Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
65
Favori
106.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ben atv4 u geçen hafta aldım, ilk aldığımda android den web deki filmleri atv4 e gönderebildim ama sonra kendi kendini güncellemiş ve şimdi gönderemiyorum, acaba gönderebilmenin bir yolu varmıdır? Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar samsung telefondan apple tv ye goruntu yansitabilirmiyiz kablosuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptoplardan airparrot ile kablosuz görüntü aktarabilen var mı?
  • adizman kullanıcısına yanıt
    Evet, ilk aldığım zamanlar yapmıştım ancak hiç verimli olmuyor :(
    sildim gitti
  • Arkadaşlar önce benim gibi aynı hataya düşmeyin diye bir uyarı yapayım:2 ay önce apple tv almıştım cihaz tv 9.0 os ile geldi pangu jailbreak yaptım ve nito tv kurmak istedim ancak nitotv 9 sürümü ile sorunlıymuş, cihazın usb-c girişi deaktif oldu ve bir türlü aktif edemedim en sonunda fabrika ayarlarına döndür dedim ardından cihaz brick oldu.
    Gelelim soruma: Fiber 36 ay kampanyası ile apple tv (Evde Turkcell TV+ TV+ Cep Basic Paketi) diye bir pakete geçtim acaba cihaza turkcell tv uygulaması yüklersem kotadan yiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

Keşke Digiturk Dilediğin Yerde uygulaması Apple TV'ye gelse. Bence büyük bir eksiklik.

Katılıyorum, Üstelik air play ile ipad üzerinden yansıtmaya da yasak koymuşlar.
  • dc106 kullanıcısına yanıt
    Hayır yemiyor...

• Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Teşekkürler

Movies kısmındaki filmlerde görüntü ve ses kalitesini çok beğendim. Film arşivi inanılmaz zengin . Her aradığımı buldum.

İlaveten ip pro uygulaması da sorunsuz çalışıyor.

1 Sorum daha var

Evdeki modeme bağlı hdd içerisindeki filmleri hangi uygulama vasıtasıyla apple tv 4' vasıtasıyla tv de oynatabilirim?

Evdeki modeme bağlı usb diskdeki videolari Infuse Pro ile izleyebiliyorum. Senelik abonelik var bende. Home media gateway olarak görüyor, modem üzerinde DLNA kısmını aktif etmek gerekiyor. DLNA protokolü altyazıları desteklemiyor anladığım kadarıyla, alt yazıyı opensubtitles sitesinden bulup oynatıyor.
    Denemedim ama VLC de aynı şeyi yapabilir bir ihtimal.
  • tarrega T kullanıcısına yanıt
    o günden bugüne bayağı ilerledim cihazda.

Cihaz çok iyi. Evde tek o kullanılıyor şu an:)

İnfuse yi keşfettim ben de evet ve onu kullanıyorum.

Modeme bağlı hdd içerisindeki filmleri kolayca bulup indexliyor, poster ve fan-art ekliyor mediadata ile birlikte ekrana getiriyor.

Çok çok büyük kolaylık ve kalite fevkalâde. Ve tümü Türkçe.

Harici hdd ye smb ile ulaşın. Dlna ile ulaşınca poster değişimi yapamıyorsunuz.

Kumandası çok kullanışlı. Adamlar gerçekten yapmış.

Cihazın 4k destekli Apple TV 5 sürümü çıkınca geçeceğim hiç düşünmeden....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 3 Mayıs 2017; 11:24:20 >
    Yiyor
  • IPTV satın alarak uygulama aracılığıyla 3'ünü de izleyebilirsin :) Ben senelik 200 TL'e tüm bu söylediklerini GSE IPTV ile (evde değilken mobilden) izleyebiliyorum.
  • CihazDestek kullanıcısına yanıt
    şimdi şartlara tekrar baktım kampanyada yemiyor gözüküyor
    Kampanya kapsamında yalnızca Apple TV üzerinden izlenen Turkcell TV+ içerikleri Adil Kullanım Koşullarına dahil değildir.
    Şaşırdım :) Mobilde bile artık 5 GB veriyorlarken sadece Fiber kullanıcılarına böyle bir hizmet sunmaları şaşırtıcı. AKN düşünce deneyerek bilgi verebilir misin? AKN uygulandığında takılma yaşamadan mevcut hızında Turkcell TV izlemen gerekiyor açıklamaya göre..

Edit:http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiberle-apple-tv-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihazDestek -- 4 Mayıs 2017; 14:15:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

Turkcell TV+ (abonelik gerekir)
    Netflix (abonelik gerekir, 5+1 DD ses desteği ile harika)
    Youtube
    TEDx
    Puhu TV
    VLC ya da infuse pro

ofisteyim aklıma ancak bunlar geldi, ilave yapılırsa ben de faydalanırım.

Merhaba,

Cihaza Safari yükleniyor mu?

Yükleniyorsa hemen bugün alırım (buradan satan varsa pm atabilir)

• Superonline fiber kullaniyorsaniz kotadan yemiyor.
    Ben de aldigimda kafamda baya soru isareti vardi,musteri hizmetlerini aradigimda dusuyor dediler,neyse yapacak bisey yok dedim.
    Sonra internet sitelerinde kota yemedigiyle alakali bi aciklama vardi,twitter'dan sordum,onlar da once yiyor dediler,sitelerindeki aciklamayi gosterince detayli inceleyince yemedigini gorduk dediler. :)

Ama bu kotadan yememe hususu sadece superonline fiber'de gecerli olabilir. Sonucta turkcell tv ve superonline ayni kurulus,birbirine kiyak geciyor olabilirler.
    Diger iss'leri arastirmak lazim.
  • Arkadaşlar 4. nesil Apple TV cihazım var. Şarj kablosunu takmadan yani kablosuz olarak kumandasını kullanamıyorum. Birde touch pade tıklamadan parmağımı üstünde gezdirince dahi basmışım gibi tık tık yapıyor. Bunlar neden olur? Daha önce böyle problemleri yoktu. Cihazı sıfırladım ama sorun düzelmedi. Şarj kablosunu illaki bir usb porta bağlamak gerekiyor yoksa kablosuz olarak çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 7 Mayıs 2017; 3:21:23 >
  • Arkadaşlar, şu an en uygun nasıl alınabilir acaba? Ben de almayı düşünüyorum, superonline kullanıcısıyım aynı zamanda. En uygun nasıl alabilirim bu cihazı?

Edit: İkinci el bir cihaz alarak aranıza katıldım ben de. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 7 Mayıs 2017; 21:36:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dc106

Arkadaşlar önce benim gibi aynı hataya düşmeyin diye bir uyarı yapayım:2 ay önce apple tv almıştım cihaz tv 9.0 os ile geldi pangu jailbreak yaptım ve nito tv kurmak istedim ancak nitotv 9 sürümü ile sorunlıymuş, cihazın usb-c girişi deaktif oldu ve bir türlü aktif edemedim en sonunda fabrika ayarlarına döndür dedim ardından cihaz brick oldu.
    Gelelim soruma: Fiber 36 ay kampanyası ile apple tv (Evde Turkcell TV+ TV+ Cep Basic Paketi) diye bir pakete geçtim acaba cihaza turkcell tv uygulaması yüklersem kotadan yiyor mu?

turkcell tv kotadan yemiyor.turkcell tv haricindeki uygulamalar yiyor .müşteri hizmetlerinin dediği bu.kodi açarsanız başka bir program açarsanız tarayıcı kullanırsanız youtube kullanırsanız gidiyor.
  • arkadaşlar hdd nin içerisine film atıyorum bazılarını infusu ile izleyebiliyorum ama bazılarınıda hiç görmüyor pro versiyonu değil ondan olabilir mi acaba
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.