Şimdi Ara

4 SAAT BERSERKER KESTİM SONUÇ HÜSRAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DAHA NE YAPMAM GEREKİYOR DM KESTİM UZUN SÜRÜYOR RAPTOR OLSA KISA SÜRECEK AMA RAPTORUM OLSA NİYE DM KESİM ODA BASKA Bİ OLAY. GOLEM KESTİM PRİEST CHITIN ÇIKTI 3 TANE . SÖYLEYİN NASI ZENGİN OLCAM BEN ? BİLENLER KONUSSUNDA FORUMDAN FAYDALANMIS OLALIM

• forumdan faydalanman için önce araştırma yapmayı öğrenmen lazm

tek yöntem upgrade yapıp satmak detay için aramayı kullan
  • sacmalık bu senın soyledıgın,cz ye git dm kes 6 saat kes 6 hıgh clan malzeme banko bence yada fazlası dimi? e bunlardan dusen en kotu malzeme bıle para edıyo 1 hafta takılsan cz de dmye yeterlıdır bence senın ıcın ayda 1 haftanı ayırsan hayatta para sıkıntısı cekmessın.hem raptorun olunca neden dm ye gıtmıyomussun onu anlamadım ? dm den cıkandan daha degerlı malzemeler cıkan ve gozonunde bulunun hangı monster varkı ?
  • elindeki item i sölermisin yani dm kesebiliyorsan kes bence
  • git abysde servant isiloon kes warrior shyell çıkyıo ya da fallen angel kes abys blessing çıkıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

forumdan faydalanman için önce araştırma yapmayı öğrenmen lazm

evet arama butonunu kullan bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

forumdan faydalanman için önce araştırma yapmayı öğrenmen lazm

evet arama butonunu kullan bence
  • git cz de dm kes yada git isilion kes isilin kesmek dm kesmekten daha kolay ve benim ark. 3 kere kesti bi seferinde 6. da priest shell helmet çıkarttı iyi paraya sattı ikincisinde 40 kadar kesti bişey çıkmadı 3 . seferdede 5. de priest shell bot çıktı onuda iyi paraya sattı en son geçende gitti shard çıkmış bence en iyi para isilion yani servent of isilion dm yi kesen onu çok rahat keser bunuda sölemezdim ama neyse hadi
  • +1 gıt cz e kardes troll berserker mıs captaın mıs zmn kaybetme al arka 2 healler
    go cz yap
  • dark mare ama cz de
  • Forumlar da "Arama" butonu olması normal dir ve kullanılması da gerekir ama değişen durumlara göre eski tarihlerde açılan konular güncelliğini koruyabiliyormu ?

Şu sıralarda insanlar pot parası zor buluyor ki kaldı upgrade yapsın. 2GB olan Name Change Sroller 400M a +5 +6 Sheller 500 - 600M a satılıyor. Ancak NCP den aldığınız malların fiyatları halen aynı. 2.6 M a BUS alıp +6 Chitin yapmak yada +7 Chitin yapmak iş değil.

Para yapmanın yolu artık yok. High Class itemlar tezgahlara düşmüş durumda. Oyuna halen para yönünden bir müdahale yok. Artık Z - R ile Apos kesiyoruz. ( Doğru düzgün skill vuran yok )

Abyss ler satılmıyor. Blessing alan kalmadı gibi bir şey. 400m a peynir ekmek gibi satılan Blessingler 100M a alıcı bekliyor. Zengin olmak yerine artık oyunu oynayabilecek kadar paranız olsun yeter.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GeeK

Forumlar da "Arama" butonu olması normal dir ve kullanılması da gerekir ama değişen durumlara göre eski tarihlerde açılan konular güncelliğini koruyabiliyormu ?

Şu sıralarda insanlar pot parası zor buluyor ki kaldı upgrade yapsın. 2GB olan Name Change Sroller 400M a +5 +6 Sheller 500 - 600M a satılıyor. Ancak NCP den aldığınız malların fiyatları halen aynı. 2.6 M a BUS alıp +6 Chitin yapmak yada +7 Chitin yapmak iş değil.

Para yapmanın yolu artık yok. High Class itemlar tezgahlara düşmüş durumda. Oyuna halen para yönünden bir müdahale yok. Artık Z - R ile Apos kesiyoruz. ( Doğru düzgün skill vuran yok )

Abyss ler satılmıyor. Blessing alan kalmadı gibi bir şey. 400m a peynir ekmek gibi satılan Blessingler 100M a alıcı bekliyor. Zengin olmak yerine artık oyunu oynayabilecek kadar paranız olsun yeter.

böyle olması bir bakıma iyi şartlar eşit durumda. diğer türlü dupe yapan adam +3 iron beltler ile dolaşack bilemeyn +6 hp bonusslu belt mi takacak :S

• quote:

Forumlar da "Arama" butonu olması normal dir ve kullanılması da gerekir ama değişen durumlara göre eski tarihlerde açılan konular güncelliğini koruyabiliyormu ?

yapma Allah aşkına yav 1 haftada pazarda 2milyara yakın para yaptım bende x de oynuyorum sen amma kötümser bakıyosun işini bilen herzaman para kazanır bak üstte yazdım nasıl para kasılır diye oku yazdığımı ark. iki günde 1 milyarlık mal çıkarttı benim para kazanma yolum ticaret yapmak fiyatlar düşmüş olabilir ama pazarda hala potansiyel var onu görebilmek önemli diyorumya 1 haftada 2 milyara yakın para yaptım ve item aldık

• ya en kolayı upragede dm de fialn yatma sansın upragede biras nakit olsun yeter sonra da emlakçılık yap yani ucuza al pahalıya sat
  • quote:

Orjinalden alıntı: TriNitroToluen

quote:

böyle olması bir bakıma iyi şartlar eşit durumda. diğer türlü dupe yapan adam +3 iron beltler ile dolaşack bilemeyn +6 hp bonusslu belt mi takacak :S

Hayır !

Durumlar eşit değil.

Dupe yi akıllı bir şekilde yapanlar şimdi rahat ediyor. Şöyle bir durum söz konusu. Dupe yaptınız ve wipe tan geçirdiniz... ( Bunun yöntemi var ancak zaten dupe yok ve yöntemleri açıklamak forumda yasak ) Elinizde muhteşem itemlar var. Diyelim ki Dual +3 RoL. Bu item ı artık kim yapabilir ? Hiç kimse. Bu durumda geriden gelen adama da haksızlık olmaz mı ? Bu şekilde yapılmış malzemelerinde silinmesi gerekiyor durumu eşitlemek için.

Dün cz de bir durum ile karşı karşıya kaldım.
    Lvl i bilmiyorum ama Full dex bir asas vardı. benim levelim 61 ve levelime göre iyi itemlarım var. Asas la bir tur kapıştım. deviremedim ama yatmadım. Daha sonra clandan arkadaşımız 64 lvl asas ve ben beraber kovalamaya başladık. yaklaşık 10 dakika o kaçtı biz vurduk, biz döndük o kovaladı, Spear defans desen sword lada vurdum. Hadi Sword defans Spear defans ve üzerine birde dagger defans ta mı var ? Sonra clandaki diğer mage ler bizi çekti. dolayısı ile o kişi ile cz kapışmamız sona erdi.

61 im DD defansım yok. 64 hatta 65 asasları alıyorum, 70 mage ile arenada uzun süre yatmadan kapışıyorum. ( Scrollsuz ) 35 - 40 belki 45 dakida 15 -16 DM kesiyorum ama bir asas ı kesemedim. Hatta 2 kişi kesemedik. Ama o da bizi kesemedi.

İşte item farkı. Adam da ne varsa artık. ( Full dex olması lazım FP ile geziyordu ) Atı alan üsküdarı geçti anlayacağınız.

• quote:

Orjinalden alıntı: SLMVER

quote:

yapma Allah aşkına yav 1 haftada pazarda 2milyara yakın para yaptım bende x de oynuyorum sen amma kötümser bakıyosun işini bilen herzaman para kazanır bak üstte yazdım nasıl para kasılır diye oku yazdığımı ark. iki günde 1 milyarlık mal çıkarttı benim para kazanma yolum ticaret yapmak fiyatlar düşmüş olabilir ama pazarda hala potansiyel var onu görebilmek önemli diyorumya 1 haftada 2 milyara yakın para yaptım ve item aldık

Evet ticaret yapmak için de para gerekiyor. Belki benim için de o kadar büyük bir sorun yok. Biz bize yetiyoruz clanca, sorun yok. Ama yeni başlayanları düşün biraz. Üzerindeki itemları çıkarıp satanlar var. Bu yüksek miktarda parası olanlar için iyi.

Kolay para yapma dönemi sona erdi :) Atı alan da üsküdarı geçti.

• YYAW SİZ NASIL KU KADAR PARA KASIYORSUNUZ ?????BEN BİR TÜRLÜ TOPLUYAMIYOM
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord_of_the_lol

git abysde servant isiloon kes warrior shyell çıkyıo ya da fallen angel kes abys blessing çıkıyo

bu nsl cvp adam ne demiş sen ne yazmışsın servant of isiloon kesmek kolay mı veya fallen angel
  • ozmn +5 raptor alman lazım en dandiq :) Ama YtL alirsan :)))
  • Tek yoL upgrade
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.