Şimdi Ara

4.3.3 jailbreak, ipad 2 dahil olmak üzere--Ilk mesajı okuyunuz-- (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.063
Cevap
1
Favori
39.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gduman

Shsh kaydi bilgisayarda nerde bulunuyor? Yani program pc de nereye atiyor?

forumu okuyabilirsiniz mesela! Bahsettiğiniz Shsh kaydı cevabı zaten var forumda!! Şu yukardaki "arama" kısmının ne işe yaradığını biliyorsunuz umarım!

dipnot : bu arkadaşa bu cevabı neden uygun bulduğumu görmek için bakınız..
    http://forum.donanimhaber.com/m_50858781/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50866484

@ guduman ha bu arada cevabıda vereyim... windows ta sağ alt köşede başlat ordan bul .. ve ordanda *.*shsh diye tarttığında bulabilirsin neyin nerde olduğunu...

bu arada ilgili konuları ilgili konu başlığı altında sormayıda öğrenirsin belki ..
    SHSH kaydı hakkında:
    http://forum.donanimhaber.com/m_50849955/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 19 Temmuz 2011; 16:10:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berty

Beninm iphone 3gs'te son yaptığım jailbreakten sonra gps özelliği uçtu.

Jailbreak yapıp, navigasyon programlarını kullanan varmı? Bir problem yoksa bende ipad2'ye jb yapacam.

Navturk u sorunsuz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Shsh kaydi bilgisayarda nerde bulunuyor? Yani program pc de nereye atiyor?

forumu okuyabilirsiniz mesela! Bahsettiğiniz Shsh kaydı cevabı zaten var forumda!! Şu yukardaki "arama" kısmının ne işe yaradığını biliyorsunuz umarım!

dipnot : bu arkadaşa bu cevabı neden uygun bulduğumu görmek için bakınız..
    http://forum.donanimhaber.com/m_50858781/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50866484

@ guduman ha bu arada cevabıda vereyim... windows ta sağ alt köşede başlat ordan bul .. ve ordanda *.*shsh diye tarttığında bulabilirsin neyin nerde olduğunu...

bu arada ilgili konuları ilgili konu başlığı altında sormayıda öğrenirsin belki ..
    SHSH kaydı hakkında:
    http://forum.donanimhaber.com/m_50849955/tm.htm

arkadaşa özelden de cevap verdim aynı mesajı burdan da yazayım herkes görsün;

"Anlayabilir misin bilmiyorum ama gordugun gibi ben yeni konu acmadim degil mi shsh kaydini bulamiyorum acillll diye. Var olan konuda sordum. Neyse dedigim gibi bu ayrimi fark etmen nasilsa imkansiz."

özetle aklıma gelen herşey için senin gibi yeni konu açıp forumu çöplüğe çevirmiyorum var olan konularda sorumu yazıyorum cevabımı alıyorum. Şimdi kaybol bu başlığıda forumu çevirdiğin gibi çöplüğe çevirme!

NOT: bak bakalım ben sorumu ne zaman sormuşum ve shsh kaydı hakkında şeklindeki başlık ne zaman açılmış. Forum kullanmayı öğren sonra gel ayar vermeye çalış olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 19 Temmuz 2011; 16:53:43 >
  • @ guduman en azından yeni bir teknoloji ve yeni bir uyarı hata mesajları hakkında soru sorup bilgi alışverişinde bulunuyorum....

senin gibi windows ta ki basit bir *.*shsh yazıp bul demeyi bilmeyen biri ile münakaşa etmeme gerek yok....

ilk önce windows kullanmayı öğren, ondna sonra yarış benimle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 19 Temmuz 2011; 17:09:13 >
  • ya yokmu koskaca forumda şu sorduğum sorunun cevabını bilen çok mu zor bir soru bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

@ guduman en azından yeni bir teknoloji ve yeni bir uyarı hata mesajları hakkında soru sorup bilgi alışverişinde bulunuyorum....

senin gibi windows ta ki basit bir *.*shsh yazıp bul demeyi bilmeyen biri ile münakaşa etmeme gerek yok....

ilk önce windows kullanmayı öğren, ondna sonra yarış benimle

evet evet bilmiyorum emin olabilirsin buna ama sende haklısın tatilde iken yanımda bilgisayarım yokken telefondan ve ipad den işlerimi hallederken, windows'ta arama yapabilmeyi başarmam lazımdı değil mi
    myfranco bile actıgın konunun altında genel baslığın linkini vermiş. ama dediğim gibi sen olayın ne olduğunu kavrayamadığın için yapacak bir şey yok. Sen ve senin kafandaki herkes forumun çöplük olmasından zaten rahatsızlık duymuyor. Neyse arkadaşım geçmişsin 4.3.3 e madem hadi git onunla oyna uzatma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 19 Temmuz 2011; 17:44:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManyaqTurQ`

Benim ipad 2 imdede şuan 4.3.2 yüklü. jailbreakme.com sitesine girdiğimde ise sadece 4.3.3 e jailbreak yapıldığını söylüyor. İnternetten bir siteden 4.3.3 ü indirdim. Aleti itunes a bağlayıp, pc de yüklü olan 4.3.3 ü ipad 2 ye kursam işe yarar mı?

Eger shsh kaydiniz yoksa maalesef 4.3.3'e restore yapamazsiniz. Dolayisiyla jb yapamazsiniz su an icin.
    Ama onerim su an olduğunuz sürümde kalmanizdir. Comex 4.3.2 destegini verebilir.
    En son surumde jb acigi kapatildi zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 19 Temmuz 2011; 17:57:20 >
  • Teşekkür ederim. Nihayet biri cevap verdi.
  • BEnde 4.3.1 den 4.3.3 e cıkmaya calışıyorum ancak sürekli 3194 hatası alıyorum... Host dosyalarını sildim editledim... Dfu moduna aldım ipad 2 yi tekrar denedim. İtunes u ıpdate ettim en son versiyona ama sürekli aynı hata mesajını alıyorum. Bunun çözümünü bilen var mı?
  • Eğer shsh kaydın varsa aşağıdaki linkteki gibi yapabilirsin.

http://resim.donanimhaber.com/fb.asp?m=48319748&fromMobile=yes

Yoksa maalesef oldugun sürümde kal. Jb destegi gelebilir.
  • Arkadaşlar İpad 2 mde 4.3.3 yüklü. Jailbreak yapmaya çalıştım ama maalesef yapamadım. Şimdi Cydia ve İnstallous u silmek için cihazı sıfırlamaya çalışıyorum. Dakikalarca beklememe rağmen hiçbir ilerleme olmuyor. Resetleyip tekrar cihazı açmak zorunda kalıyorum. iTunes üzerinden restore yapmaya çalışıyorum ama en sonunda hata veriyor. Restore da yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramelov

Arkadaşlar İpad 2 mde 4.3.3 yüklü. Jailbreak yapmaya çalıştım ama maalesef yapamadım. Şimdi Cydia ve İnstallous u silmek için cihazı sıfırlamaya çalışıyorum. Dakikalarca beklememe rağmen hiçbir ilerleme olmuyor. Resetleyip tekrar cihazı açmak zorunda kalıyorum. iTunes üzerinden restore yapmaya çalışıyorum ama en sonunda hata veriyor. Restore da yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler.

Cydia varsa jailbreak yapmissin iste?
    Jb li cihazi ayarlardan sifirlamayin itunesten restore edin
  • Hocam ben de onu diyorum zaten. İTunes üzerinden restore etmeye çalışıyorum ama restoreun sonunda hata veriyor. Restore yapmıyor. Yardiminizi bekliyorum lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Jailbreak yaptım. Fakat Installous ta Pages, Notes gibi popüler uygulamaları bulamıyorum. Search yaptığımda sonuç yok diyor. Bu ve bunun gibi uygulamaları Installous'ta nasıl bulabilirim? Teşekkürler.
  • quote:

Arkadaşlar Jailbreak yaptım. Fakat Installous ta Pages, Notes gibi popüler uygulamaları bulamıyorum. Search yaptığımda sonuç yok diyor. Bu ve bunun gibi uygulamaları Installous'ta nasıl bulabilirim? Teşekkürler.

Installous da bu ara problem var API error aliyorsunuzdur buyuk ihtimalle. O yuzden arama sonuclarini gostermiyordur. Internetten indirip itunes ile atmayi deneyebilirsiniz.
  • quote:

Hocam ben de onu diyorum zaten. İTunes üzerinden restore etmeye çalışıyorum ama restoreun sonunda hata veriyor. Restore yapmıyor. Yardiminizi bekliyorum lütfen.

4.3.4 çıktıgı için 4.3.3 restore etmeyebilir. ama 4.3.4 restore edersenizde onada jb yok.
    installous taki problem herkeste var ama ben arar ara bakıyorum ve istediğimi indiriyorum sorunsuz
    ama genelde api error hatası alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67
    4.3.4 çıktıgı için 4.3.3 restore etmeyebilir. ama 4.3.4 restore edersenizde onada jb yok.

Hocam selamlar,

Ben de bu mevzuyu merak ediyordum.

Simdi 4.3.3 yapamayacakmiyiz cihazlari? Mecburen 4.3.4 mu yuklememiz gerekecek?

Benim arkadasimda var, 4.3 versiyonda suanda. en son versiyonu yuklemek icin dayatiyor sanirim iTunes degil mi?

Shift restore ile 4.3.3 gosterilse bile basari saglanamiyor sanirim ve dolayisiyla mecburen 4.3.4 yuklemek zorunda kaliniyor heralde?

Bunun onune gecebilmek icin SHSH kaydi mi almak gerekir? Kayit alinsa o zaman shift restore ile 4.3.3 yuklemesi basarili olur mu?

Tesekkurler
  • 4.3.4 çıktıgı için artık 4.3.3 ün shsh kaydını alamazsınız ne yazıkki
  • Suanda 4.3 ten 4.3.3 yapmanin mumkunati yok mu yani?

Dolayisiyla 4.3'e veya 4.3.4'e jb gelene kadar beklemek zorunda miyim?
  • Benim bildigim kadariyla evet ama belki bir yolu olabilir, bilen bi arkadas yazar.
    Simdi hatirladimda bibarkadasim 4.1 versiyon iphonesine shift restore yaparak 4.3.3 yukledim hic umudum yoktu bibdeneyeyim dedim oldu
    İsterseniz deneyin once 4.3.3 fw indirin sonra itunesten shift update yapin ben oyle yaptim
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.