha ne olsun
    Kesinlikle aveo 1.3 d lt paket rahat bulursunuz

• Tabi ki ederi bu değil fiyatlar gerçekten yüksek ama sana kendi kullandığım aracı yolluyorum.
    Bende de aynı paketten var ihtiyacı karşılıyor. Tek eleştiri 2 hava yastığı, güvenlik minimum diyebiliriz bu olmasa aracı hiç değiştirmeyi düşünmem

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-memurdan-temiz-orjinal-93000-de-clio-grand-tour-598906190/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

O fiyata araba çokta senin almaya niyetin yok gibi
    kardeş ben alıcıyım lütfen söyle ne alabilirim o fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

kardeş ben alıcıyım lütfen söyle ne alabilirim o fiyata

Alıntıları Göster
    2009 ve üstü polo, fiesta, corsa alabilirsin b sınıfında

C sınıfında 2006 ve üstü focus , astra , corolla vs

• 2 aydır 40-45 bin bütçe ile araba bakıyorum linea, clio, symbol, accent era, eski kasa i20 ilanı görmekten bıktım ülkemin 2. el araç piyasasında 40.000 TL paranın zerre değeri kalmamış, temiz düzgün C segmenti 50-55 ve üzerinden başlıyor alt taraf ya kazalı ya 150-200 bin üzeri kilometrelerde. Valla cruze bu fiyatlara f/p aracı olmuş tüp taktır bin modunda
  • Hala piyasa arabasi öneriyor arkadaslar,

ya arkadaslar dunya 3 markadan ibaret değil, neden sirf bilindik diye, cok yasli, cok km li, 2 havayastigi anca olan araclara para veriyorsunuz anlamiyorum.

Hayirli gunler

• egea ile dalga geçenler ,yerden yere vuranlar, böyle giderse yakın zamanda göklere çıkartacaklar :)

sıfır araç fiyatları arttıkça ona bağlı olarak 2. el araçlarda artacaktır
    ancak çok anormal bir durum oluşursa ,o zaman belki yarı fiyatına bile satamazlar :)
  • Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Aracın neresi lüks alkol kullanmayın şuraya yazı yaZarken milli içeceğimiz ayran için yaz bakalım bir araştır şuan ülkede trafiğe kayıtlı kaç otomobil bak ticari vs geçtim sadece otomobil var bu hükümet yüzünden herkes araba aldı trafiğe bak toplu taşımalara bak

• Avensis,Accord ve Mondeoların Focus,Civic ve Corollalardan daha ucuz olduğu bir ikinci el piyasası var maalesef ülkemizde.
    Ona göre yaşıyoruz biz de yapıcak birşey yok

• Malum site ilanıhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-boyasiz-hasar-kayitsiz-622410606/detay

45 liram olsa bunun gibi birşey aldırdım sanırım.

• superficista S kullanıcısına yanıt
    Şu şirket çıkması araçların linklerini vermeyi bırakın artık!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Fiyat fazla! Ayrıca konuda ilaninizin reklamını yapmanız hoş olmamış

Alıntıları Göster
    Sayın muson bey siz de tavsiye isteyen herkese reno önerdiniz. Sizin yaptığınız da pek etik değildi.

• Abim Birleşik Krallık'ta 2007 model bir Renault Clio aldı.

Adam arabaya 1000 pound para verdi. Gidip Dacia falan alsaydı, daha iyiydi gerçi. Sıfırı 7000 Pound'tan başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DntRx

2001 model astra cd
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2001-model-astra-cd-663470581/detay

Şaka gibi
    Trigeri 55binde değişmiş araba 64 binde. 2014'de değişmiş olsa 13 yıl. İyi kayış kopmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 24 Şubat 2019; 0:17:19 >
  • Bir arkadaş arıyor 2 aydır az yakan temiz kazasız yok. Bulamadı hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleTh1nk -- 24 Şubat 2019; 2:34:1 >
  • Arkadaş 98 honda civic v-tec satıyor 38bin ₺ düşün artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.