Şimdi Ara

4 Senedir Aynı Kıza Aşığım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erencoe

3 yıldır sevdiğim kızla dün oturup konuştuk artık arkadaşız daha ilerisi olamaz dedi . artık siz düşünün gerisini

aradaki bağı tamamen kopar bence. o kadar yakınken, aslında bir o kadar da uzak olmak çok koyar insana
  • En kötüsüde senden kaçar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARES.

Yaa ben de sızın gıbılerı anlamıyorum 4 senedir aynı kıza aşıkmışmış ya birader 4 senedır kıza gıdıp bu konuyu acamayacak kadar aciz misiniz ya hayır acamasan bile kızla iletişim kur felan illa ki sana karşı hal ve hareketlerınden sana ılgısı olup olmadıgını anlarsın.Face ten konusuyorum dıyorsun kıza face ten yaz hergun gordukce yaz kı kıza bellı et ılgılendıgını onunla , sana face ten uzun , duzgun ,bastan savmayacak cevaplar verıyorsa her seferınde ve sana soru sorup konu acıyorsa bıl kı onun da sana karsı ılgısı vardır bundan emın oldugunda da surda bulusalım de ısın yoksa bulusun sole yuzune karsı ıste.Bu kadar mı zor arkadas?

Valla konuşmalarındaki o samimiyeti görmesem inan aşık olmazdım ama olmuyor abi 20 yaşındayım bu zamana kadar hiç bir ilişkim olmadı ne konuşur ne yapılır ne edilir bilmiyorum.
    Sap değilim,konuşmam diksiyonum düzgündür. Muhabbetim akıcıdır ama işte bunları bir kıza hemde sevdiğim bir kıza gösterebilirmiyim ondan korkuyorum.
    Ya seni beğenmezse diye sorup duruyorum kendime dile kolay 4 senedir görmüyor.

Boş bir hayal peşinde koşuyorum sanırım.
    Valla bu konuyu okuyan gençler varsa yırtık olun açılın kızlara yaş ilerledikçe olmuyor vallaha da olmuyor billaha da olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erencoe

3 yıldır sevdiğim kızla dün oturup konuştuk artık arkadaşız daha ilerisi olamaz dedi . artık siz düşünün gerisini

O 3 yıllık süreçte sıkı görüştünüzmü faceden telden olsun falan ?
    Sana karşı tavırları nasıldı ?

Bende bundan korkuyorum hocam yaş 20 bu zaman kadar hiç bir ilişkim olmadı kimseyle senin yaşadıklarını yaşasam hayattan soğarım yani, bayağı bu işlere gözümü kaparım gözleri açtığım da da yaş epey olur.
    Hayatım gider ondan korkuyorum.
  • Önce kendi hayatın! Başkasının değil.. Hayatını düzene sok, sonra bir eş/sevgili ara kendine bence.. ^^
  • katılıyorum
  • sorma be kardeşim öyle işte kız yanında ama seni arkadaşı olarak görüyo ama sen ona o gözle bakamıyorsun ve hala seviyorsun ama kızada zorla beni seveceksin diyemezsin .
  • 1.5 yıllık çıkmışlığım var kızla sonra nedensiz bir ayrılık ve o 3 sene arasında 6-7 sefer yolda görmem konuşamamam çok üzüyordu zaten facedende konuşmazdı yazsam, dünde benimle birşey konuşmak istediğini söyledi büyük umutlar hayallerle gittim ama sonuç hüsran '' ARTIK ARKADAŞIZ BUNDAN İLERİSİ OLAMAZ '' şu sözlerden sonra vücudumda bi uyuşma kulakların böyle çınn etmesi gözlerin dolması ağlamaklı vaziyette şu sözleri söyleyebildim'' evet öyle seni zorlayamam ama seni sevmiştim ilk aşkım sendin unutamam bekleme bunu benden diyip yolda gelen geçen herşeye saldırmakla birlikte gözüm yaşlı halde aylak aylak bütün gün gezdim .

İşte hocam benimde aşk işleri böyle, bir kıza kendini fazla kaptırma eğer ayran gönüllü biri değilsen yoksa yine üzülen sen oluyorsun , bir arkadaşım vardı her çıktığı kıza bağlanırdı kafayı yerdi sonra yeni birini buldumu ona bağlanır ayrılınca yine aynı şeyleri yapardı ama 1 haftaya birşeyi kalmazdı diyorum ya ayran gönüllü bir kişilik değilsen fazla bağlanma . Ama bu bahsettiğim arkadaş gibiysen üzülmezsin merak etme çabucak kendine gelirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hastaruhluluciferian

Facebook'dan falan ara ara konuşuyoruz,ilk zamanlar samimiyet vardı ama aradan uzunca bir süre geçtiği için iki yabancı olduk resmen ama benim sevgim bazen azaldı bazen arttı ama ondan başkası olmadı.

Ne yapacağım ben gençler.
    4 sene geçmiş unutamamışım.

Dostum bu mesajım sana aşk denilen şeyin aslında ne olduğunu gösterecektir.

Aşk Nedir ? Buna Değinmek istiyorum Biraz..
    beyler değişime başlamadan önce sizi şu umutsuz, hüzünlü, halinizden çıkarıp olayların asıl yüzünü göstermek istiyorum bu yazıları bir kaç kere okuyun...
    aşk dişiler tarafından erkekleri kontrol etmek amaçlı oluşturulmuş bi beyin oyunudur.
    sen bir iş yerinde patron mu çalışan mı olmak isterdin .. ?
    işte dişilerde patron olmak için aşk denilen şeyi uydurdular...
    açıklayıcı olarak anlatmam gerekirse
    sen bir kızdan hoşlanırsın
    çünkü bu kız senin bilinçaltındaki güzel
    ya da
    olmak isteyip olamadığın uç bir insandır
    bu sana etkileyici gelir kızla muhabbet ettikçe
    beyninde nöral ağlar oluşur bilinçaltına bu kızın değerli,
    o olmadan yaşamayacağını,
    onsuz kendinin bir hiç olduğu gibi değerler yüklersin (bilinçaltını anlatacağım o zaman daha iyi anlarsın okumaya devam et )
    bilinçaltı bu kodlamaları saklar ve
    kız seni terk edince hemen paniklemeye başlar
    o olmadan yaşamayacağını düşünür
    ve vücudu korumak için otomatik devreye girer acı çekmeye başlarsın kızı arayıp saçma saçma konuşursun artık kendini bir hiç gibi hissedersin ama hepsi aşk denilen saçma şeye inandığın için eğer bir şeye aşık olacaksan oda yaşama aşkın olsun kankaaa...

My7;

aşk kadar rant sağlayan ve para tuzağı olan başka bir piyasa var mı ?
    yani ''aşkım bende esir anan sende zaaaaa'' dese dahi arabesk rapçilerin yüzbinlerce izlendiği bir dünyadayız ve halen aşka inanan var...
    aşk dediğimiz olgu, tamamiyle nöral ağlar ve hormonlardır.
    seks yapma arzusudur temelde fakat dişiyle siz vakit geçirdikçe dişi hakkındaki anılar nöral ağ olarak kazınır beyninize ve bu ağlar sizi aşık eder.
    az ağ hoşlantı, çok ağ kara sevda olarak adlandırılır.
    nöral ağlar zayıflar fakat çok uzun sürer ; bu da aşk acısı oluyor.
    asla silinmez ; bu da ''eski sevgilimi görünce içim parçalanıyor'' olur.
    aşk dişilerin eliyle yaratıldı...
    çünkü dişilere boyun eğdiren mükemmel alfalar sinsi dişilerin hoşuna gitmedi ve onları seksin üzerine bazı hormonlar kullanarak kendilerine bağlayıp betalara dönüştürdüler.
    dişiler kurnazdır ve ''alfalar dönemi''nin sona ermesiyle, erkek dünyasını yoketmekle uğraştılar.
    eski erkek tipiyle şimdiki erkek tipine bir bakın.
    sertlik olarak söylemiyorum...
    kendinden emin, özgüvenli, yerine göre esprili, normalde ise ciddi ve umursamaz, sosyal ilişkileri güçlü, küstah...
    yani tarif edilecek şekilde böyle...
    şimdi nasıl ?
    kendinden emin değil ; çünkü kendisi değil.
    özgüvenli değil ; çünkü güvenecek bir olayı yok aslında şuan, sadece kendini kandırıp ''özgüvenli taklidi'' yapanlar var, değineceğim onlara da...
    ciddi ve umursamaz değil ; ''kadınlar güldüren erkeklere bayılır''ı yanlış alıp işi şebekliğe döktü ve bir alfa gibi espri yapmayı bilmiyor.
    umursamaz değil ; çünkü alfa olmadığı için dişi ilgisi görmüyor ve buna aç, bir tanesi daha kuyruk sallasa bizimki boşalarak koşuyor o tarafa.
    sosyal ilişkileri güçlü ve ortamı domine eden değil ; çünkü kendinden emin ve özgüvenli değil, aynı zamanda ortamın gerginliğini alacak zekice esprileri yok.

küstah değil ; çünkü zaten elindekini kaybetmekten korkuyor, onunla kıvamında dalga geçip ''sana ihtiyacım yok'' mesajı veremiyor.

Seni böyle alalım;

http://forum.donanimhaber.com/m_75839649/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: YARAMAZ ADAM

SİMDİ KARSI SINIFLARDAYIZ UMRUMDA BİLE DEGİL YANİ ÖNCEDEN YANINDAN GECERKEN HEYECANLANIODUM ŞİMDİ TIK YOK

İstediğin kadar duygularını bastırmaya çalış sende biliyorsun içinde bir yerlerde hala ondan hoşlanıyorsun. Benin hoşlandığım kızda beni haketmeyen birisi ve istediğim kadar soğukta davransan içimde bir yerlerde hissedşyorum o kibrit ateşi kadar zayıfta olsa bir anda parlayabilme potsnsiyeli olan sevgiyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 9 yıldır. Ama bağımız kopalı çok oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Kıza açılırsın , olmazsa biraz çabalarsın ama yine olmuyorsa unutursun. Kural basittir , olmuyorsa zorlamak her iki tarafada zarar verir.

Şimdikiler gibi çakma değil, harbi akil adamsın yeğenim.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Kıza açılırsın , olmazsa biraz çabalarsın ama yine olmuyorsa unutursun. Kural basittir , olmuyorsa zorlamak her iki tarafada zarar verir.

Şimdikiler gibi çakma değil, harbi akil adamsın yeğenim.

Eyvallah hocam.
  • Gün itibariyle 4.5 sene oldu :(

Aynı şehirde yaşadığıma dua ediyorum resmen. Gidebileceği yerlere gidip onu yaşıyorum.
    Ölüyorum,mahvoluyorum zaman geliyor unutuyorum ama ne zaman konu AŞK'a gelse onu zikrediyor kalbim. Ne zaman bilgisayarda slow bir müzik çalsa istemsizce resimlerini açıyorum.

Hayatımın en güzel çağlarını şizofren bir halde geçirdiğimemi yanayım yoksa bu aşkı sadece içimde yaşadığıma mı bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hastaruhluluciferian -- 24 Mayıs 2017; 21:40:44 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

Ne içersen iç; başın döner, giden değil.

En çokta bu koyuyor ya zaten.

+111
  • Bende sevdim yıllar geçti başka kızlarla konuştum ama pek olmuyor gibi bide eşe gibi 2 kere terkettim şimdi o günleri mumla arıyorum

Ama olmayacaktı ben terketmeseydimde bunuda biliyorum

Acizlik kadar kötü birşey yok
  • Acı çekiyorum kabul ama ben unutmak istemiyorum doğrusu bu sebepten ötürü unutamam 4 sene geçmiş unutamamışım bundan sonrada zor unutulur.

Bu sevgiyi içimde yok etmek istemiyorum.
    Zamanı gelince söylemek istiyorum doğrusu eğer söylemezsem eğer bir şekilde geçiştirirsem kendimi hiç affetmem.
  • quote:

Gün itibariyle 4.5 sene oldu :(

Nerede yoksan orası bana kapkara toprak.

Aynı şehirde yaşadığıma dua ediyorum resmen. Gidebileceği yerlere gidip onu yaşıyorum.
    Ölüyorum,mahvoluyorum zaman geliyor unutuyorum ama ne zaman konu AŞK'a gelse onu zikrediyor kalbim. Ne zaman bilgisayarda slow bir müzik çalsa istemsizce resimlerini açıyorum.

Hayatımın en güzel çağlarını şizofren bir halde geçirdiğimemi yanayım yoksa bu aşkı sadece içimde yaşadığıma mı bilemedim.

Benim merak ettiğim bir ara konuştum demiştin o zaman ne kadar samimiydiniz? Bir de bu kızı nereden tanıyorsun liseden mi yoksa mahalleden falan mı? Aynı üniversitede mi okuyorsunuz yoksa sadece aynı şehirde misiniz? Bu soruların cevabına göre belki sana yardımcı olabiliriz

• aileniz küçükken dışarı salmazdi değil mi? hep hasta olurdunuz. böyle kişilerin başına geliyor bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: frisby77

quote:

Gün itibariyle 4.5 sene oldu :(

Nerede yoksan orası bana kapkara toprak.

Benim merak ettiğim bir ara konuştum demiştin o zaman ne kadar samimiydiniz? Bir de bu kızı nereden tanıyorsun liseden mi yoksa mahalleden falan mı? Aynı üniversitede mi okuyorsunuz yoksa sadece aynı şehirde misiniz? Bu soruların cevabına göre belki sana yardımcı olabiliriz

20 yaşındayım.

9.sınıfın bir dönemi okuduğum okulda durdu sonra ayrıldı orada tanıştık.
    Reelde pek görüşme şansım olmadı ama o dönem sıkça facebook'dan falan sıkça muhabbet etmiştik her konuşmamızda beni biraz daha bağladı o 4 yıllık süre zarfında günlerce konuştuğumuzda oldu 3-4 ay konuşmadığımızda.

Şimdi Üniversiteye hazırlanıyorum ve oda hazırlanıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.