Şimdi Ara

40-45 arası görevle ilgili bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumlarda bu konu ile ilgili bir kaç açıklama var ama ben yinede aynı konuya değineceğim lütfen mazur görün

ben enson 42 level olduğumda son olarak black robber archer (Hidden Jewel)görevini
    4 kez yaparak görevi veren haraho isimli npc ye gittim
    görevi verdikten sonra başka görev vermedi dowhangtaki tüm npc leri dolaştım iç birinde görev yoktu ,hatta hotana gittim ordaki npc lerin hepsini dolaştım onlarda da yoktu herhangi bir görev şimdi formu gezdim konu ile ilgili bir kaç yazı buldum ama yinede tereddütte kaldım şimdi ben 42 den 45 levele gelene kadar questsizmi kasmam gerekiyor? ,quest yaparak bile zor gelen expler quest yapmadan kasarak çok zor olmayacakmı bu konuda bir fikriniz varmı eğer monster keserek 45 e gelmekten başka çare yoksa hangi bölgeyi ve monsteri tavsiye edersiniz çabuk level atlamam için ? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• o görev 5 kes tekrarlanıyo. 5 görevide bitirmeden onun görevini alamazsın
  • tekrarlarını yaptım onun görevini dediğin ne ? bu görevden sonra başka quest yokki 45 E kadar
  • 40-45 arası quest yoktur
    oyundan sıkılmamız içn yapmşlar o 5lvli
    int nukersen maong ları tavsiye ederim bi süre 42oldktan sonra bunwang small bunwang iyi kasar
    strysen hiç bilemiorm hele bladeysen ölüm
    ticetsiz kasmak zor beawws
    ticketin gözü kör olsn ticketsiz 40yaptk 45e kasamıuorz kafayı yicem bütüngün bunwang 2gnde 1lvl allahımmm
    40-45 arsı qust pliz

• benim arkadaş 42 lvl de görevleri bitiridi 45 e kadar robber lerde kastı 42+4 glavie vardı elinde ve 6-7 robberi birlikte kesiodu baya seri kasıodu charı full str
  • hotanın sol tarafında white spiderlar var, garment giy, mümkünse 42 sos glav bul git onları kes, elite sonar yada elite yeti görürsen onlara yaklaşma tek vuruşta gidersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.