Şimdi Ara

4 adet SONOFF 10A Akıllı WiFi Anahtarı 57,68 TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
214
Cevap
16
Favori
14.332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 4 adet SONOFF 10A Akıllı WiFi Anahtarı 57,68 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    860 Mesaj

cosalara niyetim vardı zaten v3 lerde kitlenme gibi bi sorun varmış herhalde. fiyatta tuzlu biraz. sürekli kombiyi kalorifer modunda kullanmıyorum zaten. Arasıra kullandığım için gün içinde defalarca aç kapa yapmıcam. Normal kullanacak olsam bile akşam eve gitmeden açtırırım o kadar.
    |
    |
    Extralarge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 Yıldır COSA v3 kullanıyorum, ara sıra bağlantı kopsada gayet iş gören cihaz. Hayırlısı olsun :)
    |
    |
    DreamSs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihazın wifi modülü 10m ye kadar çekiyor demek.Yani modemle arasında 10 m den fazla olmamalı. Cihaz wifi ile bağlı iken evde yokkende kontrol edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    onlynighterdev kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nerde 1 adet gözüküyor hocam. satış sözleşmesine baktım GOB2C 4 adet SONOFF 10A Akıllı WiFi Anahtarı - 1 Adet gözüküyor.
    |
    |
    Baristatales kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Geçen yıl 1 tanesine 40 tl gibi bir şey vermiştim. Termosifona bağlamıştım (ki yüksek akım çeker). Aç kapa sorun yoktu ama çok sık wifi'dan kopuyordu. Modem ile en fazla 6-7 metre vardı ama duvar değil kapı vardı. Uzaktan kontrol edelim dedik ama ne zaman lazım olsa kopmuş oluyordu. Yazılımı da pek kullanışlı değildi diye hatırlıyorum. En son benim bir hatam yüzünden kısa devre yaptı.

Bu paraya 4 tane iyiymiş. Çok beklentiye girilmeden ve modeme çok uzak olmayan yerlerde kullanılacaksa alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MasterofSpears

nerde 1 adet gözüküyor hocam. satış sözleşmesine baktım GOB2C 4 adet SONOFF 10A Akıllı WiFi Anahtarı - 1 Adet gözüküyor.
    Hocam mail adresine firmanın kestiği fatura geldi oraada 1 adet olduğu ve ürünün adı SONOFF 10A DIY Akıllı WiFi Güç Kontrolörü yazıyor 4 adet falan hiçbir yerinde yazmıyor

Orijinalden alıntı: Baristatales

faturada 1 adet gözüküyor iptalde edemiyoruz satıcı anında onayladı çinden gelecek galiba
    sizin mesajı görünce kontrol etmeden apar topar iptal ettim. sonrasında sözleşmeyi kontrol ettiğimde sorun olmadığını gördüm. sağlık olsun..
    aldım ama ne yapacağımı düşünüyordum. bir de 1 adet yollarsa uğraşıp duracağıma iptal etmem en mantıklısı sanırım.
    |
    |
    Konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim 1 adet 4 lü sipariş geçtim güzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Level : 85
  • Yarbay
    2897 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Baristatales

Hocam mail adresine firmanın kestiği fatura geldi oraada 1 adet olduğu ve ürünün adı SONOFF 10A DIY Akıllı WiFi Güç Kontrolörü yazıyor 4 adet falan hiçbir yerinde yazmıyor

Alıntıları Göster

|
    |
    Uludag Üniversitesi-iktisat
    HP ENVY SLEEKBOOK BEATS AUDİO EDİTİON ULTRABOOK
    ~ Samsung N150 ~HP PAVILION G6
    HP ENVY SLEEKBOOK ~~SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 WHITE~~CODEGEN ULTIMIX 88

• Yüzbaşı
    433 Mesaj
    Arkadaşlar aklınızda şöyle bir karışıklık olduğunu düşünüyorum. 1 adet görünen kısım sipariş adeti yani sipariş geçtiğiniz her 4 lü cihazda 1 adet sipariş adeti olur mesela 57.68 tl ye 1 adet olacak, 115.36 tl ye 2 adet olacak vs. Her 1 adetin içinde 4 cihaz var ona göre hesabınızı yapın.

|
    |

|
    |

|
    |
    Level : 85
  • Yüzbaşı
    534 Mesaj
    aliexpress'e davetle üye olunca 5 dolar üstüne geçerli 4 dolar kupon veriyor. normal üye olunca 2 dolar kupon. 4 dolar kullandığınızı farz edersek tanesi $2'a gelir + trye gelince 15tl .. vergi. 4 adet almayacaksanız ve 15 gün vs bekleyecekseniz aliden almak daha mantıklı.

1
    1
    1
    1
  • Çavuş
    90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tosunkaya

aliexpress'e davetle üye olunca 5 dolar üstüne geçerli 4 dolar kupon veriyor. normal üye olunca 2 dolar kupon. 4 dolar kullandığınızı farz edersek tanesi $2'a gelir + trye gelince 15tl .. vergi. 4 adet almayacaksanız ve 15 gün vs bekleyecekseniz aliden almak daha mantıklı.
    1)5 dolar üstüne 4 dolar indirimini kullanman çok zor. Adresten kredi kartından her şeyden yakalayıp iptal ediyorlar.
    2)Ali'den alınca kaç günde gelecek ?

şu ana kadar 20 kere falan kullandım hatta aynı kartla bile aldım. hepsi aynı adrese aynı isme. hiçbiri iptal olmadı. cihazları değiştirmedim. hep aynı tarayıcılardan. hiçbir sıkıntı olmuyor tek sıkıntı her alışverişe kapıya geldiğinde 15tl ödemek geçen aylar 10 idi artık 15. siparişlerim de genelde 10-30 gün arası geldi. trde beklemesi daha uzun. 3 günde trye geliyor 1 hafta bekliyor.

|
    |
    Melange kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1
    1
    1
    1
  • Teğmen
    141 Mesaj
    birkaç ay önce tuya nın mini smart switchini aldım tanesi 10 dolardan. bu eğer 4 adet ise iyi fiyat olur.

edit: şimdi baktım aliexpresste 4 adet 20 dolar civarına satılıyor. 120 tl eder + 15 tl vergi toplam 135 tl ye gelir aliexpressten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebelpirate -- 5 Aralık 2019; 20:38:31 >
    |
    |

sen bunu ekleyene kadar umudum vardi :D bir tane gelecek o zaman. iade ederim tek cikarsa.

|
    |
    TR_MekaTRonik_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.