Şimdi Ara

385. Dönem (Kasım 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları [YERLER AÇIKLANDI] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
9
Favori
94.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok çok teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 24 Ekim 2021; 7:13:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tmp341 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler yanıtladığınız için. Sivilde kullandığım hattı götürsem bir sorun çıkar mı acaba ? Askercell almak istemiyorum. Orada askerlik yapanlar Askercell’in 1-2 ay içinde açıldığını söylemiş. 139 TL istiyorlarmış boşuna para vermek istemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakTirpanli -- 24 Ekim 2021; 15:41:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BurakTirpanli kullanıcısına yanıt
    Ne olarak gidiyorsun? Normalde askercell zorunlu erler için. Brliklerde askercell kontrolü yapılabiliyor.

Biz yedek subay olmamıza rağmen, eğitim birliğinde telefonları topladılar, sadece asker cell olanları geri verdiler. Normal telefonları yemin törenine doğru geri verdiler. Ben telekom kartı götürmüştüm. İşimi gördü.

Usta birliğinde yedek subaylara sorun değil telefon (tabi komutanca kesin olarak yasaklanmadıysa).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tmp341 -- 24 Ekim 2021; 13:36:39 >

Er olarak yapacağım. Bu hattı kullandırmazlar diyorsunuz o zaman götürmeyeyim.

• 5 İNCİ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ HUDUT.EĞT.TB. KH. VE KH.TK. / SİVAS MERKEZ / SİVAS

yok mu beyler.

• elimde tuşlu ve kamerası olan ama kamerası bozuk telefon var götürsem sıkıntı olur mu ?

• Isparta terörle mücadele eğitim birliği hakkında bilginiz var mı? Buraya gideni de bulamadım bi türlü,er olarak gidiyoruö,giden de orda kalıyomyş galiba. Bilgilendiren olursa müteşekkir olurum :) herkese hayırlı tezkereler

• scrapion23 kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olabilir diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BurakTirpanli kullanıcısına yanıt
    Telefonları kontrol edebiliyorlar. Birliğe bağlı. Götürme diyemem. Biraz araştır. Telefon kamerasızsa geçirebilirsin bile belki.

Peki sağolun.

• Arkadaşlar anketi pazartesi covid testini salı günü sabah versem yetişir dimi çıkar yani sonuç o gün

• CsNqVa kullanıcısına yanıt
    Ben suan ordayim $16 ozel mesajdan goruselim ))

• Beyler 25-26 Ekim’de Covid anketi vb dolduracağım. sevk tarihleri bu testin yapılmasına müteakip sonuç açıklanınca 48 saat içerisinde teslim olmak üzerine mi dayalı bilgi verebilir misiniz ?

• Moustacheur kullanıcısına yanıt
    Son güne bırakmayın (eğer salı son günse) derim. Asal sistemleri çabuk kilitlenebiliyor, sıkılmasın canınız sonra.

• eatpraylove kullanıcısına yanıt
    Evrak alma tarihleri başlayınca, sevk belgesinde teslim olmanız gereken son tarih de yazacak (“sevk tarihi 27 ekim, katılış tarihi 29 ekim” gibi).

• Teşekkürler hocam, iş vb. durumlardan dolayı en erken 28’nde katılabilirim. bu sebeple 26’sına bırakmayı düşünüyordum bu işlemleri. Yarın gitmemde fayda var o halde.

• Asal sevk başvurusuna şu an tıkladığımda sayfa 404 hatası veriyor, saat kaç gibi açılır sayfa bilen var mı?

Bir de e-devlette Kovid-19 test anketi hangi başlık altında yapıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doorbay -- 25 Ekim 2021; 0:20:27 >
  • Doorbay kullanıcısına yanıt

Bende de aynı problem mevcut. Genel bir durum sanırım.

• Doorbay kullanıcısına yanıt

e-devletten yedek subay sevk başvurusu veya er sevk başvurusu diye aratırsanız sayfaya ulaşıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.