Şimdi Ara

4 adet SONOFF 10A Akıllı WiFi Anahtarı 57,68 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
214
Cevap
16
Favori
14.361
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 4 adet SONOFF 10A Akıllı WiFi Anahtarı 57,68 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    863 Mesaj

Ben de onun için aldım zaten hocam. Şartelden kapatıp açtığında kaldığı yerden devam ediyorsa, yeniden ayar istemiyorsa dediğin gibi kullanılır.
    |
    |
    Nakuğod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aldik tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Umarim 4 tane gelir alalim bakalim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2920 Mesaj

Bu tarz ucuz cihazlarla bunu yapmamı tavsiye etmem. Onun yerine COSA Oda Termostatını tavsiye ederim. Wifiye bağla, cep telefonundan 7/24 kontrol ediyorsun. Haftalık, günlük, saatlik program yapabiliyorsunuz.
    |
    |

Cosa ve hue var evde aslında işime yarardı ama “made in eu” bir şey alacağım.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 5 Aralık 2019; 14:47:10 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    863 Mesaj
    kalitesini gelince anlarız ancak 10a akım kapasitesi var . Kolay kolay bir şey olacağını sanmıyorum. Gidip de ısıtıcı falan bağlamayın.
    quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Bu tarz ucuz cihazlarla bunu yapmamı tavsiye etmem. Onun yerine COSA Oda Termostatını tavsiye ederim. Wifiye bağla, cep telefonundan 7/24 kontrol ediyorsun. Haftalık, günlük, saatlik program yapabiliyorsunuz.
    teşekkürler, inceleme aşamasındayım.
    her kombi için uyumlu sanırım bu cihaz?

Anakart: MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) / İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz / Ekran Kartı: MSI Geforce RTX 2060 VENTUS XS OC 6GB GDDR6 / Bellek: GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram / SSD: TOSHIBA OCZ 500GB RC500 NVMe M.2 SSD / Kasa-Güç Kaynağı: POWER BOOST VK-T01B RGB 650W 80+ Mesh Panel / Monitör: AOC 24G2U 1ms 144hz / Mouse: Razer Basilisk Chroma Mekanik Gaming Mouse / Klave : f/p mekanik klavye aranıyor
  • Binbaşı
    1292 Mesaj
    |
    |

İnsanları yanlış yonlendirmeyin.Sonoff markası kaliteli marka.Su ana kadar patlayab veya yanan bir wifi rolesini duymadım görmedim.Fiyat olarak iyi isteyen güvenle alabilir.Usta elektronikcilerin de çokça kullandığı bir cihaz

|
    |
    yigit+ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uyar hocam, hatta Klima ve Kombi paketi ikisi birlikte olan paketleri var. Klimayıda uzaktan yönetebiliyorsunuz. Kullanmak için internet şart ama :)
    |
    |

Risk alıyorsunuz
    |
    |
    DreamSs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim düşüncem bu. Kendi evimde şehrin dandik elektrik altyapısına dayanacak esneklikte ürünler kullanıyorum. Bunu alsam duvara değil akım korumalı prize takardım. Voltaj sürekli sorun yaratıyor. İyi ürün başka her koşula dayanıklı ürün başka.

|
    |
    ICES NMB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bitkiler derken :)

Şaka bir yana bende 1 adet sipariş geçtim haber için sağolun.

|
    |
    le50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aynı satıcının n11deki fiyatı tek bir ürün için verilmiş. n11'de 2 veya 4lü alım seçenekleri var. Bu da muhtemelen entegrasyon sorunu. Dolayısıyla 1 adet geleceğini düşünüyorum. Ama yine de denenebilr tabi. 1 adet fiyatı da uygun çünkü.

* Banggood'ta kargo vergi dahil 42 liraya geliyor tanesi, orası daha uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skintas -- 5 Aralık 2019; 15:48:45 >
    |
    |

Tam bana göre :D, kombi dışarıda zaten. Uçuna bi akım koruma eklerim ama kendinde zaten vardır. Zaten cihazları 220v ile çalışıyor yani fazla verse ne olacak ki? Öyle olduktan sonra her cihaz risk altında. En çok sipariş alan satışa baktığımda bir tane gördüm yandı demiş resim eklemiş ama tam olarak neresi yanmış belli değil. Neden yandığı belli değil. Kendi hatası da olabilir. CE onayı var gözüküyor. Kısmet yaw gelsin bakarız.
    |
    |
    Extralarge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siz kombiyi komple güçten kesip yeniden çalıştıracaksınız. Sıkıntı burada. Bu neye benziyor biliyormusunuz, kombinin yanında şalteri gün içinde defalarca kombi çalışırken direk indirip yeniden kaldırmaya benziyor. Ne diyeyim hayırlısı olsun. Sizin yerinizde olsam en kötü 2.ci el COSA v3 alırdım. Karar sizin :)
    |
    |
    DreamSs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    182 Mesaj
    bakalım ben de aldım. umarım 4 adet gönderirler.
    |
    |
Media Sözlük
bankalar.org
Lastik Avcısı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.