Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
65
Favori
106.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    koditv box yazarsanız google a yükleme yöntemini youtubedan görebilirsiniz. bende Apple tv 4k var windows yüklü pcye sanal macos kurup yükledim.Kodi ve popcornu.
    4k cihazın type c girişi olmadığı işin kablosuz yükleme oluyor. Ancak sanal mac os da biraz zorlanabiliyorsun. bir nevi aynı ağda iphonenun apple tv yi airplaydan algılaması gibi mac cihazlarıda apple tvyi algılıyor ancak sanal mac os da işlem biraz daha zor oluyor algılayamayabiliyor.vmare in ayarları düzgün olmalı. Bu nednele ben windows bilgisayarıma 2. işletim sistemi olarak mac os kurdum.Hackintosh oldu:)

Yapmanız gereken mac a xcode kurmak sonrasında apple tvnin ayarlarına girip kumanda ve aygıtlar gibi bir alan vardı orda aynı ağda olan uyumlu cihazlar listeniyor.orası açık kalacak şekilde durcak ve aynı anda xcode dan apple tv yi görebiliyorsunuz. hangi menüye gireceğinizi koditvbox yazarsanız youtubeda vardı anlatımı,hatta geçmiş sayfalarda paylaşmıştı arkadaş. işyerinde youtube a girmiyor link veremiyorum.

Ayrıca bilmeyenlere şöyle bir bilgi vereyim Kodi tv box a 1 aylık üye olup kodi yüklüyorsunuz sonra popcorn dosyasınıda siteye yükleyip sizin udid numaranıza göre cihazınaıza uygun dosyayı veriyor ve cihazınıza yüklüyorsunuz. ancak güzel yanı bu işin şurası , kodiyi 1 ay sonra kullanamıyorsunuz çünkü üyeliğiniz 1 aylık ancak popcornu 1 ay geçtikden sonrada kullanabiliyorsunuz herhangi bir şekilde kapanmıyor benim 3 ay oldu. bakalım 1 yıl sonunda falan hata verecek mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cuins

koditv box yazarsanız google a yükleme yöntemini youtubedan görebilirsiniz. bende Apple tv 4k var windows yüklü pcye sanal macos kurup yükledim.Kodi ve popcornu.
    4k cihazın type c girişi olmadığı işin kablosuz yükleme oluyor. Ancak sanal mac os da biraz zorlanabiliyorsun. bir nevi aynı ağda iphonenun apple tv yi airplaydan algılaması gibi mac cihazlarıda apple tvyi algılıyor ancak sanal mac os da işlem biraz daha zor oluyor algılayamayabiliyor.vmare in ayarları düzgün olmalı. Bu nednele ben windows bilgisayarıma 2. işletim sistemi olarak mac os kurdum.Hackintosh oldu:)

Yapmanız gereken mac a xcode kurmak sonrasında apple tvnin ayarlarına girip kumanda ve aygıtlar gibi bir alan vardı orda aynı ağda olan uyumlu cihazlar listeniyor.orası açık kalacak şekilde durcak ve aynı anda xcode dan apple tv yi görebiliyorsunuz. hangi menüye gireceğinizi koditvbox yazarsanız youtubeda vardı anlatımı,hatta geçmiş sayfalarda paylaşmıştı arkadaş. işyerinde youtube a girmiyor link veremiyorum.

Ayrıca bilmeyenlere şöyle bir bilgi vereyim Kodi tv box a 1 aylık üye olup kodi yüklüyorsunuz sonra popcorn dosyasınıda siteye yükleyip sizin udid numaranıza göre cihazınaıza uygun dosyayı veriyor ve cihazınıza yüklüyorsunuz. ancak güzel yanı bu işin şurası , kodiyi 1 ay sonra kullanamıyorsunuz çünkü üyeliğiniz 1 aylık ancak popcornu 1 ay geçtikden sonrada kullanabiliyorsunuz herhangi bir şekilde kapanmıyor benim 3 ay oldu. bakalım 1 yıl sonunda falan hata verecek mi.
    Süper bilgi teşekkürler. Adamsın :) 5 usd'ye hallettim. 11.4 veya 12 Jailbreak çıkana kadar idare eder.
    Bir ekleme yapayım. Sitenin verdiği kodi'yi değilde başka bir kodi IPA dosyasını imzalatip yükleyince (popcorn'un gibi) açılıştaki mail kontrol ekranı gelmiyor. Yani bu demek oluyorki imzalatilip yüklenen kodi de popcorn gibi uzun süre çalışabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 9 Eylül 2018; 1:7:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son netflix güncellemesi ile birlikte apple tv de ekrana ses altyazı geliyor fakat görüntü gelmiyor nedendir acaba ?
    Başına gelen var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Son netflix güncellemesi ile birlikte apple tv de ekrana ses altyazı geliyor fakat görüntü gelmiyor nedendir acaba ?
    Başına gelen var mı ?
    Ben de öyle birşey olmadı. Sizin cihazda bir sorun olmuş olabilir. Netflix i silip tekrar yükleyin. Cihazı yeniden başlatın. Muhtemelen düzelir.
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Bende de birkaç kez oldu ama son zamanlarda olmuyor.
  • Bu cihazla canlı TV izlemek için en ekonomik yöntem nedir acaba?

Dsmart abonesiyim ve GO servisinden faydanalabiliyorum ama Appstore'da uygulaması yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Bu cihazla canlı TV izlemek için en ekonomik yöntem nedir acaba?

Dsmart abonesiyim ve GO servisinden faydanalabiliyorum ama Appstore'da uygulaması yok sanırım.
    Malesef uygulaması yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 17 Eylül 2018; 16:33:1 >
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    Başka bir uygulama yok mu?

Turkcell TV+ var gördüğüm kadarıyla. Aylık 7,9 ve 9,9 TL seçenekler gördüm. Bu en uygun seçenek mi acaba? İşyerinde kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 17 Eylül 2018; 16:50:27 >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Gnc trkcell de turkcell tv dahil kampanyalar var. Cihazunızda Fizy i de kullanabilirsiniz

• 2.el apple tv 4 almak istiyorum.Satmak isteyen arkadaş olursa pm atabilir.
    Sorunu düzeltebildiniz mi? Güncelleme sonrası baktım bendede var aynı sorun? Yabancı forumlara baktım ocak ayında bile bu sorunu yaşayan baya bir kişi var ama çözümden bahsedilmemiş. Baştan kurulum yaparsak balki düzelir ama popcorn gider diye istemiyorum

• iptv kullanan var mı appletv'de. uzun zamandır cloud stream programını kullanıyorum, ancak sanıyorum bu son güncelleme ile birlikte programa girdiğim linkleri kabul etmez oldu. aynı link aynı program ile telefonda çalışıyor ve pc de vlc playerda çalışıyor.
    başka iptv programları da denedim yine hatalı link diyor. belki düzelir niyetiyle cihazı sıfırladım, değişen bir şey olmadı.
    bilgisi olan var mıdır?
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynısı bana da oldu. Baktım linkleri tam koplayamıyor ondan oluyormus. Bilgisayarın tarayıcısıyla baglandım programa oyle kopyaladım linki oldu. Kullandıgım program gse iptv. Bence yeni apple tv surumuyle alakalı hata.

• hocam dediğin gibi yapınca oldu sağol. ancak bu program "gse iptv" ücretsiz olunca yayının ortasında yazı var. 23 lira satın almasıda. sürekli kullandığım cloud stream ücretsiz ve sıkıntısızdı ancak ondan böyle bir ayar yok sanırım. sen uygulamayı satın mı aldın?
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Ben uydu aliciya kurdum hocam onun kendi programi var onla izliyorum. Apple tvye deneme amacli kurmustum sadece. Satin almadim.

• Sağol hocam, düzelir diye bekliyeceğiz artık güncellemelerle.

• İos 12 ile beraber apple tv sine 7 günlük kodi yükleyebilen var mı ?

• cimbom38 kullanıcısına yanıt
    Kardeş
    Senin mesajı şimdi gördüm.
    Bugun bir arkadaşınkini 550 ye sattık.

evet. pkginfo da bir süre asılı kalıyor ama sonunda yükleniyor sabretmen lazım. (Pc-impactor)
  • Tekin G. kullanıcısına yanıt
    https://iparhino.com/tvos.php

buradaki ipalar ı impactor ile yükleyebiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 4 Kasım 2018; 15:8:38 >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.