Şimdi Ara

4.3.3 jailbreak, ipad 2 dahil olmak üzere--Ilk mesajı okuyunuz-- (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.062
Cevap
1
Favori
39.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ipaddde yeminim 32gb 3g jb yaptım sorun yok installousda yükledim sorun yok arada api error veriyor isime yarıyor. Benim analamadigim iphoneda altta manage Spurs'da yazılarının yanında Sezen olurdu orsam uygulama aradiksimdi bunda yok yukarıda bı search var ama oda hiç bise bulmuyor? Benmi yerini bulamadım yoksa duzgunmu çalışmıyor arama fonksiyonu ? Bu sekilde kategorilerde gezmeyiz olmuyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

Benim bildigim kadariyla evet ama belki bir yolu olabilir, bilen bi arkadas yazar.
    Simdi hatirladimda bibarkadasim 4.1 versiyon iphonesine shift restore yaparak 4.3.3 yukledim hic umudum yoktu bibdeneyeyim dedim oldu
    İsterseniz deneyin once 4.3.3 fw indirin sonra itunesten shift update yapin ben oyle yaptim

Evet denemek lazim ama 4.3.3 u denedikten sonra eger olmazsa yani elmada kalirsa o zaman tekrar acabiilmek icin mecburen 4.3.4 yuklemek gerekecek.

Emin olmam lazim bu saatten sonra shift restore ile 4.3.3 yapilabiliyor mu veya tinyumbrella veya benzeri bir programla eski versiyondayken shsh kaydi alinabiliyormu, aliniyorsa ondan sonra 4.3.3 sorunsuz yuklenebiliyormu diye
  • ipad 2 de shift +restore ile 4.3.1 den 4.3.3 e geçmeyi denedim ama olmadı uyarı veriyor, 4.3.4 çıkınca 4.3.3 e geçmek şimdi imkansız mı? bu konuda bilgisi olan var mı anladığım kadarıyla mümkünatı yok sizce ileride jb imkanı doğarsa diye 4.3.1 de kalmak mı mantıklı yoksa 4.3.4 e geçmek mi mantıklı ios versiyonu değiştirip 4.4.1 gibi bişey yaparsa şu günlerde bu seferde niye 4.3.4 e geçmedik diye üzülürmüyüz :)
  • Twitterda comex'in ekibinden bir arkadaş, 4.3.4 ipod touch için bu günlerde jailbreak geliyor dedi. Bugün 4.3.5 çıktığı için iPhone biraz daha bekleyecekmiş, çalışıyorlarmış. 4.3.5 için JB geliyormuş yani. Gerçi iPadden bahseden yok ama

Edit: SS koymuş eleman, iPad2 içinde geliyormuş 4.3.5 yaşasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemicalEng -- 26 Temmuz 2011; 3:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FtnBttL

Twitterda comex'in ekibinden bir arkadaş, 4.3.4 ipod touch için bu günlerde jailbreak geliyor dedi. Bugün 4.3.5 çıktığı için iPhone biraz daha bekleyecekmiş, çalışıyorlarmış. 4.3.5 için JB geliyormuş yani. Gerçi iPadden bahseden yok ama

Edit: SS koymuş eleman, iPad2 içinde geliyormuş 4.3.5 yaşasın.

Comex un ekibi yok. Bu fotoyu yollayan bir ispanyol ve milletle kafa bulmaktan baska yaptigi bir sey yok. O yuzden inanip umitlenmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Comex un ekibi yok. Bu fotoyu yollayan bir ispanyol ve milletle kafa bulmaktan baska yaptigi bir sey yok. O yuzden inanip umitlenmeyin.

comex'in exibi(arkadaşları) var. Ayrıca bu elemanında comexle nuhabbetlerini, comexe tesekkurlerini gormek mumkun.

Ama bahsettiğin gibiyse bilemem
  • 4.3 lü cihazla deniyorum fakat 4.3.3 e yükseltin diyor.
    yükseltmeden başka bir alternatif bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

4.3 lü cihazla deniyorum fakat 4.3.3 e yükseltin diyor.

4.3te olması gerek ama
  • İnstallousta ki hata düzeldi büyük ölçüde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

4.3 lü cihazla deniyorum fakat 4.3.3 e yükseltin diyor.

4.3te olması gerek ama

ben de anlayamadım .

• bu site araciligi ile hic jb yapmadim. bu sitenin mantigi nedir, itunes acik ya da iphone pc ye bagli olmasimi gerekiyor? duger yoldan yapilan jb kadar saglikli mi?
  • quote:

quote:

comex'in exibi(arkadaşları) var. Ayrıca bu elemanında comexle nuhabbetlerini, comexe tesekkurlerini gormek mumkun.

Bildiginiz gibi devam edin o zaman. Comex e sende bende tesekkur ediyoruz ekipten miyiz yani? :) uzun suredir mIRC olsun twitter olsun takipteyim kim kimdir biliyorum. Bu arkadas comex cikarmadan daha ben ipad kirdim yayinlayacagim diye cikti tabi sonra yan cizdi. Ayrica pdf acigi kapatildi hic bir ileri surum pdf acigini kullanarak yani jbme sitesi uzerinden kirilamaz artik. Ozetle yeni bir acik bulunana kadar ipad2 yeni surum jb cok zor cunku yeni acigi direk ios 5 de aramaya basladilar.

Ayrica diger soranlara bu jb oldukca saglikli. Hic bir yere bagli olmaniza gerek yok. 4.3.3 yuklu cihazinizla siteye girin yeterli zaten gerisi sitede yaziyor.

Sistem su an sadece 4.3.3 de calisir alt ve ust surum destegi yok. Yani 4.3 i ordan kiramazsiniz. Ipad2 icin baska yolda olmadigina gore 4.3.3 e gecmeden kiramazsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 26 Temmuz 2011; 18:18:41 >

• Arkadaşlar JB konusunda bilgisizliğimi bağışlayın...
    Bir iki sorum olacak...
    Telefonum İphone 4 version 4.3.3 base band 04.10.01 sim kilitli ve GEVEY ile şuanda sorunsuz kullanıyorum.
    itunestan yedeğimi aldım ve 4.3.3 için SHSH de aldım...
    ve artık JB yapmak istiyorum fakat klasik yöntem biraz karışık geldi bana home+power tuşuna bas bekle falan...

Sorum şu...

Anladığım kadarıyla şu anda JailbreakMe.com a iphone safariden bağlanıp free deyip sonrasında takip edip user v.s. dedikten sonra Cydia yükleniyor ve telefon JB olmuş oluyor... DOĞRUMUDUR?

bu yöntemle sorunsuz JB yapabilirmiyim?

cevaplar için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

quote:

quote:

Bildiginiz gibi devam edin o zaman. Comex e sende bende tesekkur ediyoruz ekipten miyiz yani? :) uzun suredir mIRC olsun twitter olsun takipteyim kim kimdir biliyorum. Bu arkadas comex cikarmadan daha ben ipad kirdim yayinlayacagim diye cikti tabi sonra yan cizdi. Ayrica pdf acigi kapatildi hic bir ileri surum pdf acigini kullanarak yani jbme sitesi uzerinden kirilamaz artik. Ozetle yeni bir acik bulunana kadar ipad2 yeni surum jb cok zor cunku yeni acigi direk ios 5 de aramaya basladilar.

Ayrica diger soranlara bu jb oldukca saglikli. Hic bir yere bagli olmaniza gerek yok. 4.3.3 yuklu cihazinizla siteye girin yeterli zaten gerisi sitede yaziyor.

Sistem su an sadece 4.3.3 de calisir alt ve ust surum destegi yok. Yani 4.3 i ordan kiramazsiniz. Ipad2 icin baska yolda olmadigina gore 4.3.3 e gecmeden kiramazsiniz.

ipad2 4.3 de sağlıklı bir şekilde bu site uzerınden kırabilirsiniz..

sadece 4.3.1 ve 4.3.2 deteklemiyor.... 4.3 ve 4.3.3 rahatlıkla kırılıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

quote:

quote:

Hocam yukarda arkadaş ekran görüntüsünü paylaşmış görüldüğü gibi 4.3 desteği yoktur 4.3.3 e yükseltin yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Arkadaşlar JB konusunda bilgisizliğimi bağışlayın...
    Bir iki sorum olacak...
    Telefonum İphone 4 version 4.3.3 base band 04.10.01 sim kilitli ve GEVEY ile şuanda sorunsuz kullanıyorum.
    itunestan yedeğimi aldım ve 4.3.3 için SHSH de aldım...
    ve artık JB yapmak istiyorum fakat klasik yöntem biraz karışık geldi bana home+power tuşuna bas bekle falan...

Sorum şu...

Anladığım kadarıyla şu anda JailbreakMe.com a iphone safariden bağlanıp free deyip sonrasında takip edip user v.s. dedikten sonra Cydia yükleniyor ve telefon JB olmuş oluyor... DOĞRUMUDUR?

bu yöntemle sorunsuz JB yapabilirmiyim?

cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Üstatlar cevabınızı bekliyorum... Ona göre JB yapacağım... Cevap gelmeden cesaret edemedim JB ye...

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

quote:

quote:

paylaştığım resmi görmediniz sanırım

• herkesin 4.3.3. ü var birbirleriyle oynayıp şakalaşıyorlar cydiadan installation yüklüyorlar benim niye yok bana niye vermiyorsun apple :(
  • hocam benım ıpad2 ımın versıyonu 4.3.0 ve ben jaılbreakme.com sıtesınden jb yaptım hıcte hata almadım.... sız kendı cıhazınız 4.3 oldugundan emın olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: drarter

herkesin 4.3.3. ü var birbirleriyle oynayıp şakalaşıyorlar cydiadan installation yüklüyorlar benim niye yok bana niye vermiyorsun apple :(

Sus yarama basma sus
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.