Şimdi Ara

4. yıldızı ne zaman alırız ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam sen bu senede Gs şampiyon olacak dememişmiydin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinAliFeyyaz10

Hocam sen bu senede Gs şampiyon olacak dememişmiydin?

Her tahminim doğru çıkacak olsaydı adım müneccim olurdu.
  • Büyük fırsat kaçırdınız Trabzon'u yenseniz fark 6 olacaktı. Biz daha çok puan kaybederiz bu gidişle.
  • Fernando! kullanıcısına yanıt
    küme düşüp bank asyayı alınca PTT de + 1 promosyon yıldızı veriyormuş direk 5. yıldıza geçicez böyle bir bug var
  • Bu sene FB'yi kaç maçta doğradılar, iyi oynasa dahi şampiyon yapmazlardı. Bu yıldız konusunda bir denge tutturmaya çalışıyorlar komik bir şekilde. FB, GS 4 yıldızda olup BJK'nin 2'de kalmış olma ihtimali birilerinin hoşuna gitmiyor. BJK, 3. yıldızı almadan FB'ye 4. yıldızı takamaz, eğer bu sene şampiyon BJK olursa seneye de FB olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinAliFeyyaz10

Büyük fırsat kaçırdınız Trabzon'u yenseniz fark 6 olacaktı. Biz daha çok puan kaybederiz bu gidişle.

Yensek de hiçbir şey değişmeyecekti.Fark 6 olacaktı da ne olacaktı ki hocam,yine 3 maç önde kalacaktınız.İkili averaj sizde.Kaldı ki 2 hafta sonra Başakşehir maçı var derbi var.Biz de puan kaybederiz yani.Fırsatı tepen takım Başakşehir oldu,biz değil.Bjk derbisinden sonra bizim şampiyon olma şansımız bitti tamamen.Derbiyi alsak şampiyon olurduk muhtemelen ikili averajı da cebimize koyduğumuz için,hatta berabere bile kalsak şansımız önemli ölçüde devam ederdi ama mağlubiyet bitirdi her şeyi.
  • O yıldız hala gelmedi, ve ben 2015'den beri hala depresyondayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: patron995

O yıldız hala gelmedi, ve ben 2015'den beri hala depresyondayım...
    Google ‘a Ersun Yanal tabiki yaz bak Ne diyor? Ben inanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Bu sene FB'yi kaç maçta doğradılar, iyi oynasa dahi şampiyon yapmazlardı. Bu yıldız konusunda bir denge tutturmaya çalışıyorlar komik bir şekilde. FB, GS 4 yıldızda olup BJK'nin 2'de kalmış olma ihtimali birilerinin hoşuna gitmiyor. BJK, 3. yıldızı almadan FB'ye 4. yıldızı takamaz, eğer bu sene şampiyon BJK olursa seneye de FB olur.
    Arkadas msjini alintiladim. Yillar once dogru soylemissin. Simdi senin dediklerini uyanmis yoneticilerde diyor gazetecilerde. 2017 ve daha onceki senelr ve daha sonraki seneler. Fb dogranmaya devam ediyor. Ne yazik ki bizim takimda bizde taraftar olarak cok safiz. Ve her seneyi unutiyoruz. Futbol da kirli eller yillarca var. Ve bunlar en cok fb ye dusman gs ye hayran. Bundan 3 sene sonra yine birisi yazacak fb nin haksizlik yapiliyor puanlarini caliyorlar diye. Ve biz yine sezon sonu herseyi unutup sampiyon olacakmis gibi yeni sezonlara baslicaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakara -- 12 Şubat 2020; 16:24:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.