Şimdi Ara

4. yıldızı ne zaman alırız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ne yazık ki kan ve can düşmanımız, en büyük sonsuz nefretimiz Galatasaray 4. yıldızı aldı.

Şöyle bir takıma baktığımızda ise kadromuzun yetersiz ve cılız olduğu çok ortada.

Volkan büyük bir düşüşte ve yükseleceğine inanmıyorum.

Diğer oyuncularımız ise çok yaşlı, zaten bir çoğu gidiyor.

Transfer gündemimizde ise adam akıllı adı geçen ne bir hoca ne bir oyuncu var.

Üstelik Beşiktaş'ın yeni stadı da açılıyor.

Bu şartlar altında sizce 4. yıldızı ne zaman alırız ?

• Arkadaşlar ne yazık ki kan ve can düşmanımız, en büyük sonsuz nefretimiz Galatasaray

Senin gibi kafalar tedavi olunca direk 4 ü geçip 5. yıldızı alacaz.
  • Biz 4 cü yıldızı aldığımızda İstanbul avrupa yakasının güzide takımı Galatasaray beşinci yıldızı almış olur.
  • Bu kafayla o avatarını hakediyorsun.!
  • Yemişim 4. Yıldızı. Ön elemeyi geçip cl ye nasıl kalırız onun hesabını yapalım önce. Tüm paralar gs ye kalacak yoksa yine.

Bence bize ön elemeyi bir tek lucescu geçirtebilir. Onun oyun tarzı avrupaya çok uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeonTrees kullanıcısına yanıt
    Direkt*

• Ben ergenlerin bir tek GS'de bu kadar "garip" olduklarını sanıyordum. Bizde de varmış bunlardan.
  • Seneye aliriz ama senin gibi taraftarlarin hak etmedigi bir basari olur kan ve can dusmani almis vermeseydik maclari biz olsaydik adamlar sampiyon olunca kan can dusmanimiz 4 u takti gibi sacma sapan konusmayin

• Adamlar hakkıyla aldı yapacak bir şey yok.

Kaldı ki İsmail Kartal'da , Ersun Yanal da ortalama aynı puanı topladı. Son maçı alırsak direkt aynı olacak.

Galatasaray 80 den sonra gol atmasını bildi şampiyon oldu yapacak bir şey yok.

Asıl önemli olan seneye adam akıllı dünya yıldızları ve rakip Takımları tırtstıracak bir TD almak.

• quote:

Orijinalden alıntı: patron995

Adamlar hakkıyla aldı yapacak bir şey yok.

Kaldı ki İsmail Kartal'da , Ersun Yanal da ortalama aynı puanı topladı. Son maçı alırsak direkt aynı olacak.

Galatasaray 80 den sonra gol atmasını bildi şampiyon oldu yapacak bir şey yok.

Asıl önemli olan seneye adam akıllı dünya yıldızları ve rakip Takımları tırtstıracak bir TD almak.

Ersun Yanalın takımı 74 atmış 33 yemiş,senin yaşarken ölmüş ismailinin takımı 58 atmış 29 yemiş.Birde utanmadan Ersun ile ismail aynı puanları topladı yazmış.Ersun Yanal üç hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.İsonun takımı,ligin ilk yarısında verilen abuk subuk 2-3 penaltı olmasa yarıştan çoktan kopmuştu,bu da var.
  • Galatasaray maç kaybedince evet dalga geçiyoruz egleniyoruz gs lehine hakem hatası yapınca kufur ediyoruz bazen geliyor burda saatlerce tartısıyoruz ama can düşmanı falan değiliz ne beşiktaşla ne galatasarayla öyle birşey söz konusu değil onlar bazı kesimlerin rant sağlamak için yaptıgı oyunlardan ibaret.

ve evet galatasaray 4. yıldızı taktı hayırlı olsun iyi mucadele oldu sonuna kadar hatalarıyla yada dogruları ile ama bu kadar takılmaya gerek yok 3. yıldızı da gs bizden önce taktı ne kadar konusuldu 1 sene biz de taksak yine o kadar konusulurdu. İyi bir kadro yapılandırması ve dogru bir hoca ile seneye de biz olur şampiyon eşitlenir işte bu kadar.
  • Gök Gürültüsü kullanıcısına yanıt
    Benim İK yı savunduğum asla yok ama Galatasaray geçen seneye göre daha iyidi bunu demek istiyorum. Yoksa İK gelir gelmez Galatasaray'ın 4. Yıldızı hayırlı olsun oldu ilk tepkim.

• quote:

Benim İK yı savunduğum asla yok ama Galatasaray geçen seneye göre daha iyidi bunu demek istiyorum. Yoksa İK gelir gelmez Galatasaray'ın 4. Yıldızı hayırlı olsun oldu ilk tepkim.

Geçen sene biz kendi sahamızda rize ile berabere kalıp şampiyon olduk,çünkü beraberlik yetiyordu,sonra ki hafta akhisara 3-1 yenildik.Fenerbahçenin 79 puan bulma potansiyeli vardı yani.Oynanan güzel oyun ve atılan gollerde cabası.
  • Arkadaşlar, adamların ekşisözlük'te yazdığı yorumları küfürleri okuyun, anneme edilen küfürleri görün, sonra kan düşmanı diyince ben ergen olayım, ben hak etmeyim tek gerçeğim FENERBAHÇEnin Şampiyonluğunu.

• seneye
  • quote:

Adamlar şikeci o..... ç...ları desin, eböööeeee kuşa soktuk ebööeeeee desin ağzından salyalar aka aka, ben düşman olunca ergen olayım.

Trolleri , coluk cocugu kaale alarak davranirsak ooo bitmisiz biz.Bu forumda Galatasaray bolumune hatake kasahi , raigy yok bilmem ne daha bir suru adam senelerdir Fener nefreti kusuyor adamlar ne yapalim yani biz?? Oldurelim mi bu adamlari? Birakin o onlarin ayibi , trollugu olarak kalsin.Siz onlari umursamayin akli basinda insanlarin yazdiklarina bakin digerlerini

• Gök Gürültüsü kullanıcısına yanıt
    Neyse... Öyle ya da böyle adamlar Eskişehir maçında, Gaziantep maçlarında, FENERBAHÇE maçında buldukları 85 sonrası goller ile 8 puan topladı ve aldılar 4. yıldızı.

Sanırım 3 yıldızla çıktıkları ilk maçta onlara 6 tane atmıştık. Umarım yine fark atarız ve tazeleriz bu muhabbetti.

Hamza hoca ve takım zaten kötü, hocaları kesin kalcak, adam gibi transfer de yapamazlarsa parçalanır giderler.
  • Bırak yıldızı mıldızı önemli olan şampiyonlar ligi
  • Bu kadronun şampiyonlar liginde başarılı olacağına inanmıyorum

Çeyrek Final oynadığımız sene UEFA ya gitseydik o kupayı alırdık.

Hedef yine önce UEFA olmalı bence.

UEFA da final oynarsak, ya da olur da kupayı alırsak üstüne koya koya gideriz.
  • quote:

Adamlar şikeci o..... ç...ları desin, eböööeeee kuşa soktuk ebööeeeee desin ağzından salyalar aka aka, ben düşman olunca ergen olayım.

12-13 yaşındaki ergenleri kaale alıyorsan yapacak bir şey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.