Şimdi Ara

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
28
Favori
294.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türk askerine imkansız ve otur seyret. Ne yapar yapar sokar o telefonu içeri...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC5

Ziraat bankası hariç banka kartları kullanılıyor mu?

Kışlanın içinde o kışlanın çalıştığı bankanın atmsi olur. Bütün alışverişi kartla yaptığın için banka farketmez. Para çekerken komisyon ödersin o kadar.

• Resmideli R kullanıcısına yanıt

Heh ben de bunu sormuştum. Dağıtım olsa arada falan alırız, dışarıda bi yere veririz acemi bitince alırız ama öyle bir şans olmayabilir sonuçta hepimize yedek subaylık çıkmayacak. Fikirler lazım :D

• Musab kral buradaysan bana ulaş 😄 telegram afrkn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haloaga -- 1 Ocak 2021; 18:51:20 >
  • Telegram grubuna ne oldu beyler (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vural460 -- 1 Ocak 2021; 14:23:3 >
  • aksoyuzan35 A kullanıcısına yanıt

Artık ya herro ya merro o telefon içeri bi şekilde girmesi lazım 😄 olduğumuz yerde kalırsak dağıtım izni yok, pandemiden dolayı çarşı iznide yok.

• musab nolur geri dön musaaaab :D :D :D Şaka maka patladı ya telegram... Yeni grubun linkini biri atsın.

• Telegram grubu patladı sanırım

• O değilde yerlerimizin 22 ocaktan önce açıklanma durumu varmı? Bide neye göre grup dağılımı oluyor

Belki gidemeyebiliriz bile. Mutasyonlu mevzu ülkeye giriş yaptı. Bakalım neler olacak.

• Şubat celbi için bütün işlemlerimi hallettim. Sınıflandırılmamı bekliyorum. Askerlik hizmet tercihinde şu an bir güncelleme yapsam beni mayıs celbine atma gibi risk var mı arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Agdere

Şubat celbi için bütün işlemlerimi hallettim. Sınıflandırılmamı bekliyorum. Askerlik hizmet tercihinde şu an bir güncelleme yapsam beni mayıs celbine atma gibi risk var mı arkadaşlar ?
    382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları

yoklama süreç takibinde gününden beri böyle birşey var bende. Sebebini bilen varmı

Yoklama onaylandığı için o sayfaya giremezsin artık askerlik hizmet tercihine girebilirsin sadece eğer hizmet tercihini yapmadıysan yap yaptıysan da sadece bekle. Durum kontrolünü askerlik durum Belgesiyle kontrol et

• iyi günler güzel insanlar bir konu hakkında takıldım cevaplarsanız sevinirim. Benim gözler miyop günlük hayatımda lens kullanıyorum ve kullandığım lensi 2 haftada bir cıkarıp solüsyonuna yatarken koyuyorum. Askeriyede lensi götürsem bi sakıncası olur mu acaba girişte lens kutusunu alırlar mı bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

• Oğuztürkü55 kullanıcısına yanıt

Kanka hizmet tercih sayfası güncelleme nedeniyle kapalı şuan. Durum belgesinde 28.01.2021 askerlik ilişiği yok diyor inşallah bi sıkıntı çıkmazda ilk grupta gideriz artık be

Sıkıntı yok o zaman

• İyi akşamlar beyler, 382. Dönem şubat celbi gidecekler için telegram var mı yoksa kursak iyi olmz mi

• https://t.me/tsk382donem  gelin beyler. diğeri patladı heralde bunu oluşturdum.

• Wp grubu var mı ?

• Selamlar beyler. Askerlik yeriniz açıklandığında İskenderun Denizci çıkanlar bana ulaşabilirler. Şimdiden hayırlı tezkereler.

Adettendir bu saatten sonra ben mi yapayım. 372. Dönemden selamlar tekrardan.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.