Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
65
Favori
106.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cce

quote:

Orijinalden alıntı: dc106

Arkadaşlar önce benim gibi aynı hataya düşmeyin diye bir uyarı yapayım:2 ay önce apple tv almıştım cihaz tv 9.0 os ile geldi pangu jailbreak yaptım ve nito tv kurmak istedim ancak nitotv 9 sürümü ile sorunlıymuş, cihazın usb-c girişi deaktif oldu ve bir türlü aktif edemedim en sonunda fabrika ayarlarına döndür dedim ardından cihaz brick oldu.
    Gelelim soruma: Fiber 36 ay kampanyası ile apple tv (Evde Turkcell TV+ TV+ Cep Basic Paketi) diye bir pakete geçtim acaba cihaza turkcell tv uygulaması yüklersem kotadan yiyor mu?

turkcell tv kotadan yemiyor.turkcell tv haricindeki uygulamalar yiyor .müşteri hizmetlerinin dediği bu.kodi açarsanız başka bir program açarsanız tarayıcı kullanırsanız youtube kullanırsanız gidiyor.

Turkcell TV nin kotadan yememesi durumu sadece Süper online kullanıcıları içinmidir ?

Ben Ttnet kullanıyorum. Apple tv de, Ttnet ile Turkcell tv seyrettiğim de sanırım kotadan gidecektir değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba bende APPLE TV alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Bluray film izleyicisi olarak Itunes film kalitesi hem görüntü hemde ses olarak gerçekten çok iyi kalitede.

Netflix ve TED uygulamalarını yükledim başka tavsiye edebileceğiniz uygulama var mı?
  • 9.0 versiyonda cihaz update yapmamı onerirmisiniz ? . veya 10.1 e update etmem mumkunmu ?
  • Arkadaslar ,superonline abonesi oldugum için Apple tv hediye ettiler . Çok tv meraklisi olmadigim icin sadece ulusal kanalları izlesem bana yeter ama store da sadece star ve kanal d bulabildim, diger yerli kanalları izlemek icin bir program var mıdır bir de apple tv internet tarayici yüklenebiliyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker7777

Arkadaslar ,superonline abonesi oldugum için Apple tv hediye ettiler . Çok tv meraklisi olmadigim icin sadece ulusal kanalları izlesem bana yeter ama store da sadece star ve kanal d bulabildim, diger yerli kanalları izlemek icin bir program var mıdır bir de apple tv internet tarayici yüklenebiliyor mu acaba?

Turkcell TV+ hediye etmediler mi? Onun içinden herşeyi izleyebilirsiniz.
  • Arkadaşlar 4. nesil Apple TV cihazım var. Şarj kablosunu takmadan yani kablosuz olarak kumandasını kullanamıyorum. Birde touch pade tıklamadan parmağımı üstünde gezdirince dahi basmışım gibi tık tık yapıyor. Bunlar neden olur? Daha önce böyle problemleri yoktu. Cihazı sıfırladım ama sorun düzelmedi. Şarj kablosunu illaki bir usb porta bağlamak gerekiyor yoksa kablosuz olarak çalışmıyor!

• quote:

Arkadaslar ,superonline abonesi oldugum için Apple tv hediye ettiler . Çok tv meraklisi olmadigim icin sadece ulusal kanalları izlesem bana yeter ama store da sadece star ve kanal d bulabildim, diger yerli kanalları izlemek icin bir program var mıdır bir de apple tv internet tarayici yüklenebiliyor mu acaba?

Arkadaşım superonline müşteri hizmetlerini ara.

Benim apple kampanyası ile birlikte gelen ücretsiz turkcell tv aboneliğim hangi noya yönlendirilmiş diye sor. (Eğer turkcell kullanıcısı değilsen, ya da aktif ettirirken turkcell nosu vermediysen uydurma bir noya tanımlama yapmış olabiliyorlar.)

Müşteri hizmetlerine turkcell olmasa bile şuan konuştuğum noyu tanımlamak istiyorum, telefon nonuzu güncellemek istediğini söyle. Hemen o sırada güncelleme yapıyorlar.

Hemen istediğiniz noya turkcell tv aboneliğinizi tanımlayacaklardır.

Apple tv ye turkcell tv+ uygulamasını indir, istediğin kanalı taaahüttün bitene kadar bedava izleyebilirsin ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

quote:

Arkadaşım superonline müşteri hizmetlerini ara.

Benim apple kampanyası ile birlikte gelen ücretsiz turkcell tv aboneliğim hangi noya yönlendirilmiş diye sor. (Eğer turkcell kullanıcısı değilsen, ya da aktif ettirirken turkcell nosu vermediysen uydurma bir noya tanımlama yapmış olabiliyorlar.)

Müşteri hizmetlerine turkcell olmasa bile şuan konuştuğum noyu tanımlamak istiyorum, telefon nonuzu güncellemek istediğini söyle. Hemen o sırada güncelleme yapıyorlar.

Hemen istediğiniz noya turkcell tv aboneliğinizi tanımlayacaklardır.

Apple tv ye turkcell tv+ uygulamasını indir, istediğin kanalı taaahüttün bitene kadar bedava izleyebilirsin ...

Tesekkurler kardesim , aynen öyle yaptım

• arkadaşlar, kumandadan şimdi uyut seçeneğini seçiyorum , ama aygıtın ışığı sönmüyor , nasıl kapatabiliriz?
  • hakeen kullanıcısına yanıt
    %99, çünkü açamayacağı video yok gibi.
  • stalker7777 kullanıcısına yanıt
    acaba güncelleme vs felan mı yapıyor?
    fişten çekip tekrar takın.
  • Apple tv ye hdd baglayabiliyor muyuz peki?

• Arkadaşlar düşünen olursa 64gb 4.nesil apple tv satılıktır. https://forum.donanimhaber.com/4-nesil-apple-tv-64gb--126855595#126855595
  • stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Direkt hayır.

Ağ üzerinden infuse uygulaması ile sorunsuz ve muhteşem.

• ElPoderoso kullanıcısına yanıt
    Ben 2 Ay bekledim , gelmedi . siparişi iptal ettim.

• Sadece kumandası 370 TL ye satışan bir cihazdan bahsediyoruz.

Bence kullanım kolaylığı ve keyif için üzerine cihaz yok. Nvidia shield, dune , minix serileri vb sayısız cihaz kullandım. İnsan konfor ve kullanım kolaylığına alışınca vazgeçemiyor.

Apple TV 5 i sabırsızlıkla bekliyorum.

• Plex'i kullanıyorum ben, bilgisayardaki film, resim vs aktarmak icin. Harika, ayarlarını yapınca altyaziyi bile kendisi buluyor. Tavsiye ederim

• Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Plex in çalışma mantığı farklı. plexde pc yi sürekli açık tutmanız lazım ki medyanıza sürekli erişebilesiniz. apple tv ise aynı ağa bağlı nas ve harici hardisk benzeri cihazlarınız içindeki filmlerinize infuse pro programı üzerinden medya akışı sağlıyor. yani sürekli açık durması gereken bir pc ye bağımlı değilsiniz. nas veya hardiskinizin router veya modeminize ethernet üzerinden bağlı olması yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 24 Haziran 2017; 15:16:52 >
  • Teşekkürler, yeni bir sey daha ögrendim 👍

Keşfediyoruz yavaş yavaş işte

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.