Şimdi Ara

4-7 Nisan Migros Açık Sucuklar Tek Fiyat * 599

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
4.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4-7 Nisan Migros Açık Sucuklar Tek Fiyat * 599

4-7 Nisan Migros Açık Sucuklar Tek Fiyat * 599www.migros.com.tr
    Migros Sanal Market: Online Market Alışverişi
    https://www.migros.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robot216 -- 4 Nisan 2024; 0:15:18 >

• Migros yine sucuk kampanyası yapmış, bitiremediler sucukları . Millette para yok 599 a sucuga para mı vereceğiz . Biskuvilerde bile birçok yerde birçok markette indirim var fiyatları şişirdiler ellerinde kaldı SKT leri yaklaştı . Aynı durum peynirlerdede geçerli peynir indirimleri oluyor zırt pırt ama çok yetersiz indirimler. İnsanların alım gücü azaldığı için tüketimde ciddi düşüş var peynir satan toptancı ve üretici tanıdıklarım bunu söylüyor

• Şu Apikoğlu 1 kere de benim bölgemde olsun.

• 1 ay sonra 699

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yemem :D

• OzgurUa kullanıcısına yanıt

kaliteli olabilir ama ben tat olarak çok da bir fark göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kg sarı etiketli Apikoğlu siparişi geçtim. Teşekkürler.

• hamido H kullanıcısına yanıt

Geçen Cumhuriyet Parmak sucuk aldım, kıyma gibiydi sucuk, parçalanıyordu. Ben pek beğenmedim.

• 1 kg apikoğlu kangal ve 1 kg parmak sucuk sipariş ettim, umarım gelir. Teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tutmaz, tutmayacak, bu fiyatlarla olmaz maalesef. Paraya sahip olan azınlık için iyi ama dengenin bozulduğu bu ülkede umarım biri yer biri bakar hadisesi yaşanmaz..

• Sabah sabah 3 binlik olduk bakalım 3 kg sarı apikoğlu ile bu kampanyayıda bitirdik konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler..

• 4-7 Nisan Migros Açık Sucuklar Tek Fiyat * 599
  • Sucuk mı kimya fabrikası mı

• Cumhuriyeti çok övdüler geçen kampanya aldım. ama tat olarak aman aman bir şey göremedim. Tat kavramı göreceli tabi de bir daha almam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun neresi fırsat anlamadım. köfteci yusufta 520 lira migrosta satılanlara bin basar. ayrıca garanti troy hesap kartı olanlara %20 bonus veriyo 104 te ordan bonus gelir 416 ya gelir. şehrinizde et balık kurumu varsa ramazan boyunca 23:00 e kadar açık eskisi kadar sıra yok ordada geçen aldım 330 tl ama pek beğenmedim lastik gibiydi

• Oktaymese O kullanıcısına yanıt

köftesi yusuf ben de yiyorum ama sırf ucuz diye. hiç de öyle bin falan basmıyor.

aşırı ağır ve yoğun bi tadı var. dolabın içini bile fena kokutuyor.

polonez aldım geçenki kampanyada baya iyiydi.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    bütün forum : almayalım, kampanya tutmasın.

Tuvnera :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 4 Nisan 2024; 10:46:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oktaymese O kullanıcısına yanıt

köfteci yusufla x bişeyi kısaylamamak gerek.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

et ve türevlerini evine dahi sokmayan birinin dayanamayıp aşka geldiğini kanıtlayan ekran görüntüsü...

• Skt leri hep yakın tarih dikkat edin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Migros yine sucuk kampanyası yapmış, bitiremediler sucukları . Millette para yok 599 a sucuga para mı vereceğiz . Biskuvilerde bile birçok yerde birçok markette indirim var fiyatları şişirdiler ellerinde kaldı SKT leri yaklaştı . Aynı durum peynirlerdede geçerli peynir indirimleri oluyor zırt pırt ama çok yetersiz indirimler. İnsanların alım gücü azaldığı için tüketimde ciddi düşüş var peynir satan toptancı ve üretici tanıdıklarım bunu söylüyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.