Şimdi Ara

374. Dönem ( Şubat 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.172
Cevap
56
Favori
443.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mesele ben 2019 ağustos'ta gideceğim diye bildirdim fakat daha sonra vazgeçtim

Vazgeçip iptal etme şansım var mı daha doğrusu ?
  • Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    Var kardeşim senede 1 kere olmak üzere bozulmuş olan tecilini tekrar tecil ettirebilirsin, hatta yerler açıklansa bile sen e-devletten girip gideceğin yere bakmadıysan yine askerlik şubesinden tecil ettirebiliyorsun
  • Merhaba dostlar. Usta birliğim Çanakkale Boğaz K.lığı Güvenlik taburu. Var mı benim gibi olan veya burası hakkında bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GörevAdamı kullanıcısına yanıt
    Çanakkalede değildim ancak bende denizciydim. Güvenlik taburundan hazır kıta ve nöbetçi çıkar. En kalabalık tabur onlardır. Şanslıysan eğitim büroda görev verebilirler. Statün muhafızsa bu dediklerime hazırlıklı ol. Ama unutma askerlikte rahatlık komutanla alakalı.

• izne geldik arkadaşlar herkese selam 14 sülüs 16 teslim 1 hafta izin bizim şafak kaç olacak şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erzurum'a düşen varsa bilgi için p.m atabilir şu an Erzurum/Narman'da askerim ben.

• Astsubaylığa başvurmuştum mülakat tarihi 6-7 mayıs. 19 mayısta da askerlik yerleri açıklanacak. Sormak istediğim şey acemi birliğindeyken mülakatlar için izin verirler mi acaba?

• ANTON.k kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla veriyorlar ama bilgilendirmen lazım girdiğinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bana Erzincan il jandarma çıktı orada asteğmenlik yapan yada orda olan birisi varmı

• 374/B kısa dönemim. Dün subaylık yapmak isteyip istemediğimle ilgili deniz kuvvetleri komutanlığından gelen bir belge imzalattilar. Yedek subaylikla ilgili olduğu söyleniyor, yaptığımız askerliği dusecekler mi acaba kabul edilirse?

• nlbradem N kullanıcısına yanıt
    Laleli tank taburu duydun mu hiç? Merkeze 15km imiş

• İzin 6 güne düşmüş... Bizide etkiler mi? 97 sayıyordum şimdi 103 saycaz....

• EsRaRenGiZ41 kullanıcısına yanıt
    nasıl 6 güne düşmüş o nerden çıktı ben şuan 10 günlük izindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsRaRenGiZ41

İzin 6 güne düşmüş... Bizide etkiler mi? 97 sayıyordum şimdi 103 saycaz....
    Yeni sistemde +6 ay devam etmek isteyenlere o 6 ay için 6 gün izin veriliyor.

• hocam pm atmanız mümkün mü bir şey soracağımda:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Yeni sistemde +6 ay devam etmek isteyenlere o 6 ay için 6 gün izin veriliyor.

Alıntıları Göster
    Emin misiniz? Doğruluk payı nedir? Askerde olduğum için araştıramıyorum net bir şekilde.
  • Merhaba giden gitti askere ama burası tecrübelidir.
    Bir sorum olacaktı.
    Ben inşaat mühendisliğinden abimde mimarlıktan mezun oldu kasım ayında askere gitmeyi düşünüyoruz.
    İkimizde yedek subaylığa başvuracaz.
    Yedek subay çıkma ihtimali yüzde kaç sizce
    Birinden yüzde 5 olarak duydum ama çok az geldi.
  • var mı burda erken terhis olacak ? ne sevinmişlerdir var ya ....

• Yeni sistemle düşen izinler bizi etkileyecek mi acaba 20 günümüz kalmışken sıkıntı olur bir çoğumuzun terhisi hesaplandı. Uçak biletlerimizi aldık eğer 6 gün uzarsa çok koyar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMCNR

Yeni sistemle düşen izinler bizi etkileyecek mi acaba 20 günümüz kalmışken sıkıntı olur bir çoğumuzun terhisi hesaplandı. Uçak biletlerimizi aldık eğer 6 gün uzarsa çok koyar.
    Evet arkadaşlar bu konu ile ilgili kesin bir bilgi yok mudur? herkes birşey söylüyor..
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.