Şimdi Ara

4 Lastik Alacağım bilgilendirme lütfen. IZMIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hyundai Getz 2006 Model aracımda 4 teker değiştirme zamanım geldide geçiyor.
    Aracım kaymalar yapıyor frenlerım cok guvensız vs vs. Maddiyat bir türlü firsat olmadı ve pzt salı değiştireceğim inş.

bugün 3 4 yer dolastım
    175/65/R14 Lastiklerde
    Michelin 160
    Bridgesstone 150
    Continental 130 TL fiyat alma imkanım oldu ortalama.

Pazartesi karar verip gidip taktirmak istiyorum artık fazla bütçemde yok ne yazık ki ama lastik bu yine can taşiyor diyerekten çok seviyede alçaltmak istemiyorum.
    150 TL ye kadar lastiklerin tanesine para vermeyi düşünüyorum.

Aklımdaki sorular ;
    1- 100 TL 120 TL farklı marka lastikler gösteriliyor bunlara güvenilebilir mi ve uzun vadede sıkıntı çıkartırmı.
    2- Farklı lastik firmalari aynı marka ürünlere farkli fiyat biçiyorlar. Lastiği nerede taktirdiğimin önemi varmi (IZMIR)
    3- Bu verilen ölçüler neye göre veriliyor şuan aracımda 185 lastik var. Bridgestone taktirmayı planlıyorum kafamda. Ama fiyatı minimize etmek için yine de siz değerli büyük yada dostların fikirlerini almak istedim. Selamlar saygılar.

4 Lastik Alacağım bilgilendirme lütfen. IZMIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPEROFFLINE -- 22 Kasım 2015; 12:20:04 >

• Maddi durum kötü ise birde petlasa baksaydınız. Balçova civarında oturuyorsanız kuzenim petlas bayisinde çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat olarak internette de araştırma yapmanızı öneririm.
    Hediye çeki ve banka puanı gibi kampanyalarla birleştirilip uyguna alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haketmedim

Fiyat olarak internette de araştırma yapmanızı öneririm.
    Hediye çeki ve banka puanı gibi kampanyalarla birleştirilip uyguna alınabilir.

Aslında aklıma da yatıyor netten bakmak ama torna baskı balata ayarlatma vs. bana ne kadar bır mevlalara mal olabilir.
    Takacak tekerlekcı benden ne kadar para talep edebılır vs vs. bu konudada bılgım olmadıgından oturu astarı yuzunden pahalıya gelmesınden korkmuyorum dersem yalan soylerım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPEROFFLINE -- 22 Kasım 2015; 10:42:12 >
  • Hocam contş değildir o yan sanayisi barondur. Bence starmaxx yada petlas alın 1 yıl yol yardım hediyeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir gida carsinin arkasinda Bati Lastik var..Duzgun is yapiyorlat..Her lastigi mutlaka ordan aliriz..Oraya bakmanizi tavsiye ederim..

• gökmen oto var bornovada bide onlardan fiyat alın ben en son en uygun orda bulmuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Canky

İzmir gida carsinin arkasinda Bati Lastik var..Duzgun is yapiyorlat..Her lastigi mutlaka ordan aliriz..Oraya bakmanizi tavsiye ederim..

Dün batı lastik uğradım gidada.
    İşçilik bilgim yok tabiki daha önce alişverişim olmadı.
    Michelin 160 Continental 130 gibi bir fiyat ibaresi verdi verdiği fiyatlarda continental zaten iyi fiyat gibi duruyor kanımca.
    Kaşintim var gibi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SejanRuby

gökmen oto var bornovada bide onlardan fiyat alın ben en son en uygun orda bulmuştum

Fırsatım olursa gideceğim inş oraya da araştiripta.
  • Batı lastik iyidir, sagolsunlar ilgilenmislerdi 1 sene once lastigim patladıgında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds4 -- 22 Kasım 2015; 12:17:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

Hocam contş değildir o yan sanayisi barondur. Bence starmaxx yada petlas alın 1 yıl yol yardım hediyeli.

Resim ekledim hocam conti yazdılar özellikle sordum da zten.
  • 125 continental balçovada eren otomotlv

• quote:

Orijinalden alıntı: salserol

125 continental balçovada eren otomotlv

İyi Fiyat sayın hocam.
    Denenebilir.
    Peki bridgestone hakkında iyi bir fiyat taktim edebileceğimiz bir yer var mı.
    Gidipte baktıgım yerlerde bridgestone lastiklere 170 istiyorlar

Biryer 150 ye dedi pınarbası tarafında.
    O da lastik eskidir korkusu sardı lastiğin eski mi yeni mi olup olmadıgını bılmıyorum nasıl anlayabılırım onuda bılmıyorum hıc bır sey bılmıyorum o kadar bılmıyorum kı :D yolunacak kaz gibiyim şuanda cahiliiğimle.
  • Yeni uye oldum,ilk mesajim.herkese merhabalar.Ankara kış şartlarında ucuz olduğu için hep petlas kullandım, keşke başka marka alsaydım diyeceğim durum yaşamadım memnun kaldim. Tavsiye ederim...bu kış oğlum'da kullanacağı için michelin alpin 5 aldım. 205 60 16 ebatları,280 tl.(petlas190tl.idi)...petlas ile michelin farkını bu kış yaşayıp göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelibolu 1915 -- 22 Kasım 2015; 13:22:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bridgestone alma derim taş gibi lastikleri çok sert.conti iyidir bende lastik araştırıyorum 1 haftadır.goodyear mı contimi derken contide karar kıldım gibi.ıslak zeminde fren mesafesi olsun viraj hakimiyeti olsun conti öne çıkıyor yakıtla sese bişey diyemem.internetten lastik montajıda satın alabiliyorsun 9.90 tl lastik başı bende internet alsam nasıl taktırırım diye düşünmüştüm.birde lastiği bayiden alıcaksan tarihine kesinlikle bak 1-2 sene yatmış lastikleri alma sertleşiyorlar bir süre sonra raf ömrü 5 yıl diyorlarda bana gerçekci gelmiyor. lastigin dış yüzeyinden tarihin bak genelde oval bi daire içinde şu şekilde yazıyor 3415-4715 gibi.burda ilk iki sayı hangi haftada yapıldıgı sondaki ikili ise yılı 34. hafta 2015.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufjuke

bridgestone alma derim taş gibi lastikleri çok sert.conti iyidir bende lastik araştırıyorum 1 haftadır.goodyear mı contimi derken contide karar kıldım gibi.ıslak zeminde fren mesafesi olsun viraj hakimiyeti olsun conti öne çıkıyor yakıtla sese bişey diyemem.internetten lastik montajıda satın alabiliyorsun 9.90 tl lastik başı bende internet alsam nasıl taktırırım diye düşünmüştüm.birde lastiği bayiden alıcaksan tarihine kesinlikle bak 1-2 sene yatmış lastikleri alma sertleşiyorlar bir süre sonra raf ömrü 5 yıl diyorlarda bana gerçekci gelmiyor. lastigin dış yüzeyinden tarihin bak genelde oval bi daire içinde şu şekilde yazıyor 3415-4715 gibi.burda ilk iki sayı hangi haftada yapıldıgı sondaki ikili ise yılı 34. hafta 2015.

Teşekkürler Son oluşan fikir birliğine göre Batı Lastik ten bakıcam sanırım.
    Michelin diye düşünüyorum. Contiyle arada git gel çok yaşıyorum hala 130 conti 160 michel yarın gidince hangisine karar verince o elimde kalacak sanırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.