Şimdi Ara

4 aylık zayıflama değişimi 122 den 104'e

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 190-192 boyunda 136 kilolara kadar çıkmış bir danaydım geçen yaz bazı kararlar alıp zayıflayacağıma söz verdim ve yazın 120-125 arasında bir kiloya kadar düştüm uzun geçen bi tatil süresi beni düzenden kopardı ve alkol ile ancak bu kadar düşebildim
    üniversite başladığında bazı şeyleri başarabileceğimi inanıyordum ama yeterli gayretim yoktu ve 9 ekim yani doğum günüm ile tekrar yemeye başladım 117 lerden tekrar 128-129 kilolara kadar çıktım dönem sonlarına doğru hoşlandığım kıza açıldım ve olumsuz bi sonuç aldım çok fazla kız arkadaşım olmuştu travmalık bi durum yok :) 15 tatil sonuna kadar kız bana birlikte dönelim üni'ye felan deyince aklında bazı şeylerin değiştini düşünerek onunla döndüm daha sonra ona bi söz vermiştim o gün okul kapanırken bazı şeylerin değişmiş olacağını söyledim bugün hayatımda o yok ama ben ona verdiğim sözle çalışmaya devam ettim ve daha fazlası içinde çabalıyacam

şimdi gelelim ne yaptık ne ettik nasıl oldu ne çalıştık başarılı bi spor programı geçirdik mi orası sizlere kalmış benden daha bilgili insanlar vardır zaten
    inbody adlı makina ile ilk ölçümüm yapıldığında
    1.ay
    metobolizma yaşı 33
    vücut yağ ağırlığı 41 kg
    iskelet kas ağırlığı 45.9
    121.6 kilo
    2.ay
    metobolizma yaşı 31
    vücut yağ ağırlığı 31.9 kg
    iskelet kas ağırlığı 46.3
    kilo 113.2
    2 şey kilo kol ve bacak yağlarından 5 kilo kadarda göbek bölgesinden gitti
    kol kaslarımda 0.3-0.4 kilo kadar kas kaybı oldu
    bacak kaslarında 1 'er kg kas kazandım
    göbekten 1 kilo kas kaybettim
    3.ay
    listeyi kaybettim ama
    4.ay programından şunları söyleyebilirim
    toplamda 3 kilo kaybettim ve 15 gün istanbulda aşırı alkol aldım bunun sonucu 3 kilo çıktı
    vücut yağ ağırlığı 27.4
    iskelet kas ağırlığı 45.4
    kilo 110.4
    4.ay
    metobolizma yaşı 28
    vücut yağ ağırlığı 27.2
    iskelet kas ağırlığı 43.6
    kilo 103.9
    kasta şimdi 3.ay elimde olmadığı için yapamıyorum ama
    2.aya göre kıyasla koldan 0.3 kilo kas kaybettim ve 0.5'er kilo yağ kaybettim
    göbek bölgesinde 2 kilo kas kaybettim ayrıca 3 kilo yağ kaybettim
    bacaktan 0.6 şar kilo kas kaybettim 0.6 da yağ kaybettim

bu değerler arasında 4.ay makina bozulduğu için yenilendi ve sonuçlarda kısmi olarak bi değişim yaşanmış olabilir ama kas kaybetme konusuna gelirsek güçlendiğimi hissetmeme rağmen kas kaybetmem makinanın bence bazı şeyleri doğru ölçemediğini aklıma getiriyor sporda
    barbell curl de sadece bar kaldırırken şuan 20kg+bar kaldırıyorum yorumlarınızı bekliyorum akşam resimde atıcam ama dediğim gibi 3 ay önce ki çıplak fotoğrafım yok
    şuan ki halim

4 aylık zayıflama değişimi 122 den 104'e4 aylık zayıflama değişimi 122 den 104'e
    kol 38
    göğüs 110
    bel simidi 111
    popo 114
    baldır 63
    :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 18 Mayıs 2018; 0:17:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kendi yorumum alakasız olacak ama küçük bir uyarı yapayim

beslenmen iyi olmazsa boşa gider hepsi tecrübe ile sabit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 6 Şubat 2018; 21:17:14 >
  • The SATANİST kullanıcısına yanıt
    diyetteyim zaten sıkı bir şekilde sıkıntım yok o konuda teşekkür ederim yorumun için
  • Diyet yapmayacaksın.. diyet geçicidir.. hayat tarzın olacak.. şekeri sıfırlayacaksın, tamamen hayatından çıkaracaksın ağzına değmeyecek, ekmek tüketmeyeceksin unlu mamulleri yemeyeceksin.. tabağına herzamankinden daha az yemek koyacaksın.. varil gibi olan midenin toplanıp büzülmesi için zorda olsa yediklerini azaltacaksın.. nezaman az yesende sofradan karnın şiş gibi hissedip pişman kalkıyorsan işte o zaman mideni küçültmüş olacaksın...

• güncel herkes faydalansın akşam nasıl diyet yaptığım ve resimleri ekliycem konuya
  • Bekliyoruz :)
  • bıraktım fotoları diyet programına vaktim olmadı yazmaya güncelliycem önceki fotolarım da çok varda çıplak yok malesef
  • Ne yaptığını hiç yazmamışsın kardio mu ağırlık mı

• 3 gün ağırlık 2 gün kardio şuan 4 gün ağırlık yapıyorum kardio yapmaya tekrar başlamam lazım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.