Şimdi Ara

'3G iPhone Haziran’da Piyasada Olacak' diye bi haber var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha öncede bahsediliyordu ama tarih vermemişlerdi..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Her ne kadar Apple ürünleri ile ilgili geçmiş söylenti tutarlılığı pek iyi olmasa da, Digg‘in kurucusu Kevin Rose, 3G destekli ikinci nesil iPhone‘a dair ipuçları vermeye devam ediyor.

Mikro-mesajlaşma servisi Twitter üzerinden yayımladığı mesajında Rose, Apple ile birlikte çalışan büyük bir şirketin yüksek seviyede bulunan başkan yardımcısından aldığı duyumlara göre Apple’ın 3G destekli iPhone’u Haziran ayında piyasaya süreceğini belirtiyor.

Kevin Rose, daha önce de yayımladığı bir video blog üzerinden 3G iPhone hakkında önemli detaylara yer vermişti. Geçtiğimiz günlerde sitemizde de yer verdiğimiz haberde Rose, 3G iPhone’un özel bir video sohbet desteği ile geleceğini belirtiyordu.

Her ne kadar Rose, iPhone piyasaya sürülmeden önce yaptığı tahminlerin pek çoğunda başarısız olmuş olsa da, iPod nano piyasaya sürülmeden hemen önce ilgili ürün hakkında verdiği tutarlı bilgileri ile dikkat çekmişti. Rose’un bugün yayımladığı söylenti haberi ise, yine günün erken saatlerinde yayımladığımız, Gartner analistinin Apple’ın 10 milyon adet 3G iPhone sipariş ettiği haberinin hemen ardından gelmiş olması da dikkat çekiyor. Daha önce de birkaç analist, Apple’ın 3G destekli iPhone’u yıl ortasında piyasaya süreceğini bildirmişlerdi.

Bilindiği üzere Apple’ın Haziran ayında düzenleyeceği kesinleşmiş olan WWDC etkinliği bulunuyor ve etkinliğin iPhone üzerine yoğunlaşacağı da açıklanmıştı. Eğer söylentiler doğru çıkarsa, Steve Jobs, ilgili konferans sırasında 3G destekli ikinci nesil iPhone’u tanıtacak.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ALINTIDIR.

• Daha telefonu yeni aldık hemen yenisi çıktı be.. :)
  • sanmıyorum...

hem eğer çıkarsa tek fark önde bi vga cam olmak ZORUNDA.
  • iPhone'da 3G yok muydu??!?! hayret yaw...
  • O2'nun CEO'su 2008 yılı içersinde 3gli iPhone geleceğini bir röportajında duyurmuştu...Zaten aletin çıkmasının üzerinden 1 sene geçti..Yeni iPhone yakın zamanda tanıtılacaktır
  • zaten ciksa 3g li tel ozaman daha guclu pil lazim guclu icinde buyuk olmasi bu o demekki yeni iphone daha bi kalin olucak
  • Yenil nesil iPhone'larda dokunmatik ekranda değişikliğe gidilip pil ömrü uzatılacak şeklinde bir yazı okudum, Ne kadar doğrudur bilemicem.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ön tarafa bi Cam daha koyarlar, başkada bişey değiştirmezler bence..
    Hıı bide fiyatı tabi, bi 100$ daha eklerler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressss2005 -- 27 Mart 2008; 16:45:40 >
  • Bu operatörlerin iteklemesinden baska birsey degil. Ben almanya'da yasiyorum.
    Su an elimde 2 tane sifir Nokia 6288 var. Kutusunda ikisi de. Acip kullanmiyorum bile.
    3g ve umts destekli, cift kamerali fln fln.

Aldim 2 tane ayfon. Birini esim birini ben kullaniyorum.

6288 lerden birini 12 ay kadar kullandim. Bir gün bile vga kameraya ihtiyacim olmadi. Ki her hafta isim geregi video konferans yaparim. 3g yi ancak data baglantisinda kullandim. O da o kadar pahali ki. Bir ay 600 eur fatura geldi. 400 eur data icin. Sirket hatti oldugu icin kontrat 12 ay önce yapildi. Ancak 24 ayda degistirilebiliyor. Bu yüzden ayrica data paketi de alamiyorum.

Zaten bir süre sonra 6288 bozuldu. Telefon ettim. Gelip eskisini alip sifir bir makina daha verdiler. Icimden kullanmak gelmedi bile.

Uzun lafin kisasi 3g halen olmamis armut. Birkac yili var daha sebekelerin düzgünce yapilmasi ve fiyatlarin düsmesi icin. Bu aralar hürriyette 3g den mahrum Türkiye seklinde yazilar var. Efendim 3g cok ucuzmus, mahrum kaliyormusuz falan. Anlasilan Dogan Holding telekommunikasyon isine girmeye ve 3g lisanslarindan birine sulaniyor.

3G olsa ne olur olmasa ne olur. Hadi oldu diyelim. 3g hizmetini kullarak ne üretiyorsun da, o fahis fiyati ödemek mantikli. Wifi rulez.

• türkiyede işe yaramadıktan sonra 3g olsa ne olur olmasa ne olur ha birde olsa kim ve ne kadar sıklıkta kullanır acaba?
  • Haziran ayında 2.0 versiyonunu çıkarıp mevcut iphonelara internet üzerinden program satmaya başalayacaklar.Bu apple'a bir süre daha iyi para kazandıracak.Mevcut sistem kazandırırken yenisini çıkarmazlar.Yeni nesil iphone'un haziranda çıkacağını hiç ama hiç zannetmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: moonwalker_arc

Haziran ayında 2.0 versiyonunu çıkarıp mevcut iphonelara internet üzerinden program satmaya başalayacaklar.Bu apple'a bir süre daha iyi para kazandıracak.Mevcut sistem kazandırırken yenisini çıkarmazlar.Yeni nesil iphone'un haziranda çıkacağını hiç ama hiç zannetmiyorum

Apple her yıl bütün ürünlerini yeniler...Bu Apple'ın klasikleşmiş satış taktiğidir...Örneğin iPodlar Eylül ayında her sene yenilenir...Macler Şubat ayında yenilenir...Aralarda da bazı güncelleştirmeler yapılır...
  • Evvetyaa Temmuzda Elime Geçicek Telefon 8-16 GBLİK Wi-Fi Fln Var Bayıldım 1 Çok Sabırsızlancam
  • yaa bu ürünün çıkışı apple düzenlemiyormu yaa her kafadan bi ses çıkıyor arkadaşlar ürün 11 temmuzda 22 ülkede satışa çıkarılacak daha sonra 2008 sonlarına doğru da diğer dünya ülkelerindesatışa çıkarılacak ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıvory

yaa bu ürünün çıkışı apple düzenlemiyormu yaa her kafadan bi ses çıkıyor arkadaşlar ürün 11 temmuzda 22 ülkede satışa çıkarılacak daha sonra 2008 sonlarına doğru da diğer dünya ülkelerindesatışa çıkarılacak ...

Konunun açılış tarihine dikkat edersen 27 mart.. Söylendiği gibi haziranda tanıtımı yapıldı ama 11 temmuzda satışa sunulacağı söylendi.. WWDC öncesi herkez, duyurunun ardından hemen satışa çıkarılacağını zannediyordu, ama apple 11 temmuza tarih vererek erteledi. Türkiye'ye geliş tarihi ilede ilgili söylentiler var ama daha resmi bir açıklama yapılmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.