Şimdi Ara

4.3.3 jailbreak, ipad 2 dahil olmak üzere--Ilk mesajı okuyunuz-- (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.062
Cevap
1
Favori
39.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turuncum

tekrar jb yapsanız döner gibi geliyor yuvasına cydia.

tekrar jb den kastiniz safariden jailbreakme.com a girip install yapmaksa o sekilde olmuyor hata veriyor
  • Ipad2 433'e Cydia kurdum.ama app bulamıyorum.en basitinden angry birds,back to the future,mcurling,rainbow six,doodlejump oyunları yok.ayrıca avplayer indirdim o da iPhone ekranına göre ufacık cikti.

Siz nasıl app buluyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

Ipad2 433'e Cydia kurdum.ama app bulamıyorum.en basitinden angry birds,back to the future,mcurling,rainbow six,doodlejump oyunları yok.ayrıca avplayer indirdim o da iPhone ekranına göre ufacık cikti.

Dediklerinizin hepsi Apple AppStore icerisinde satiliyor.
  • Applestore'da da parali satiliyor.para vereceksem jb'in anlami ne?
  • quote:

Ipad2 433'e Cydia kurdum.ama app bulamıyorum.en basitinden angry birds,back to the future,mcurling,rainbow six,doodlejump oyunları yok.ayrıca avplayer indirdim o da iPhone ekranına göre ufacık cikti.

Sonunda HD yazanlar iPad uyumludur
  • quote:

cydianın içinden app bulamazsınız, cydiayı açın source tabına gelin en alttan yukarıda sağ üst tarafda edite basın ardından sol üst köşeden add butonuna tıklayın ve şu adresi gelen pencereye yzın :http://cydia.hackulo.us bunu yükledikden sonra cydianın arama yerinden installous'u aratıp onu bulun ve ardından bilgisayarınıza indirin zaten indirince kurulmuş oluyor. Birde yine cydiadan appsync 4+ olması gerekiyordu, onu aratıp yine aynı şekilde cihazınıza indirin. Bunları yaptıktan sonra artık cydiadan çıkıp installousa girebilirsiniz (installousun ikonu ekrana gelecektir kurulma işleminden sonra) tüm oyunlar programlar vs... geekli olan şeylerin %99 u burada bulunur. oraya girince ne çok uygulama var diyeceksinz :)

Şimdiden kolay gelsin, birde bu dediklerimi 3g üzerinden yaparsanız çok mb yer, onun için bir wifiye bağlanıp indirme işlemlerini vs.. yaparsanız sizin için daha ideal olur.

Son olarak, evinde wireless modemi olmayıp normal adsl modem kullananlar için bir yöntem söyleyeceğim zaten bilen bilir; benim evde normal wifi özelliği olmayan modem var bu modemle laptopumdan kablolu bir şekilde nete giriyorum, ancak laptopumun wireless özelliğini kullanarak sanal ağ oluşturdum ve ipadimden ve iphonumdan o sanal ağa bağlanarak internete giriyorum...

win7 için sanal ağ kurma anlatımı :http://forum.shiftdelete.net/windows-7/173869-windows-7-internet-paylasimi.html

Herkese kolay gelsin...

• merhaba kolay gelsin arkadaşlar 3gs türkiye 4.3.1 jb 4.3.3 yüklemek istiyorum ; itunes malunuz 4.3.5 ve jb yok ; shift restore ile 4.3.3. göstersek yermi acaba ???.. shsh kaydı cydia gözküyor manuel almamız lazımmıdır ..teşekkürler
  • ipad recovery modda kaldı açılmıyor bile(siyah ekran).firmware i yükseltmek isterken oldu. defalarca tekrara rağmen itunestan da hep 1013 hatası alıyorum. geçtim artik 4.3.3 ü 4.3.5 bile yükleyemiyorum. itunesta restore a tıklayınca hep aynı sonuç : 1013. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhant2005

cydianın içinden app bulamazsınız, cydiayı açın source tabına gelin en alttan yukarıda sağ üst tarafda edite basın ardından sol üst köşeden add butonuna tıklayın ve şu adresi gelen pencereye yzın :http://cydia.hackulo.us bunu yükledikden sonra cydianın arama yerinden installous'u aratıp onu bulun ve ardından bilgisayarınıza indirin zaten indirince kurulmuş oluyor. Birde yine cydiadan appsync 4+ olması gerekiyordu, onu aratıp yine aynı şekilde cihazınıza indirin. Bunları yaptıktan sonra artık cydiadan çıkıp installousa girebilirsiniz (installousun ikonu ekrana gelecektir kurulma işleminden sonra) tüm oyunlar programlar vs... geekli olan şeylerin %99 u burada bulunur. oraya girince ne çok uygulama var diyeceksinz :)

Şimdiden kolay gelsin, birde bu dediklerimi 3g üzerinden yaparsanız çok mb yer, onun için bir wifiye bağlanıp indirme işlemlerini vs.. yaparsanız sizin için daha ideal olur.

Son olarak, evinde wireless modemi olmayıp normal adsl modem kullananlar için bir yöntem söyleyeceğim zaten bilen bilir; benim evde normal wifi özelliği olmayan modem var bu modemle laptopumdan kablolu bir şekilde nete giriyorum, ancak laptopumun wireless özelliğini kullanarak sanal ağ oluşturdum ve ipadimden ve iphonumdan o sanal ağa bağlanarak internete giriyorum...

win7 için sanal ağ kurma anlatımı :http://forum.shiftdelete.net/windows-7/173869-windows-7-internet-paylasimi.html

Herkese kolay gelsin...

Zaten ipad wifi :) ama sagol. Hayirllisiyla sunu hallediyim,blackberry ile o Wifi hotspot olayina giricem insallah

Source'u ekledim.Installous'a kadar geldim de orda takildim.aratinca installous theme geliyor sadece.kurulacak birsey yok yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 10 Ağustos 2011; 17:59:30 >

• Biraz sure gecince geldi tamamdir sorun yok :)tesekkurler
  • 4.3 versiyon olan ipad2 sahipleri JB yapamamaktan yakınıyorlar... neden boyle bir sorun var... ben jailbreakme3.0 sitesi ilk acıldıgı gun 4.3 versiyon ipad2 mi jb yapmıstım şimdi Comex 4.3 için olan o desteği neden kaldırdı bilgisi olan var mı?
  • Orasını bilemicem ama jb yapan arkadaslar sanırım kurduğumuz app'leri update etmemek lazimmis.lara croft kurmuştum.app store'da update var dedi ettim ben de.mailime faturası geldi 6$ çekmişler.artik installous'tan indirdiklerimi update etmicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 13 Ağustos 2011; 18:34:50 >
  • quote:

Orasını bilemicem ama jb yapan arkadaslar sanırım kurduğumuz app'leri update etmemek lazimmis.lara croft kurmuştum.app store'da update var dedi ettim ben de.mailime faturası geldi 6$ çekmişler.artik installous'tan indirdiklerimi update etmicem.

installoustan indirdiklerini yine ordan update edebilirsin
  • Valla bende gecen gun cok sey yuklememe ragmen hafiza sorunu yasadim 1 gb hafizaniz kalmis yaziyodu bende jailbreakli ipad 2 mi 4.3.5 e yukselttim 4 gozle ios5 ve jailbreak bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67
    installoustan indirdiklerini yine ordan update edebilirsin

evet...bunu öğrenmem için $6 vermem gerekiyormuş. sağlık olsun bi seferlik
    jb 4.3.3'teyim.yeni sürüm yaparsam 5'e yaparım heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 18 Ağustos 2011; 20:24:02 >
  • usb üzerinden ipad e data aktarmak istiyorum. installous tan yüklicem, acaba hangi uygulama en başarılı?
  • ifunbox
  • Cihazı tekrar sevdim yeminle :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: iRoNMaSTeR

Cihazı tekrar sevdim yeminle :))))

hayırdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Orijinalden alıntı: iRoNMaSTeR

Cihazı tekrar sevdim yeminle :))))

hayırdır

Jb dolayısı ile zira öncesinde ipad 2 ile aramızda düzeyli bir beraberlik vardı şimdi çılgınlar gibi seviyoruz birbirimizi :))
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.