Şimdi Ara

4.5G Uyumlu Vınn Modem ve İnternet Paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell yeni modemi sitesinde yayına girmiş. Kampanyası ile birlikte ayrıntılar burada:

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/bireysel-kontratli-4-5g-multimodem-kampanyasi

8Gb --> Sınırlı (ek1gb=10TL /en fazla 3kez) --> 45 TL
    50Gb --> Sınırsız (128kbps/akk) --> 129TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 128Kbps !

• Şu hızı bir yükseltmediler. Sınırsız diyorlar bide video bile açmayan bu hızı koyuyorlar. Normal telefonda sınırsız 96kbps ye düşüyor. Buda 128kbps
  • Turkcellin süperonlinesi var kotadan sonra hız yüksek olsa ordan müşteri kaybederim diye stratejik bi politika izlemiş. Yoksa akk den sonra hızı yüksek yapabilirdi.

• burak01_ kullanıcısına yanıt
    Mesela ben yurtta kalıyorum ve bağlatamıyorum Superonline A.
    Bu yüzden mobil kullanıyorum. Ve buda 96kbps ile mümkün. Bu yüzden az da olsa 512kbit e yükselebilir.
    Ben Turkcell Müşteri Hizmetleri ile konuştum talebimi ilettim. İlgili birime ilettiler. Sizde MH ile irtibata geçip talep iletin lütfen.. (Turkcell için Gencaver ile iletişime geçtim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Mesela ben yurtta kalıyorum ve bağlatamıyorum Superonline A.
    Bu yüzden mobil kullanıyorum. Ve buda 96kbps ile mümkün. Bu yüzden az da olsa 512kbit e yükselebilir.
    Ben Turkcell Müşteri Hizmetleri ile konuştum talebimi ilettim. İlgili birime ilettiler. Sizde MH ile irtibata geçip talep iletin lütfen.. (Turkcell için Gencaver ile iletişime geçtim)

Mh ile görüşünce hızınızımı artırıyorlar

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Arttırma değil, hızın yetersiz geldiğini br yükseltilmesi gerektiğini söyleyin. Onlar talebinizi aldık ilettik filan diyor. Belki bir işe yarar talep fazla olursa.
    Hemen bir çözüm sunmuyorlar fakat 4.5g hızla internet alırken böyle bir hıza düşmesi uygun değil filan diyin.
    Ne kadar çok talep o kadar olasılık artar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.