Şimdi Ara

3D mmodelleme programları - modo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir web developer olmama rağmen oldukça bir süre ( 7 yıl ) modelleme ile uğraştım. Bu yedi yıl içerisinde blender , 4d cinema , maya kullandım. Şu anda modoya başlamayı ve onunda bir havasını almak istiyorum. Sizce başlanmalı mı ve diğerlerine göre avantaj ve dezavantajları nelerdir.Yada Hudoniye yönellinmelimi şimdiden teşekürler.

Not: Her türlü 3d programına emek vererek istenilenin üsünde modelleme yapılabileceğini biliyorum.Yalnız 7 yıl boyunca aynı programları kullana kullana öğrenmediğim kısayol kalmadı, bu yüzden farklı bir programa yönelme ihtiyacı duyuyorum.

Şimdiden teşekürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim şahsi fikrim 3d studio max filan varken fazla bilinmeyen programları sonraya bırakmanız daha doğru olur şeklinde. 3ds max'ın piyasada bariz bir müşteri ve kullanıcı kitlesi var.
  • Okuduğum bazı kaynaklara göre modo blenderden daha kullanışlı bir program. Ayrıca aşağıdaki seriyi izleyince modo kullanışım geldi.Gerçekten çok kaliteli bir render alıyor her halde.

TopTen Reviews 2014 göre en iyi animasyın programları sırasıyla:

1) Maya, 2) 3Ds Max, 3) Softimge, 4) Cinema 4D, 5) Hudoni, 6) Lightwave, 7) Modo

Habere göre ise dünya piyasasına göre hazırlanmış.Hoş ben birde maxı görmek isterdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.