Şimdi Ara

40-45bin₺'ye Alınacak araba kalmamış (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
7.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de bu sebepten cevap vermemeyi tercih ettim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superficista S kullanıcısına yanıt
    Beni %100 blokladı. Megane 4'mü Octavia mı diye konu açtım gelmedi. 80 cevap geldi konuya sadece moueson yoktu. Sonuç olarak başka kullanıcının yönergesine kapılarak 508 aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Sen sahiplendiğin firmanın reklamını yapıyorken biz bir şey diyor muyuz? Zaten blokladı beni sanırsam.
    Bugüne kadar hiç firmanın reklamını yapmadım yapmamda. Hiç bir firma benim babamın firması değil neden reklam yapma ihtiyacı duyayım ki . Fanboylardan da nefret ederim !

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Yıllar sonra ağlattınız. #SEKSENBİNTÜRKLİRASINAARABAALACAKİNSANASYMBOLÖNERENİNSANFANBOYLARDANNEFRETEDERİMDİYEMESAJATAMASIN diye kampanta başlatmak istiyorum. İmza atmak isteyenlere çeync orgdan link atacağım.
    Yanlız, kaç kere ban yediniz? Sadece MERAK ediyorum.
  • herkes kendi arabasını övmeye gelmiş konuya bak
  • Yau şunu biri bana anlatabilir mi , mantıklı cevap verin lütfen

X yılda xx fiyata alınan haşat edilen araç x yıl sonra xy fiyata nasıl satılıyor?

• Piyasa arabası ile uğraşmayın.

10 gün önce 2011 Lancer 1.5 İnvite Otomatik LPG li aracımı aldım.
    170000km de
    Kaza boya değişen yok.
    Hasar kaydı 2600 TL
    Alış fiyatı 43250 TL

Araştırın 40-50 bandında illaki bulursunuz
  • Sen nasıl bir şey istediğini söyle de ona göre yorum yapalım. 40-45 e 2015 model üstü 1,6 dizel aramıyorsundur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerotobil -- 21 Şubat 2019; 23:56:37 >
  • 2013 model 1.2 sandero ambiance olur o fiyata

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mgzgn kullanıcısına yanıt
    hocam meraktan soruyorum, o kadar yüksek km'de araç alırken çekinceniz olmadı mı? ben ev peşinatı için aracımı satıp lancer vb bir araç almak istiyorum. malum sitedeki ilanlar hep 150bin üstü. mitsubishi motoru için bu yüksek km'ler pek sorun yaratmıyor anladığım kadarıyla?
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    dün itibari ile 2 bin daha arttı. ÖTV sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

hocam meraktan soruyorum, o kadar yüksek km'de araç alırken çekinceniz olmadı mı? ben ev peşinatı için aracımı satıp lancer vb bir araç almak istiyorum. malum sitedeki ilanlar hep 150bin üstü. mitsubishi motoru için bu yüksek km'ler pek sorun yaratmıyor anladığım kadarıyla?
    Lpg takilmamissa ve araca kast edilmediyse mitsubishi motoru icin bu km ler endiselenmek icin cok erken kmlerdir.

Hayirli gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Yanıldığım konuyu göremedim? Iphone Almanya'da 2.el araçtan daha pahalı dedim. Eski bir Golf'u yeni Iphone'dan ucuza alırsın örneğin.

Alıntıları Göster
    Okuduğunu anlama becerin olmazsa göremezsin hocam.
    Arz dedik talep dedik yeni insan dedik. kalabalık dedik. bir dünya laf saydık anlayana...

Eski ayfonu bi tarafımıza sokacak kalimiz yok zaten çalışmıyor donuyo takılıyo vs. son çıkan ayfon ve önceki 2 a...

Neyse anlatacaktımda sen yine anlamazsın parmaklarımı yormaya değmez. Yazdıklarımı tekrar oku sen

• darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Hiç sorun olmaz.
    Bu kullandığım 3.mitsubishi araç.

Sırasıyla
    2008 colt 1.3 Invite
    2006 lancer 1.6 AT Plus
    2011 lancer 1.5 invite otomatik

Bir önceki 2006 aracı 26 ay kullandım. 173000de alıp 213000km de sattım. Hemde 6 günde

Motor yönünden rahat olun yeterki bakımlı olsun

• hocam 100bin TL para bile artık basit basic bir düzeye geldi. Faiz desen o bile düzgün yok.
  • Haklisiniz, Belarus ta bile v6 arabaya kiytirik renaulara gore 4 te 1 i paraya millet binerken bu haksızlık !!! Tc bunu hak etmiyor. Almanya kiyasindan sıkılanlara lafım da var: Kusura bakmayin ama biz yeni yetme bir ülke degiliz ve tabi ki de kiyasi Almanya ile yapacagiz. Koklu tarihine ragmen bu kadar rezil yasayan baska bir ulke de olamaz bence. Sovyetlerden sonra toparlayan Rusya bile bizden iyi durumda. Neyse...

Bunun dışında lancer mazda impreza meselesi cok dogru ki piyasa araclarinin geneli çöp. Ben de gidip mal gibi astra veya ford veya golf almam sahsen. Fiat bravo marea stilo , lancia delta impreza lancer mazda 3 6 veya mitsubishi colt gibi veya hyundainin ucuz ama guzel araclari gibi araclara bakarim. Boşverin millet piyasa aracı alsin,siz akillı olan gidip sifir alacaksa egea alsın, ya da 2. El merso baksın mesela veya japon grubu.

• Ötv bi kalksın Kurlar uçsun bu fiyatları mumla arıyıcaz.
  • 2006 Astra H vereyim size , yolda gördüğünüz astralar gibi değil gerçekten yakışıklı çok fazla ama fiyatım 46k ilanda :)
  • sıfır arabalar 160-200 den başlıyor. sıfırı da pahalı ikinci eli de. uygun araç arıyorsan peugeot bak. haliyle biraz modeli düşük olacak ama abs,2airbag,oto cam silecek falan standarttır. temiz bişeyleri 30 a bulursun. daha yeni olsun donanımlı olsun dersen de kesenin ağızını acacaksın hacı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.